"Власники" контрабандного тунелю "наїхали" на закарпатського власкора 1+1

Власний кореспондент ТСН в Закарпатській області Наталія Зотова працювала біля будинку, на подвір'ї якого, ймовірно, прокладений тунель через українсько-словацький кордон. Журналістка записувала так званий стендап, наговорювала інформацію на місці надзвичайної пригоди, яка лихоманить Закарпаття з вечора 18 липня.

"Власники" контрабандного тунелю "наїхали" на закарпатського власкора 1+1

«Я записувала стендап, коли звідкись узявся джип. Він перегородив дорогу між мною та оператором, почав їздити туди-сюди та сигналити, – розповіла телефоном Наталка, – звісно я протягнула в сторону водія мікрофон і запитала: «А що це ви робите?» Водій висмикнув у мене з рук радіомікрофон і газанув».

За інформацією власкора, джип затримали правоохоронці, які були поруч з будинком. Мікрофон наразі повернули. Наталія Зотова пише заяву до міліції.

Як уже повідомляло Закарпаття онлайн, на Закарпатті контрабандисти прокопали тунель на кордоні України і Словаччини.

19 липня 2012р.

Теги: Зотова, тунель, напад, джип

Коментарі

до сусіда 2012-07-22 / 22:13:12
Погано що все бачив,як було, скоріше підглядав як та гнида, якщо ти там був...скоріше надумав.А якщо був та маєш знати і зарубати собі на тому горбатому носі- яка ризикована професія журналіста в екстремальних умовах.Ну, а якщо це ще була жінка -журналіст Наталка Зотова то в сто разів ризикована робота з такими покидьками на джипі,що вирвали мікрофон.

Вітя 2012-07-22 / 09:53:14
Б..я, який жах! Номера машини у студію! Хто це робив, прізвища в інет!!!! Треба долучити до справи про тунель цих осіб на джипі. Б...ля всьо кришується. Всіх су..к пересаджати треба, всім бандитам нари!

wolf 2012-07-21 / 18:16:35
накрилася "годувалка" пів-Ужгорода постадовців...

антимент 2012-07-20 / 19:46:04
мочити суччар треба!!Уволити Ткаченка нахрен з СБУ нараз,і вибачитися на всю україну треба,Зотова нормальна Баба,а СБУШНИКУ стало жаль шо їх тонель словаки викрили тому і напав з нервішек думаю!

Любитель соседей 2012-07-20 / 14:30:08
В скором времени я напишу все ваши (соседей)фамилии!

Любитель соседей 2012-07-20 / 14:28:03
Видел я тебя СОСЕД ! Только не знаю чей ты! Наверное ты сосед того мужественного ОХфицера КГБ по фамилии ТКАЧЕНКО!!!!!Не выдал гос. тайну????

паша 2012-07-20 / 12:47:37
нехай журналісти прйде в Винноградово в суд до Дворниченка як неззакконно приймає уйму рішеннь.А там де люди стараються щоб вижити 1+1 вже нічого дивитись одна пустота собаки кішки деградують повнісьтю суспільство .Думають всі дурні лише вони розумні

Сосед 2012-07-20 / 11:34:53
журналисты как понос лезут куда ненада а ваша недоторканість относится для высказывания "нетрогай гавно а то вонять будет" что и вы еще раз подтвердили. Я все видел и как ты нагло лезла к людям и как снимала номера машин и лица сотрудников служб которые там были

колега 2012-07-20 / 10:09:14
джип, на якому був СБУшник, належтьь його мамі-пенсіонерці...Треба було в ефір дати номера крутої іномарки...

іван іванович 2012-07-20 / 09:44:48
А звідки в офіцера СБУ такий ДЖИП ??? І знову наші СБУшники остались обкаканими на цілий світ все що вони можуть це мікрофон забирати в журналістки бо був би журналіст мущина дав би йому в чоло мікрофоном і було би завтра воні на всю Україну що побили працівника СБУ як у Києві Беркутівців пенсіонери бють а погранці мовчать як дерма в рот набрали мабуть тоже в долі

мукачівка 2012-07-19 / 22:36:13
Після побаченого в ефірі сьогодні в 19.30 год на ТСН, як з рук тележурналіста Наталки Зотової вирвали мікрофон,а пізніше стало відомо, що це вчинили працівники СБУ можна зробити висновок- якщо вони так цинічно та нахабно поводяться з журналістами, які мають недоторканість при виконанні своїх службових обов"язків, то що вони можуть вчинити з простими громадянами? Цей офіцер СБУ, який вирвав мікрофон у журналістки має перш за все вибачитись публічно на всю країну, а далі відповісти по усій суворості закону за замах на представника ЗМІ!

Бомж 2012-07-19 / 21:24:41
МЕНТАМИ КРЫШОВАННЫЙ ТУНЕЛЬ.

Буду убивать 2012-07-19 / 16:30:33
А где грёбаный Русын?Чё язык в дупло засунул?

журналіст 2012-07-19 / 16:18:58
Назва - просто в точку!!!! Як свідок цього інциденту, просто в шоці від "офіцерської" честі правоохоронців!!!!Вибачень Наталка досі не почула...Дивіться в новинах відзняте відеоператором, в якій нахабній формі у журналістки відібрали мікрофон представники правоохоронного органу і "змилися"...

НОВИНИ: Кримінал

17:47
Занизивши митну вартість, житель Львівщини на кордоні з Угорщиною "позбувся" трактора, вартістю 1,5 млн грн
11:07
Житель Середнього Водяного на Тячівщині п'яним викрав авто сусіда і скоїв на ньому дві ДТП
01:16
Ужгородець погрожував свої дружині гранатою
20:47
/ 2
38-річний мукачівець протягом року розраховувався за покупки карткою, загубленою пенсіонером
19:41
/ 2
У Нижніх Воротах зіткнулися мукачівська BMW та івано-франківське Renault, водій останнього загинув
14:05
Житель Туриці, що на Ужгородщині, зберігав вдома дві бойові гранати
22:50
У жителя Буштина під час обшуку вилучили майже 1кг марихуани
22:47
Мешканцеві Родниківки на Мукачівщині, який підпалив будинок дружини через образу, присудили більше 5 років тюрми
15:50
Справу учасників "смертельної" масової бійки у Підвиноградові скеровано до суду
14:01
В Ужгороді водій, зупинений патрульними, швидко купив і хильнув алкоголь, аби приховати "п'яне" водіння
20:56
/ 3
У Берегові злочинна група відбирала майно в самотніх осіб літнього віку
20:31
На під'їзді до кордону затримали чотирьох чоловіків, що планували нелегально потрапити до Румунії, та двох закарпатців-переправників
15:57
На кордоні з Угорщиною у китайському вантажі виявили "зайві" електроскутери
21:52
/ 2
Через тайник з сигаретами житель Підвиноградова позбувся в ПП "Дякове" свого "Пежо"
11:15
/ 1
На Закарпатті викрили підприємця з Харкова, який хотів вивезти пшеницю в ЄС без ліцензування
22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
/ 2
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини