Рада Європи пропонує трансформувати Карпатський регіон у рекреаційний центр для відпочинку та лікування людей

(Мовою оригіналу)
14 пленарная сессия Конгресса местных и региональных властей Совета Европы, которая завершила свою работу 1 июня в Дворце Европы в Страсбурге, предоставила предложения относительно будущей Резолюции о состоянии экологической ситуации в Карпатах и пути её улучшения.

Рада Європи пропонує трансформувати Карпатський регіон у рекреаційний центр для відпочинку та лікування людейПоскольку Карпаты есть источником чистой воды и свежего воздуха, они имеют большое влияние на климат в Европе. Экологическое состояние Карпатских гор есть чрезвычайно важным для здоровья европейского населения. Поэтому Конгресс делает ударение, что, не смотря на законодательные положения относительно окружающей среды территорий Карпатского региона, большое количество тамошних промышленных предприятий имеют на него разрушительное влияние.

Вместе с тем, не достаточно развитой, отмечает Совет Европы, есть экологическая инфраструктура Карпатского района. Совет Европы предлагает трансформировать Карпатский регион в рекреационный центр для отдыха и лечения людей, в частности детей.

Конгресс высказал необходимость максимально использовать энергию горных речек и потоков для создания эффективных альтернативных и экологически чистых энергетических ресурсов.

На базе Международной Ассоциации "Карпатский Еврорегион" предложено создать информационно-консультационный центр, который будет иметь дело с нарушениями законодательных норм и требований в процессе обеспечения защиты экологического развития Карпатских гор".
Ool.com.ua
09 червня 2007р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

23:21
На сайті "Закарпаття онлайн" тривають регламентні роботи
23:49
У Мукачеві у вівторок попрощаються з полеглим Героєм Іваном Ключніком Фото новина
16:58
В Ужгороді на двох локаціях встановили охолоджувальні рамки-оприскувачі Фото новина
01:32
/ 5
Представники МГКЄ у складі делегації УГКЦ зустрілися з Папою Римським Фото новина
15:31
На кордоні з Румунією понад 2 місяці триватиме ремонт аварійного мосту через Тису Фото новина
11:17
/ 1
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олександром Карповим Фото новина
20:28
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині провели в останню дорогу полеглого Героя Андрія Лоскоріха Фото новина
07:08
/ 22
Руки в кайданках
05:48
/ 3
Штурмовик із Руських Комарівців
04:15
/ 3
Підготовче судове засідання у справі вітряків на Руній відбулося в Ужгороді Фото новина
18:36
/ 11
Серед пріоритетів нового прокурора Закарпаття Пацкана є захист релокованого бізнесу, але немає захисту довкілля Фото новина
11:32
Ватикан оголосив нову дату беатифікації священномученика Петра Павла Ороса
02:01
/ 1
У вівторок в Ужгороді відбудеться суд по забудові полонини Руна вітряками
12:39
Юні екодослідники здійснили пізнавальну мандрівку Свидовцем у межах проєкту "Зелені скарби Карпат"
03:11
/ 7
ФОТОФАКТ. Екскаватори продовжують "вигризати" полонину Руна
15:16
/ 1
У понеділок в Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Сергієм Гвоздецьким Фото новина
18:07
/ 1
На Сумщині поліг уродженець Стужиці Іван Лешанич з Мукачева Фото новина
14:41
/ 4
Підтверджено загибель Олександра Лацка з Зарічова Перечинської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти Фото новина
13:09
Фінішувала друга зміна літнього табору "Зелені скарби Карпат" в Ужгороді Фото новина
05:01
/ 2
З КПП "Ужгород" до Словаччини втік прикордонник
04:38
/ 5
Розслідування журналістки Олени Мудри, через яке на неї тиснуть судом "Вітропарки", перемогло в конкурсі журналістських робіт про Закарпаття
17:42
/ 2
500 підписів за 3 доби: колективне звернення з вимогою зупинити злочин на Руні достроково направлено новому генпрокурору Кравченку
03:47
У п'ятницю в ужгородському скансені відкриються дві виставки
22:03
/ 4
"Вітряні парки" "відповідально" відбудують міст, "безвідповідально" обвалений вантажівками з щебенем для дороги, якою вони планують возити "ненормативні великогабаритні вантажі"
13:11
Екоклуб у Ясіні запрошує на пізнавальну "Подорож на Драгобрат"
» Всі новини