На Закарпатті контрабандисти прокопали тунель під кордоном (ФОТО)

Буквально кілька годин тому під час зустрічі керівництва Чопської та Міхайловецької митниць словацькі колеги проінформували про сьогоднішній випадок виявлення кримінальною поліцією Словаччини підземного тунелю, який використовувався контрабандистами для переміщення тютюнових виробів.

На Закарпатті контрабандисти прокопали тунель під кордоном (ФОТО)

На місце виявлення одразу виїхав заступник начальника Чопської митниці-начальник служби боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил Юрій Федорчук. За його словами, зі словацького боку – на території приватної фірми, яка була обгороджена високим парканом, знаходився професійно обладнаний підземний хід (протяжністю майже 600 м через українсько-словацький кордон, 500 м від КПП «Ужгород»), в діаметрі 90 см, електрофікований і з рельсами та вагонетками, якими вже було переправлено близько 20 тисяч блоків сигарет. На подвір’ї словацької фірми стояли в очікуванні  кілька вантажних автомашин, в які контрабандисти під щебнем ховали сигарети для подальшого безпечного переміщення територією Євросоюзу.

Чопські митники одразу про це повідомили керівництво Чопського прикордонного загону для належного реагування.

Зараз чопськими митниками спільно з прикордонниками та СБУ з’ясовується, з якої приватної садиби з боку України вирито цей тунель, повідомили Закарпаття онлайн в прес-службі Чопської митниці.

18 липня 2012р.

Теги: тунель, контрабанда

Коментарі

Збеушнику ! 2012-07-29 / 22:37:11
З достовірних джерел мені було відомо, що Копча і надалі проживає в В.Березному їздить в тонірованих машинах одним словом веде і надалі будене житя, поки не пройде позивна давність ! А, що до тунелю це брехня, що йому півроку, як мінімум 10-15 років.

Коля до Кнута. 2012-07-25 / 20:22:06
Респект! Бачу, процедура досить прозора і зрозуміла, напевно таким шляхом і рухалися до "світла у кінці тунелю" всі особи, причетні до цієї справи...

Кнут 2012-07-25 / 15:10:26
Заяву на участь в конкурсі подаєте на імя міського голови. Проплачуєте незначну суму у "Фонд розвитку інфраструктури Ужгорода". Потім вашу кандидатуру затверджують у "Держмитслужбі України". там проплачуєте незначну суму у фонд "Боротьби з контрабандою". Потім вашк кандидатуру затверджують в СБУ України. Там ви проплачуєте незначну суму у фонд "Сприяння працівникам СБУ". Після чого вашу кандидатуру затверджують в МВС України. Там ви проплачуєте незначну суму у фонд "Боротьби з організованою злочинністю". Після того затверджувати будуть в Департаменті прикордонної служби, де ви проплатите незначну суму у фонд "Боротьби із незаконною міграцією". Потім за вашу кандидатуру проголосують депутати Ужгородської міської ради. Вам доведеться проплатити незначну суму у фонд "розвитку місцевого самоврядування. І все. У вас буде персональний автомобіль, персональна секретарка і дуже не виключено, що і персональні нари. Грайте і вигравайте!!!

Коля до Кнута 2012-07-25 / 14:41:29
Хотілось би знати на чиє ім'я писати заяву про участь у конкурсі на заміщення вакантної посади.
Які докУменти треба. І працевлаштування відбуватиметься на місцевому рівні, чи-ио на рівні міністерства закордонних справ.
Розтлумачте б.л.

Кнут 2012-07-23 / 01:50:15
Я глибоко обурений з приводу намірів силовиків підірвати або затопити тонель. Цей витвір інженерної думки ХХІ-го сторіччя необхідно занести в перелік обєктів ЮНЕСКО та взяти під охорону держави. Тонель повинен і далі функціонувати. Його потрібно взяти на баланс міста Ужгород, тобто внести його в комунальну власність міста. Надходження від продажу наркотичних засобів, сигарок та переправки нелегальних мігрантів повинні бути використані для розвитку інфраструктури міста, доплат працівникам бюджетної сфери. Розподіл коштів повинен відбуватися прозоро та затверджуватися на сесії Ужгородської міської ради. Призначення керівника тонелю повинно проходити на конкурсній основі, рішення про затвердження приймає міськрада. З метою збереження обєкту міська рада повинна прийняти звнрнення до Президента України з проханням про матеріально-технічне переоснащення прикордонного підрозділу, на підконтрольній території якого знаходиться обєкт (закупівля нових тепловізорів, патрульних літаків,тетрациклів, снігоходів, тощо).

К.В 2012-07-22 / 11:09:58
а х.. ня їмете я ся й не ховаву дуже, бо всім плачу, самі знаєте. гроший ши мало маву, так, на пару рокув. А дале ня ямі ся зоп"ю. книжки мені не інтересні ниякі, тай читати не люблю. вуйду бомжом тай нико ня не упознать.

+13 2012-07-22 / 10:59:50
Будинки нас не цікавлять, цікавить де переховуэся тот пес блошивий КОПЧА ВОЛОДИМИР

Вітя 2012-07-22 / 09:58:10
Терміново 2012-07-20 / 08:53:57
Продам будинок на вул. Запорізький
Дуже не дорого :)))
--------------------
Я думаю що вони заднім числом вже його продали. І тепер сілдчі дії зводяться тільки до одного: замести всі сліди і зробити все що вищі посадові особи не постраждали.

