Закарпатська міліція відзначила кращих журналістів

Цього тижня журналісти України відзначали своє професійне свято. З цієї нагоди з представниками четвертої влади зустрівся начальник УМВС України в Закарпатській області полковник міліції Віктор Чепак. В урочистій обстановці було підбито підсумки творчої співпраці журналістів газет, радіо і телебачення з УМВС, яка полягає в об'єктивному висвітленні криміногенної ситуації в краї та роботи правоохоронців. Кращих журналістів нагородили.

Закарпатська міліція відзначила кращих журналістівЛауреатами цьогорічної премії УМВС та Спілки журналістів України імені підполковника міліції і журналіста Михайла Фатули став творчий колектив газети "Неділя" (головний редактор — Михайло Носа).

Переможець отримав диплом та грошову премію.
Серед інших нагороджених: голова обласної організації НСЖУ Дмитро Воробець, головний редактор газети "Новини Закарпаття" Віталій Ящищак, власний кореспондент "Укрінформу" Ярослав Ядловсь-кий, головний редактор "М-Студіо" Валентина Пастухова, заступник директора ОДТРК "Тиса-1" Олександр Герешко, редактор відділу газети "СЗ-Фест" Оксана Штефаньо та багато інших провідних мас-медійників краю.

— Які працівники міліції, журналісти — це ті люди, котрі обрали небезпечний, але благородний фах — служити українському народу, інтересам нашої Вітчизни. Недарма журналістів називають четвертою владою. Хочу подякувати вам, газетярам, теле- та радіомедійникам, котрі об'єктивно і неупереджено, з глибоким розумінням проблем, майстерно висвітлюють роботу правоохоронних органів. Успіхів вам, міцного здоров'я, добробуту вашим родинам та нових творчих здобутків!" — побажав усім присутнім начальник закарпатської міліції.

Далі святкове спілкування перейшло в неформальне русло — уперше журналісти побували на відомчій міліцейській базі відпочинку в селі Бабайово Перечинського району. Тут, за святковим столом, масме-дійники поспілкувалися з міліцейським керівництвом у неформальній, так би мовити, обстановці, отримавши з вуст Віктора Чепака ви-
черпні відповіді на всі запитання, які їх цікавили.

На завершення Віктор Іванович пообіцяв проводити такі неформальні зустрічі регулярно.
"Відомості міліції"
10 червня 2007р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

18:06
В Ужгороді вшанували пам’ять загиблого прикордонника Віктора Синька Фото новина
17:03
На Ужгородщині пожежа в гаражі ледь не перекинулася на житловий будинок Фото новина
16:01
У Мукачеві попрощалися із загиблим захисником Петром Будкаєм Фото новина
14:44
Голову сільради на Ужгородщині судитимуть за заволодіння землею та легалізацію доходів Фото новина
12:15
/ 1
Мера Мукачева нагородили відзнакою 54-ї бригади Фото новина
11:38
В Ужгороді спіймали водія під наркотиками Фото новина
06:59
У четвер в Ужгороді згадають героя-прикордонника Віктора Синька
18:10
/ 1
У Чопському прикордонному загоні відкрили меморіал полеглим воїнам Фото новина
17:13
На Берегівщині відновили розгляд справи про невиплату допомоги дітям
15:47
У Підвиноградові на Берегівщині підтвердили загибель Героя Івана Демчика Фото новина
14:40
/ 1
До Ужгорода приїхав «Sakura Train» — символ дружби України та Японії Фото новина
13:42
/ 1
На Ужгородщині через підпал сухої трави згоріла дача Фото новина
11:42
Закарпатець сховав в авто контрабанду електронних сигарет і втратив машину Фото новина
09:05
У Бобовищі на Мукачівщині попрощалися із полеглим Героєм Василем Гонаком, який понад рік вважався зниклим безвісти Фото новина
18:14
Громади Закарпаття отримають гранти на розвиток екотуризму Фото новина
17:09
На Закарпатті розпочинається сезон цвітіння унікальної Долини нарцисів
16:17
В Ужгороді попрощалися із полеглим військовим Артуром Каташинським Фото новина
13:19
В Ужгороді розшукали зниклу школярку Фото новина
12:50
/ 5
Службовий пес на КПП «Ужгород» викрив спробу вивезення $100 тисяч Фото новина
10:17
В Ужгороді можливі ускладнення руху на вулиці Карпатської України
09:09
На Ужгородщині затримали водія, який влаштував ДТП у стані сп'яніння Фото новина
07:06
/ 9
Екскерівник прокуратури Закарпаття Казак зі Швеції через суд вимагає майже 5 млн грн недоотриманої зарплати
17:33
У селі Невицьке на Ужгородщині попрощаються із Героєм Анатолієм Макаровичем Фото новина
10:22
В Ужгороді попрощаються із захисником Артуром Каташинським Фото новина
16:15
/ 8
На Закарпатті поліцію звинуватили у незаконному проникненні до будинку
» Всі новини