Пам’ятник Августину Волошину в Ужгороді обмалювали вандали

Образливі надписи зроблені чорним маркером, деякі - з використанням нецензурної лексики.

Пам’ятник Августину Волошину в Ужгороді обмалювали вандали

Вандали помалювали частину постаменту, замалювали маркером слово «Президент», пописали документ, що Августин Волошин «тримає» в руках. 

Це вже не перший випадок пошкодження пам’ятників в обласному центрі. Однак, незважаючи на те, що з’явились надписи вже деякий час назад, відповідальні служби не реагують на цей факт з тією же швидкістю, як і у випадках пошкодження інших пам’ятників в Ужгороді.

Не помічаючи надписів, біля пам’ятника фотографуються люди, котрі прогулюються набережною Незалежності. 

Як відомо, Августин Волошин був видатним державним, громадсько-політичним, культурним і релігійним діячем, постать його для Закарпаття і для України в цілому є знаковою. Прем’єр-міністр автономного уряду Карпатської України в 1938 році, він став першим і єдиним Президентом цієї держави у 1939 році. У 2002 році Августину Волошину посмертно присвоєно звання «Героя України».

 

Тетяна Кашуба, Закарпаття онлайн

03 липня 2012р.

Теги: Августин Волошин, пам’ятник, вандали, надписи

Коментарі

теж ужгородець 2012-07-05 / 21:16:39
Один - руки відрубати, інший - забрати громадянство.
Шизефренія гуляє в наших рядах. Люди добрі схаменіться.

11ьпь 2012-07-05 / 11:09:19
Для чого вбивати .. Зловити відшкодувати шкоду ... ( з його кармана відсудити гроші ) Забрати громадянчтво . Чемодан . вокзал . Країна на якій йому буде добре.

теж жгородець 2012-07-05 / 07:31:01
Ужгородцю.
Відрубай собі язика дурню.
Ти не подумав, що можуть бути діти?

ужгородець 2012-07-05 / 02:23:40
Знайти і відрубати руки

xxl 2012-07-04 / 19:43:51
керівництво мвс не зацікавлене в розкритті цього злочину для них головне, не честь героїв україни а накопичення власних статків за рахунок "замяття"брудних кримінальних справ

граматика 2012-07-04 / 17:53:48
Шановний пане голос, чи голосок.
Слово "розстріляти" пишеться так, а не "розтріляти", а слово "потрібно" пишеться з буквою "б", а не "потріно", слово "такий" пишеться так, а не "таки".
Я не буду дискутувати з вами, спеціально пишу з малої букви, про військові закони, бо не не сумніваюся, що ви в юриспруденції, як я в балеті.
А тому, коли зберетеся писати коментарі, раджу заглянути в "Буквар".

Дмитрий 2012-07-04 / 17:53:02

Антиукраїнство і тролінг. Коментар видалено. Адмін

теж голос 2012-07-04 / 13:18:41

Антиукраїнство і тролінг. Коментар видалено. Адмін

Голос 2012-07-04 / 10:55:43
Спіймати та розтріляти потріно, це вороги народу, зрадники, в любій нормальній державі таки акт вандалізму розцінюється як зрада державі, а порушників судять за військовим законом.

777 2012-07-04 / 09:53:25
Вандалів і придурків у нас хватає... Ну хто скаже що Волошин не видатний закарпатець???!!! І ні до чого тут політика!

мусорок 2012-07-03 / 22:35:41
аа шо Антибиотик Русин Витька Кокаинщик каже?коли пуймать ко мальовав?

Atlant 2012-07-03 / 21:01:35
Нересницькому
Ти не вгадав, я не культурний у спілкуванні із такими жирними тролями, як ти, які захищають вандалів, виправдовуючи їхні дії поведінкою інших вандалів. Плюю в твою мерзенну харю і пнх

ужгородець 2012-07-03 / 20:50:30
Одні ідіоти встановили собі ідола, і моляться на нього, а інші дебіли обс....ть його. Це як два чоботи пара.

861 2012-07-03 / 20:43:04
2Нересницькый 2012-07-03 / 20:21:29
Клим - а закон про регіональні мови пройшов.Шо тепер?А вашої реакції нема ...

Не радійте наперед, дурню, бо не знаєте, як то ще їм повернеться.
А що не на ваше вийде, так вже напевно...

Нересницькый 2012-07-03 / 20:30:43
2Atlant

Яка ви "культурна" людина.А головне "розумна".Вірогідно спите на радіоприймачі?

Atlant 2012-07-03 / 20:24:36
Нересницькому
Ти безродний клоуне.До чого тут свобода? Придурки паскудили памятник Волошину, коли на перевалі і близько мадярського знаку не було.Так що пандорину скриньку, разом із сізіфовим каменем, гермесовими сандалями і та іншим антикваріатом можеш собі засунути у своє українофобське дупло.

Нересницькый 2012-07-03 / 20:21:29
Клим - а закон про регіональні мови пройшов.Шо тепер?А вашої реакції нема ...

:-D

Нересницькый 2012-07-03 / 20:18:26
""Серед СВОБОДІВЦІВ немає наркоманів,гоміків... """

Так,так,в оргнізації Гімлера також за наркотики та гомосексуалізм карали.Та ще і як.

Клим 2012-07-03 / 20:15:34
На перевалі ... наша історична трагедія розстріляним хлопцям було по 18-28 вони також хотіли доброго життя. Хотіли жити як Шведи, Французи інші європейські державні народи.Русскую теперішню культуру хочуть напевно лиш юродиві, недоумки або ті хто живе в Масквє