Прокурор Закарпаття погоджується: проблема підпалів набрала значних масштабів

Останнім часом на Закарпатті "активізувались" палії машин і майна представників влади. Це підтвердив сьогодні на прес-конференції й обласний прокурор Анатолій Петруня, відповідаючи на запитання кореспондента "Закарпаття онлайн".

Прокурор Закарпаття погоджується: проблема підпалів набрала значних масштабів

"Підпали, знищення майна депутатів, посадових осіб органів влади дійсно набрали значних масштабів. Відтак було дано доручення проаналізувати вже порушені кримінальні справи", - зауважив Анатолій Петруня.

Правоохоронні органи відзначають: найбільша "концентрація" випадків навмисних підпалів – у містах Ужгород і Мукачево."У більшості випадків горять практично нові автомобілі, іноземного виробництва, в яких виключена можливіть загоряння, крім занесення стороннього джерела запалювання" - розповів прокурор області. Зважаючи на актуальність проблеми, прийнято рішення про створення робочої групи, яка займатиметься розкриттям злочинів саме цієї категорії, додав Анатолій Петруня.

"Звіт начальника обласного управління МВС щодо рослідування справ по підпалах буде заслуханий на міжвідомчій нараді. На нараду також будуть запрошені голови ОДА і обласної ради", - повідомив прокурор області.

Тетяна Кашуба, Закарпаття онлайн

05 липня 2012р.

Теги: підпали, прокурор, загоряння, міжвідомча нарада

Коментарі

жмурік 07.07.2012 / 03:02:09
Народ не буде журитися із того шо казнокради будуть єден другому імущество палити.

Шоні 07.07.2012 / 02:58:53
Ну якщо Мошачка впевнена, що то Рата то нехай потішить нарід.

журік 05.07.2012 / 18:11:16
А якщо Рата палить машину Мошачці, яка притисла його зі Спартаком, то це тоже народ і вили?

Читач 05.07.2012 / 17:49:48
Тут не потрібно бути ясновидящим чи генієм аби зрозуміти, що машини та будинки просто так не горять. Який зміст просто так щось палити? Кому як не Петруні чи Русину знати, що таке відбувається скоріше із помсти, після того як людина втратила віру у справедливість. Краще б уважніше придивилися до постраждалих. Мабуть і причину б встановили. А судячи з того кому палять, то не знаю чи змогли б встановити палія, бо доброзичливців мабуть д-у-у-у-же багато! А за одно і оцінку своїй роботі б дали, і довіру населення до своїх персон перевірили! Гадаю результат би їх невтішив. А суть цієї байки такова: По совісті, панове, треба жити. Бо коли нарід береться за вили, то чести уже не дивиться нікому!

НОВИНИ: Кримінал

16:35
/ 2
На Закарпатті викрили інкасаторів, які за $16,5 тис. доставляли ухилянтів до кордону Фото новина
10:36
/ 6
Після підозри у розкраданні на дронах ексголова Мукачівської РДА Гайдай вступив до лав ЗСУ
14:41
У Виноградові чоловік обікрав пацієнтку лікарні під час відвідувань Фото новина
12:48
/ 1
У Ракошині 30-річний чоловік під час застілля зарізав знайомого Фото новина
16:33
На Закарпатті військовому дали 2 роки умовно за переправлення чоловіків через кордон
11:26
На Закарпатті за тиждень викрили три нові схеми переправлення ухилянтів за кордон Фото новина
15:25
/ 5
У поліції розпочали перевірку за фактом загибелі лебедів у Буштині через ймовірне умисне отруєння Фото новина
15:38
На Закарпатті викрили канал переправлення військовозобов’язаних до Угорщини Фото новина
11:02
/ 16
Керівниці поліклініки в Міжгір'ї, яка за хабарі направляла чоловіків на МСЕК, випустять з-під варти за 60 тис. грн застави Фото новина
09:29
/ 4
Громаді Ужгорода через суд повернули привласнену колишнім депутатом автобусну зупинку
08:47
/ 8
Головного травматолога Тячівської лікарні, який за хабарі робив інвалідність, оштрафували на 17 тис. грн
18:01
Суд виніс вирок мукачівцю, який продавав наркотики просто «з рук у руки» Фото новина
16:39
У Берегові 20-річний хлопець обікрав будинок 61-річної жінки Фото новина
13:47
/ 6
Воловецький суд відмовив прокуратурі у продовженні відсторонення від посади голови-"хабарника" Жденіївської селищної ради Култана
10:33
Двоє закарпатців обікрали будинок на Львівщині Фото новина
09:47
/ 3
Суд вирішив знести готель у Солотвині, самовільно збудований на частині єврейського цвинтаря
13:43
ПЦУ відсторонила закарпатського єпископа Кирила (Михайлюка), який фігурує у справі про видачу посвідчень священників "ухилянтам"
12:52
/ 4
На Ужгородщині, в регіональному ландшафтному парку "Притисянський" невідомі вирубали лісу на понад 8 млн грн
09:08
В Ужгороді затримали чоловіка, який побив охоронця магазину до втрати свідомості Фото новина
16:05
/ 2
На Закарпатті за два тижні спіймали 21 водія напідпитку
18:04
Ужгородські митники вилучили незадекларовані 20 тис. євро у харків’янина Фото новина
16:51
У Мукачеві засудили наркоторгівця до 6 років ув’язнення Фото новина
14:38
/ 2
На Закарпатті викрили групу залізничників, які крали дизпаливо з локомотивів Фото новина
11:59
/ 1
В Ужгороді чоловік напав на сусідку й пограбував її Фото новина
13:18
/ 2
На Закарпатті військовозобов'язаний намагався виїхати до угорщини за сфальшованими документами вартістю $7000 Фото новина
» Всі новини