На Закарпатті середня зарплата працівника у галузі економіки — 963 гривні

Номінальна середньомісячна заробітна плата штатного працівника, зайнятого в галузях економіки Закарпатської обалсті у березні цього року зросла проти відповідного місяця 2006 року на 19,2 % і становила 963,55 грн. Разом з тим вона є нижчою середнього рівня зарплати в Україні на 21,7 % (у 2006 році відставання становило 16,7 %).

На Закарпатті середня зарплата працівника у галузі економіки — 963 гривніПо Україні розмір номінальної середньомісячної зарплати за січень-березень 2007 року становив 1161 грн., що на 26,4 % більше минулорічного показника.

Як повідомили в прес-службі Закарпатської ОДА, експерти прогнозують зростання обсягів промислового та сільськогосподарського виробництва в області. Завдяки цьому зростатимуть доходи населення, у тому числі реальна заробітна плата збільшиться у 2007 році на 11,5% та у 2008 році – на 12,6% і становитиме відповідно 1034,0 грн. та 1210,0 грн.

Залишатиметься досить низьким офіційний рівень оплати праці в малому підприємництві і становитиме близько 60 % середнього рівня оплати праці в цілому по економіці області.

Загалом, ринок праці у 2007-2008 роках супроводжуватиметься зменшенням чисельності безробітних та рівня безробітних і становитиме за методологією МОП відповідно 7% та 7%. У 2007-2008 роках в області очікується створити щорічно не менше 30 тис. нових робочих місць.
ЗІК
08 червня 2007р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

09:01
Графік відключень електроенергії на Закарпатті 22 листопада
19:00
/ 3
У Мукачеві засудили жінку, яка торгувала метамфетаміном біля школи Фото новина
17:51
/ 2
У Карпатах рятувальники йшли крізь хуртовину до заблукалих туристів Фото новина
16:49
У Мужієві під час пожежі загинув 75-річний чоловік Фото новина
14:25
На війні поліг захисник із села Довге на Хустщині Володимир Беля Фото новина
11:45
/ 1
На Закарпатті патрульні за місяць винесли 66 постанов за їзду без ременів безпеки
10:10
У Нижньоворітській громаді зустрінуть і проведуть в останню дорогу полеглого Героя Олександра Крамаренка з Абранки Фото новина
18:18
/ 3
Закарпаття готується до запуску нового переходу на кордоні з Румунією Фото новина
17:27
До Мукачева прибув евакуаційний потяг із родинами переселенців Фото новина
15:52
На Закарпатті прикордонники затримали двох порушників та їхнього переправника Фото новина
15:01
/ 1
У Мукачеві провели в останню путь полеглого Героя Євгена Мазія Фото новина
12:00
Майстер спорту з Мукачева поїде на Чемпіонат світу до Японії Фото новина
09:48
/ 3
У Великих Лазах на Ужгородщині попрощаються з 42-річним воїном Євгеном Калиняком Фото новина
09:01
/ 5
На Закарпатті оприлюднили графік погодинних відключень на 20 листопада
18:31
В Ужгороді водій їздив п’яним і спричинив ДТП Фото новина
17:17
На Закарпатті викрили схему переправлення ухилянтів, яких маскували під військових Фото новина
14:53
/ 5
Лікаря на Міжгірщині судитимуть за завищення ціни рентген-апарата на понад пів мільйона грн Фото новина
13:35
/ 1
У Мукачеві попрощаються із полеглим Героєм Євгеном Мазієм Фото новина
10:41
/ 3
Жителі села Іза протестують через запровадження карантину після спалаху гепатиту А Фото новина
09:06
/ 1
На Закарпатті оприлюднили графік погодинних відключень електроенергії на 19 листопада
17:26
/ 1
Ужгородка розтрощила дорожній знак та втекла Фото новина
11:30
/ 1
Черговий раунд для забудови полонини Руна: ліс на Закарпатті обстежать під будівництво ЛЕП
09:24
/ 3
Кінолога Чопського прикордонного загону Андрія Сливоцького та його вівчарку Вайка відзначили на всеукраїнській церемонії "Чотирилапі захисники"
08:45
Під час конкурсу "Міс і Місіс Закарпаття" активістки вийшли з плакатами проти руйнування гір під вітряки Фото новина
17:43
Закарпатські прикордонники затримали групу чоловіків, які намагалися втекти до Словаччини Фото новина
» Всі новини