Контрабандна "топ-10" на Чопській митниці

Найбільшу кількість порушень на кордоні з початку 2012 року працівники Чопської митниці зафіксували на митному посту «Тиса». Серед цікавих випадків працівники відділу дізнання Служби боротьби з контрабандою та ПМП називають з десяток порушень.

Контрабандна "топ-10" на Чопській митниці

Так, з Іспанії в Україну припинено спробу незаконного ввезення 300 капсул наркотичного засобу «трамадол», приховані від митного контролю  в коробці грального набору (шахи/доміно).

А в продуктах харчування у запакованій коробці солодощів, під виглядом цукерки, громадянину України не вдалося перемістити через українсько-угорський кордон 3 гр «кокаїну». За фактом  порушено кримінальну справу.

Приховані від митного контролю вироби із золота та срібла, вагою 16,6 кг вартістю 428 тисяч гривень, вилучили митники у наших співвітчизників, які поверталися на мікроавтобусі з Італії додому. 

Нещодавно вилучено 434 шт. не задекларованих мобільних телефонів, смартфонів, портативних комп’ютерів типу планшет, загальною вартістю майже 630 тисяч гривень. Незаконний товар також завозився з Італії.

Припинено незаконне переміщення через митний кордон України  товару «приладдя та витратні матеріали для перукарень», ціною у 3,4 млн.грн., який доправлявся Німеччини.

З України в Португалію не вдалося доправити нашому співвітчизнику в дорожній сумці вогнепальну зброю – пістолет “SMITH & WESSON» та боєприпаси до нього. Порушено кримінальну справу, українцем займаються правоохоронні органи.

10 тисяч євро, прихованих у банці з какао, також виявили чопські інспектори. У такий незвичайний спосіб кмітливий порушник, повертаючись із Іспанії, намагався обійти митне законодавство і тепер відповідатиме перед судом.

На митному посту «Дякове», що на українсько-румунському кордоні, чопські митники вивели на чисту воду громадянина Румунії, який намагався ввезти за фальшивими документами новенький «Мерседес-Бенц», вартістю 770 тисяч гривень, з метою уникнення сплати всіх необхідних митних платежів при оформленні іномарки.

У міжнародному пункті пропуску «Ужгород» інспектори попередили незаконне переміщення через митний кордон України товару «лінія для виробництва макаронних виробів», вартістю майже мільйон гривень, що переміщувався з Італії в Україну. Про це Закарпаття онлайн повідомила Вікторія Сенгетовська, прес-секретар Чопської митниці.

05 липня 2012р.

Теги: контрабанда, митниця

Коментарі

бавло 06.07.2012 / 17:19:49
вікторіє краще дайте 10-ку найгучніших затривань ваших митників

НОВИНИ: Кримінал

14:24
/ 5
На Закарпатті викрили схему з фіктивним «туберкульозом» для ухилення від призову Фото новина
10:56
/ 1
Житель Івано-Франківщини організував на Закарпатті переправлення призовників через кордон Фото новина
10:33
/ 2
В Ужгороді судитимуть ексдиректора департаменту міськради за незаконну приватизацію землі біля «Чорних озер» Фото новина
13:33
/ 1
На Закарпатті судитимуть групу, яка переправляла чоловіків через кордон інкасаторським авто
17:04
ДБР викрило незаконну вирубку дубів у Берегові на понад 1,6 млн грн Фото новина
15:52
На Закарпатті директора підприємства звинувачують у завищенні ціни житла для переселенців Фото новина
14:11
У Кольчині на Мукачівщині батько поранив сина ножем під час сварки Фото новина
12:47
На Мукачівщині донька обманула матір на 130 тисяч гривень
15:18
/ 2
Закарпатські прикордонники затримали ґвалтівника, який намагався втекти з України Фото новина
12:24
На Закарпатті ексдиректорка інтернату приховувала сексуальне насильство над дітьми
11:19
/ 3
Ексначальницю Держгеокадастру Закарпаття підозрюють у незаконній передачі землі на Драгобраті Фото новина
16:18
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, підозрюваного у зґвалтуванні 16-річної дівчини Фото новина
10:31
/ 8
Прокуратура підозрює нотаріуса з Ужгорода у схемі заволодіння майном на понад 42 млн грн Фото новина
11:05
/ 20
Депутату Ужгородської міськради Маєрчику повідомили про підозру у недекларуванні активів на понад 13,8 млн грн Фото новина
15:21
/ 1
СБУ та Нацполіція ліквідували на Закарпатті канал контрабанди кокаїну Фото новина
14:28
/ 4
У Ракошині на Мукачівщині двоє юнаків пограбували будинок, простріливши ноги господарю Фото новина
11:40
Акушерці у Мукачеві повідомили про підозру через смерть немовляти Фото новина
09:50
/ 2
Через загибель туристки на Драгобраті підозру отримало керівництво курорту Фото новина
18:17
/ 10
Депутата Берегівської районної ради Арсенія Богара, який приховав мільйони у декларації, узято під варту Фото новина
17:40
На Хустщині затримали переправника, який за $10 тис. організував "зелений коридор" ухилянтам Фото новина
16:30
На Закарпатті поліція заблокувала три канали збуту бойової зброї Фото новина
11:55
Закарпатець пропонував $2,5 тис. командиру взводу за «вирішення питання» товариша Фото новина
13:50
В Іршаві поліція затримала підозрюваного у торгівлі наркотиками Фото новина
09:16
/ 3
На Тячівщині поліція затримала чоловіка, який зірвав портрети загиблих захисників Фото новина
14:52
/ 6
Депутат Берегівської райради приховав у декларації понад 8 млн грн Фото новина
» Всі новини