У чопського прикордонника вкрали новеньке авто "Toyota Land Cruiser" і зброю

У суботу до ужгородських правоохоронців звернувся 23 річний оперуповноважений Чопського прикордонного загону, мешканець Ужгорода із заявою про те, що вночі з подвір’я по вулиці Лінтура викрадено його автівку - "Тойота Ланкрузер 200", чорного кольору, 2012 року випуску.

У чопського прикордонника вкрали новеньке авто "Toyota Land Cruiser" і зброю

В салоні автомобіля прикордонник залишив службове посвідчення працівника Чопського прикордонного загону, картку-замісник на табельну вогнепальну зброю, посвідчення водія, мобільний телефон  та пристрій для відстрілу гумовими кулями "Вий", калібру 9 мм. Автомобіль був оснащений системою сигналізації.

За даними офіційного сайту компанії «Тойота», в Україні вартість автомобіля "Тойота Ланкрузер 200" становить від 92 до 104 тисяч доларів залежно від комплектації.

 

16 липня 2012р.

Теги: прикордонник, авто, зброя, украли

Коментарі

міла 2012-09-07 / 22:52:58
придурки а ви не подумали що у пацана батьки баблисті,самі контрабандою займаєтесь а когось судете..............

любопит 2012-07-19 / 16:43:21
Хто знає ім"я цього Героя???? Народ має знати !!!

коля 2012-07-19 / 16:12:34
та вони там гребуть як ненормальні)))) нема на них щоб пересадити всіх-там....сегінь майже зарплату збирав на крузер!!!!! так ми го шкода)))))))) нема на таких управи)))))

ЮГЛ 2012-07-18 / 17:00:17
Шо ща брєд Ви пишете...самим не смішно з Ваших слів!?

Ідіот 2012-07-18 / 10:15:48
Пропоную всім небайдужим скинутися і відшкодувати вартість вкраденого! Може він для нас мости будував!

босс 2012-07-16 / 23:16:23
А коли розшукають Копчу??

цру 2012-07-16 / 23:15:41
То украв Копча з Березного!

ВАс 2012-07-16 / 22:00:42
А що тут сказати, заробив сигінь на одного крузака , заробить і на другого. А може кось своє забрав. )))

Таня 2012-07-16 / 21:56:10
І для чого йому взагалі працювати, з їхньою зарплатою до кінця життя не назбирає навіть на б/у, а не то що на машинку 2012 року, пора завязувати.

Микола 2012-07-16 / 21:45:18
от чмирь болотний захисник найшовя, такий точно як і погранец чмошнік, то з зарплати на крузіка назбирав?

для всіх чмирів які тут написа 2012-07-16 / 21:03:08
ви тупі рагуляки у людини проблеми, а ви радієте, вас так теж буде перти все життя

dima 2012-07-16 / 18:44:26
люди дали бiдолазi а чорт забрав

ЮГЛ 2012-07-16 / 18:39:05
Так ситуацію я знаю, і немає там і каплі правди в Ваших словах. А пояснювати та годувати Вас якимось подробицями немає ніякого змісту, бо всерівно люди вірять в те що пишуть ЗМІ, раз їздить на дорогій машині в 23 роки, то зразу накрав грошей, нашим людям лиш би тему нову для розмов підкинути, не потрібно тішитись чужому нещастю...не беріть гріх на душу, не судіть і Вас судити ніхто не буде...

Василько 2012-07-16 / 18:29:01
до ЮГЛ
так розкажи нам подробиці - бо так розумію, що ти знаєш ситуацію!!! А ми всі почитаємо...

ЮГЛ 2012-07-16 / 18:21:32
Якщо не знаєте ситуації, то для чого обсирати людину! Йдіть і заробіть раз такі розумні!

Нико2 2012-07-16 / 17:36:08
Йой сегiнятко наколядовало на 23 роцi життя...
ЯПАЦЦТАЛОМ!!!! молодец Дейжо!!!!!!!!! сто баллов!

Шоні 2012-07-16 / 16:41:49
Легінь купив собі біціглі на роботу їздити, а якісь жебраки украли. Мусить типирь моторку собі купувати. Чорновози і сигаретчики держіть карман по ширше!
Слава такій Україні!
Таким героям слава!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Горянка 2012-07-16 / 14:29:36
Як кажуть в народі як пришйло так пішло. Не пройде і декілька місяців а сирота дідятко іздитиме на іще дешевшому.

Безправний у своїй країні 2012-07-16 / 14:22:45
Справою честі мав би бути запит журналіста (-ів) у відповідні органи з тим, щоб вони з’ясували, звідки бабло на LC200 у такі роки з перевіркою всіх надходжень по ІПН.
І так по кожному факту, не лиш цей. Хай бояться. Публічність це єдине чого вони бояться.

Istvan 2012-07-16 / 13:32:49
Звідки у 23 річниого (!!!!) оперуповноваженого Чопського прикордонного загону авто "Toyota Land Cruiser"?????
А де податкова інпекція?

НОВИНИ: Кримінал

17:47
Занизивши митну вартість, житель Львівщини на кордоні з Угорщиною "позбувся" трактора, вартістю 1,5 млн грн
11:07
Житель Середнього Водяного на Тячівщині п'яним викрав авто сусіда і скоїв на ньому дві ДТП
01:16
Ужгородець погрожував свої дружині гранатою
20:47
/ 2
38-річний мукачівець протягом року розраховувався за покупки карткою, загубленою пенсіонером
19:41
/ 2
У Нижніх Воротах зіткнулися мукачівська BMW та івано-франківське Renault, водій останнього загинув
14:05
Житель Туриці, що на Ужгородщині, зберігав вдома дві бойові гранати
22:50
У жителя Буштина під час обшуку вилучили майже 1кг марихуани
22:47
Мешканцеві Родниківки на Мукачівщині, який підпалив будинок дружини через образу, присудили більше 5 років тюрми
15:50
Справу учасників "смертельної" масової бійки у Підвиноградові скеровано до суду
14:01
В Ужгороді водій, зупинений патрульними, швидко купив і хильнув алкоголь, аби приховати "п'яне" водіння
20:56
/ 3
У Берегові злочинна група відбирала майно в самотніх осіб літнього віку
20:31
На під'їзді до кордону затримали чотирьох чоловіків, що планували нелегально потрапити до Румунії, та двох закарпатців-переправників
15:57
На кордоні з Угорщиною у китайському вантажі виявили "зайві" електроскутери
21:52
/ 2
Через тайник з сигаретами житель Підвиноградова позбувся в ПП "Дякове" свого "Пежо"
11:15
/ 1
На Закарпатті викрили підприємця з Харкова, який хотів вивезти пшеницю в ЄС без ліцензування
22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
/ 2
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"