сбУшнік 2012-07-21 / 18:04:32
всі дуставуть баблоло од КОПЧІ ВОЛОДИМИРА, лем не я. але я го скоро найду, вжем слід занюхав. мені грошей не треба. хочу жебо го ізолювати од общества, бо ши дачіїх дітий пострілять пес нагуляний

Русин Анти-быотык 2012-07-21 / 16:27:20
шо Богаму лем про копчу туй базарите,шо типирка бабло назад уддавати му чи шо?

сбУшнік 2012-07-21 / 09:30:53
КОПЧА,КОПЧА но де вун переховуєся,мене булше нич не інтересує.Вун повинен нести покарання! Слово офіцера

HFyj 2012-07-20 / 23:37:30
а про Копчу круто хтось постійно пише! Щоб тоті менти срані не розслабляли булки і знали, що МИ НЕ ЗАБУЛИ,

Кнут 2012-07-20 / 23:25:38
За державу обідно! І дуже соромно...

+13 2012-07-20 / 17:22:41
Та їмте вже того Копчу Володимира, но!!!

для немеша 2012-07-20 / 16:54:04
Проложенный под границей Украины и Словакии тоннель мог использоваться не только для контрабанды товаров, но и нелегального перемещения людей. Об этом заявил министр внутренних дел Словакии Роберт Калинак, - говорится в сюжете ТСН.



"Туннель оборудован на высоком уровне, внутри ездит самодельный поезд.

Его использовали для контрабанды товаров широкого потребления, преимущественно сигарет. Но мы подозреваем, что этим тоннелем также могли нелегально переправлять людей", - сказал министр.

"Это чрезвычайное событие. Ничего подобного ни в Словакии, ни в соседних странах не было", - добавил он.Закарпатьем ходят слухи о вероятной причастности к масштабному контрабандному пути чиновников. Впрочем, с украинской стороны пока больше вопросов, чем ответов.

Ветеран ВВВ 2012-07-20 / 14:24:34
Відомо,що за всі подібні "тунелі" знає і контролює СБУ,крім того коли починається "війна" між силовими структурами, починаються затримання на хабарах митнинів напередодні їх профсвята, далі падають прикордонні службові літаки,а зараз ...., далі буде і ще щось.Це все безпека держави та єкономічне зростання добробуту, у кого? Чим воно закінчится.Переконаний ,що Словаки давно знали про "малину",але подали на гора зараз, чому?

Йовшко 2012-07-20 / 11:43:27
Pekný Jozef. Ano, dobra spolupraca, але вже її не буде, бо тунель закриють. Треба копати другий.

подгорєлов 2012-07-20 / 10:22:28
хе-хе, словацькі правоохоронці підставили закарпатськіх "калєг"

slovakian police exposed transcarpatian "colleagues"

жкрналіст 2012-07-20 / 10:06:12
ні СБУ, ні міліція вчора так і не знайшли в цьому будинку тунель...Прийшли словацькі кріміналісти і спецапаратом "тикнули" носом нашим правоохоронцям в тунель у прибудові цього будинку по вул.Запорізькій... Оснащення надсучасне...вхід прихований електроплитою... Прикордонники 3 роки клеїли дурня, були глухі і німі, коли цей тунель копали під землею вздовж "зеленки", яку вони мають охороняти...

Терміново 2012-07-20 / 08:53:57
Продам будинок на вул. Запорізький
Дуже не дорого :)))

НОВИНИ: Кримінал

23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 11
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
16:08
/ 1
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії
11:58
/ 4
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети
10:56
/ 12
Ужгородець вдома задушив 23-річну дівчину з Київщини, з якою познайомився в Інтернеті
21:07
Закарпатські переправники за $5000 проклали "ухилянтам" в онлайн-карті маршрут до Словаччини
13:49
На Мукачівщині обрали "запобіжки" двом чоловікам, у яких знайшли гранати, пістолет та набої
13:41
/ 1
В Ужгороді зловмисник з Сюрте на проспекті вночі пограбував чоловіка з Худльова
13:11
/ 2
У Чопі чоловік з пістолетом вимагав у магазині безкоштовної випивки
12:59
Зрадника-прикордонника Сирового, який понад рік служив на Закарпатті та втік до росії, заочно судитимуть
10:59
/ 1
Закарпатця, що ухилився від мобілізації, покарали трьома роками тюрми
10:56
/ 2
Четверо поляків на квадроциклах "заблукали" через кордон з угорщини на Закарпаття
21:30
У Горінчові на Хустщині у зіткненні з вантажівкою загинув мотоцикліст, його пасажирку госпіталізували
17:00
/ 9
ВРП відкрила щодо голови Закапатського апеляційного суду Г.Фазикош справу про порушення вимог несумісності
22:34
У Нижньому Солотвині на Ужгородщині підприємцеві незаконно передали в оренду ділянку зі ставком
23:14
/ 11
У корупційній справі депутата від ОПЗЖ Маєрчика "недоброчесну" голову апеляційного суду Фазикош (само)відвели і призначили її "протеже" Бисагу