Проти працівниці Ужгородського перинатального центру порушено кримінальну справу за хабар

Учора, 10 липня, працівники УДСБЕЗ УМВС в Закарпатській області затримали під час отримання частини хабара у 1 тис. дол. США заступника головного лікаря Ужгородського міського перинатального центру. Сьогодні, прокуратурою Закарпатської області стосовно лікаря порушено кримінальну справу за фактом одержання хабара ( ч.3 ст. 368 КК України).

Проти працівниці Ужгородського перинатального центру порушено кримінальну справу за хабар

З’ясовано, що до  правоохоронців Ужгорода із заявою про вимагання хабара звернулася психолог-консультант відділу освіти та у справах національностей Ужгородської РДА.

Жінка поскаржилася, що заступник головного лікаря Ужгородського міського перинатального центру Л. вимагала у неї 3 000 доларів хабара за сприяння  в усиновленні дитини. Відтак, увечері 10 липня, в одному з ужгородських кафе, правоохоронці затримали лікарку під час отримання 1000 доларів. Саме ця сума була першою частиною хабара. Наразі гроші вилучено. Слідство триває. Про це Закарпаття онлайн повідомилив прес-службі прокуратури Закарпатської області.

11 липня 2012р.

Теги: хабар, лікар

Коментарі

оксана 2013-01-15 / 15:03:07
в перинатальному центри я народила трийню...роди були важкими


в перинатальному центри я народила трийню...хоч роди були важкими-нихто вид мене гроши не просив.вси медики цього центру-професионали своеи справи.я им дуже вдячна...


Том 2012-10-10 / 12:59:23
Чуйна, не чуйна. Лікарі хороші ті, які не вимагають хабарів.

Віка. 2012-07-18 / 13:53:19
Це все підстава,і підставили дуже хорошого лікаря,спеціалиста і людину.Я народжувала там і тепер буду народжувати,ніякі гроші ніхто невимагає.в мене дитина була дуже хвора,і ніхто незміг їй допомогти крім Оксани Олександрівної,такому спеціалисту треба ноги цілувати,тому що лікарів у нас багато,а толку з них зовсім мало.Всі знаємо що наша міліція тепер працює лише по взятках,від них це вимагають,і щоб незалишитися без посади ,людей підставляють.

Наталія 2012-07-16 / 17:10:22
Я б хотіла тій психологу в очі подивитися, котра людей під статтю підводить. Поцікавлюся, хто це, щоб знати сволоту в лице. Як кажуть "від суми і від тюрми не зарікайся"...


цікаво 2012-07-16 / 15:54:36
чому не ловлять тих, хто за набагато більші гроші заминає потім справи з хабарниками???

Андрій 2012-07-16 / 00:24:40
Повний абсурд! Нова мода ловлі хабарників! На мою думку це "замилювання" очей людям щоб не звертали увагу на тих - хто краде міліонами-міліардами! Я думаю про них знають всі, але чомусь ловлять лише самих "багатих" - лікарів, освітян!
Безперечно - в кожному стаді є паршива вівця, але не в цьому випадку!!! Думаю люди різних професій з цим погодяться.
Щодо держава побудувала...
побудувала 20 років назад, а утримання відбувається за рахунок коштів тих же лікарів! Це означає - хочеш чистий кабінет-зроби ремонт, хочеш чистий інструмент - оплати дез розчини, хочеш нормальний інструмент - купи!!!!!!!! ці люди давно відпрацювали цю установу1
думаю варто задуматись над більш глобальними злодіями та шахраями і головним питанням ЧОМУ їх НЕ ловлять???????

Аааа 2012-07-13 / 22:50:41
ніхто нічого не вимагає, можу сказати як породілля,яка народила в тому пологовому будинку, а віддячити, чи ні- справа окремо кожного1 а як лікар вона суперова!

Богданка 2012-07-12 / 15:51:58
Такси, встановлені в нашому (і не тільки) роддомі - повне свинство. При чому беруть "за послуги" навіть у випадку смерті дитинки з їхньої вини (а ми, дурні, даємо). Не знаю цю людину,не можу сказати, підстава це чи ні. Але з системою хабарів боротися ніхто не бажає, так, час від часу влаштовують маски-шоу і хтось попадає під роздачу. І що далі? Жони можуть родити задарь? Чи, може медсестра або навіть сама санітарка лишній раз безплатно виконають свої прямі обов"язки?

jana 2012-07-12 / 12:07:10
bljubaty sja khoche .koho by zakhischajete?

Atec 2012-07-12 / 12:00:40
Chistaja podstava. Ily komu-to mesto nuzhno (iz partiji vlasti) ily poluchily ukaz babla pod vybory nakosity (oni eto i v 2004 delali)...

Golub____ka 2012-07-12 / 09:53:13
А що значить повинна не повинна.??
Вибачте , державний перинатальний центр . Побудованй за кошти бюджету, тобто за кошти платників податку. Наприклад з любою заплаченої гривні на руки людини йде приблизно стільки-ж в фонди і збори ( крім утримання на зарплату є ще й нарахування ). Тобто якщо ви отримали 3000 на руки приблизно стільки ж пішло в бюджет . І саме звідти йдуть гроші на утримання в тому числі і цього будинку. А то розвели там таке. Щоб родити дитинку треба платнику податку заплатити 700 дол. ( такі такси в род домі - кожна породілля вам те скаже) Ці гроші і йдуть лікарям . а не занадто жирно по 700 дол з малюка ??? га??? Ще при тому що в більшості робота з маленькими зарплатами . Ще в державіній установі. А так держава вам платить зарплату. Хочете зробити такі такси будь-ласка за свої кошти побудуйте собі родом. Купіть обладнання , за свої кошти і тоді вже беріть за свої послуги . Звичайно в нас прийнято віддячувати але вибачте ці тарифи по 700 дол то вже занадто.

ДУР....... 2012-07-11 / 21:38:04
А ТИ НАШТО ДО ТОЇ ДОХТОРКИ ХОДИЛА ЯКШО ЗА ЗДОРОВЯ СВОГО ДІТВАКА ШКОДУВАЛА ВІДДЯЧИТИ ! А ЗА СКІЛЬКИ ГРН МАЄ ДОХТОР ТАКОГО УРОВНЯ ТВОЮ ЖОПУ НЮХАТИ !А В ТОІ ДОХТОРКИ МОЖЕ Є ТОЖЕ СВОЇ ДІТИ ЯКІ ХОТЯТЬ ЇСТИ ПИТИ