Ужгородському приймальнику-розподільнику для неповнолітніх — 60 років

Аби запобігти бездоглядності, безпритульності, посилити боротьбу зі злочинністю серед неповнолітніх та її профілактику, виконком Закарпатської обласної Ради ще у 1946 році прийняв рішення про створення в області спеціальної установи, якій доручити вести цю роботу. Відповідним наказом начальника управління закарпатської міліції в Ужгороді був введений в дію дитячий приймальник-розподільник МВС.

Перше приміщення цього закладу знаходилось в будівлі на вул. Капушанській, потім приймальник "переселився" на Собранецьку, а з 1970 року і по теперішній час — на вул.Анкудінова. Незважаючи на різні перипетії та процеси у суспільстві, Ужгородський приймальник-розподільник для неповнолітніх УМВС продовжує не тільки існувати, але й активно діяти.

Свого часу першим начальником закладу був фронтовик, старший лейтенант Чорноморського флоту Віталій Віссаріонович Трапезніков. Добрі і теплі слова подяки за терпеливу та довголітню працю заслужили ветерани-начальники: І.Шніцер, В.Дуркота, І.Лендєл, В.Петрушко, В.Томишинець, а також старші вихователі А.Радченко, І.Посмітюх, вихователі В.Бадида, Н.Волуйко та інші.

Світла пам'ять керівникам приймальника-розподільника, яких нині вже, на жаль, немає з нами, — В.Трапезнікову, Л.Бухваловій, О.Грибову, П.Першому, В.Гебіта старшому вихователю В.Варфоломієві.

З нагоди ювілею надсилаємо щиросердечні вітання ветеранам, які працювали у цій установі, сьогоднішнім працівникам, та велика подяка за відданість справі, високий професіоналізм у нелегкій справі — виховання молодого покоління.
Іван ПРАННИЧУК
10 червня 2007р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

09:02
Енергетики оприлюднили графік відключень світла на Закарпатті 16 січня
18:25
Підтвердили загибель захисника із Тячева Олександра Томишинця Фото новина
16:46
/ 1
У Мукачеві зустріли евакуаційний потяг із Запорізької області Фото новина
15:15
В Ужгороді зупинили п’яного водія, позбавленого права керування Фото новина
14:13
Рятувальники визволили сноубордиста із снігових заметів у горах Рахівщини Фото новина
09:49
/ 1
В Ужгороді попрощаються з Героєм Володимиром Малєвим Фото новина
09:05
/ 1
Гірські рятувальники Рахівщини оновили маркування та попереджувальні знаки на лижних трасах Фото новина
18:20
У Мукачеві затримали водія, який у стані наркотичного сп’яніння скоїв ДТП Фото новина
17:27
У пункті пропуску «Ужгород» відкрили пішохідну смугу руху Фото новина
16:13
/ 1
На війні з росією поліг військовий із Приборжавського на Хустщині Олександр Петах Фото новина
14:15
/ 5
Андрія Савчука звільнили з посади очільника Закарпатського ОТЦК
13:04
/ 1
На війні з росією поліг Герой із села Нанково на Хустщині Василь Марчишинець Фото новина
11:00
У селі Собатин з родини вилучили чотирьох дітей через неналежні умови Фото новина
10:02
/ 1
Стало відомо про смерть захисника із Косівської Поляни на Рахівщині Івана Бердара Фото новина
17:54
/ 2
На війні з росією поліг 25-річний воїн із Ясіні Андрій Сергійчук Фото новина
17:13
Закарпатські патрульні повернули додому пенсіонера, який загубився й був дезорієнтованим Фото новина
16:34
/ 4
Інспекторів Закарпатської митниці відсторонили після відео з можливим хабарем
18:39
Підтверджено загибель понад рік тому 25-річного Василя Поповича зі Стеблівки Хустської громади Фото новина
17:34
Нетверезий водій з’їхав у кювет у Мукачеві Фото новина
13:02
/ 1
На гірськолижному курорті на Ужгородщині травмувався сноубордист Фото новина
09:56
Підтверджено загибель Михайла Поповича з Дубового на Тячівщині, який вважався зниклим безвісти з червня 2023 року Фото новина
09:01
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 12 січня
18:13
/ 2
У Карпатах зафіксували рись поблизу державного кордону Фото новина
16:14
/ 1
У Дротинцях на Берегівщині попрощалися з полеглим військовим Іваном Келеменом Фото новина
14:41
/ 7
У Мукачеві оголосили результати конкурсу «Червене вино 2026» Фото новина
» Всі новини