На Закарпатті перекинувся у кювет автобус з 32 пасажирами (ФОТО)

Учора, 14 липня, о 19 годині 50 хвилин на автодорозі Долина-Хуст біля села Березово Хустського району Закарпатської області водій рейсового автобуса (належить приватному підприємству, перевозив 32 пасажири за маршрутом Ужгород–Тячів) з’їхав у правий, по ходу руху, кювет та перекинувся.

На Закарпатті перекинувся у кювет автобус з 32 пасажирами (ФОТО)

У результаті дорожньо-транспортної пригоди постраждало 9 осіб, яких з травмами різних ступенів важкості госпіталізовано, повідомили у прес-службі МНС України. 

Тим часом УДАІ УМВС України в Закарпатській області повідомляє, що йдеться про автобус ХАЗ 3250.23, який їхав в напрямку Хуста за маршрутом Львів - Тячів через Міжгір’я. У цьому випадку йдеться вже лише про двох водіїв та 27 пасажирів, що перебували в салоні автобуса. Внаслідок ДТП, повідомляють в  УДАІ УМВС України в Закарпатській області, отримали тілесні ушкодження та доставлені до районної лікарні одинадцять пасажирів автобуса, троє із яких діти 7-10 років.

 

 

15 липня 2012р.

Теги: кювет, автобус

Коментарі

Bambina 19.07.2012 / 14:22:02
Очевидець!!!! Автобус підрізав чорний джип...так як йшов йому на зустріч.....в лоб в лоб.....а автобус новий 4 роки!!!!! То всі такі ділові на інномарках, літають! А інномрці бажаю того!!!!

очевидець 15.07.2012 / 16:53:12
Це наслідок того,що водії автобусів скрізь лихачать і не думають про те,що везуть людей,за яких несуть відповідальність.Вчора свіжий приклад:водій автобуса сполучення Ужгород-Міжгір"я, рухаючись у напрямку Міжгір"я біля 15.40 на підйомі у Воловецькому перевалі замалим не перекинувся,на швидкості обганяючи лісовоз.

Адмін 15.07.2012 / 16:11:06
Istvan,

сьогодні неділя, вихідний день.

Istvan 15.07.2012 / 15:54:00
Админ, а у вас телефона нет для уточнения случившегося?

Адмін 15.07.2012 / 13:32:20
Всім коменитаторам: йдеться про офіційну інформацію прес-служб МНС України та УДАІ в Закарпатській області, зокрема – і щодо маршруту автобусу. На фото не кювет, а вже наслідок того, що автобус з’їхав з проїжджої частини у кювет.

андрій 15.07.2012 / 13:21:20
на фото не кювет і наслідки могли бути трагічні...

пасажир 15.07.2012 / 13:19:13
такий автобус на міжміських маршрутах взагалі не можна використовувати.поки доїдеш до кінця маршруту то й душу витрясе.

555 15.07.2012 / 13:03:08
копачанире ,при чому тут деркач до дороги та аварії.просто не завидуй .а так між іншим флаг ти в руки

хустяк 15.07.2012 / 12:43:02
який маршрут ?... Ужгород -Тячів???.! ПИШЕТЕ ВСЯКУ ЧУШЬ... Львів-Тячів ... різницю видите... ВСЯКУ ХЕРНЮ ПИШИТЕ І НАРОД ЧИТАЄ і самое главное ВІРИТЬ...

2012 15.07.2012 / 12:39:54
Від того, що мас-медіа неправильно вказали маршрут автобус (а автобус їхав зі Львова до Тячева, нікому не легше. Щиро бажаю постраждалим (а серед них мої знайомі) швидше одужати!Щастя, що всі жив!

!!!! 15.07.2012 / 12:33:33
Що то за маршрут:Ужгород-Тячево через Березово?То зовсім в іншому боці,по другій ріці

Istvan 15.07.2012 / 10:40:14
На фото не кювет, а русло річки.

Копачанир 15.07.2012 / 10:15:03
На відрізку дороги Іза-Копашново така аварія неможлива. У нас така взірцево-показова дорога (дякуємо провладним депутатам типа Деркач) що шофер ніколи не заспить. А якщо й недай Бог заспить то у Нанкові біля школи даже борсук ся просипає.

Хустянка 15.07.2012 / 10:12:00
Щось і місцевість не дуже схожа-там вужча дорога