Організатори "ПораБуло Фест" в Ужгороді цього року обіцяють здивувати гостей фестивалю унікальною програмою

«ПораБуло Фест-2012» пройде в обласному центрі Закарпаття вже вчетверте і триватиме впродовж 30-31 серпня. Якщо минулого року за один день фестиваль збирав близько 700 відвідувачів, то цьогоріч організатори очікують на збільшення їх до 2 тисяч за два дні.

Організатори "ПораБуло Фест" в Ужгороді цього року обіцяють здивувати гостей фестивалю унікальною програмою

Передусім – через те, що програму фестивалю планується значно розширити, запропонувавши гостям різнопланові і різнотематичні заходи. «Під час фестивалю все культурне життя міста сконцентровано в одному часі і просторі, ми втілюємо його за 2 дні, збираючи всіх активних і творчих людей», – зауважила під час прес-конференції одна з організаторів «ПораБуло Фесту» Наталя Тарнай. 

Минулого року, розповіли організатори, на фестивалі діяли 42 «подієві» локації, цьогоріч їх буде ще більше. Так, програма «ПораБуло Фесту» поділятиметься на кілька секторів: прикладні і спортивні майстер-класи, концертна програма, показові виступи, мистецтво. А вже у кожній категорії проходитимуть усілякі заходи, зокрема, майстер-класи з гончарства, розпису одягу, зав’язування вузлів; флеш-моби – на тему бойових мистецтв і танцювальний; йога та медитація, ходіння по паралельних мотузках на висоті. Заплановані і показові виступи з фрі-рану та паркуру, а ще – вогняне і діодне шоу, шоу перукарів і показ дизайнерського одягу.  

Цього року, зауважили організатори, акцент фестивалю буде зроблено на образотворчому мистецтві і мистецтві експериментальному. «У проведенні нинішнього «ПораБуло» ми співпрацюємо з культурним центром з Кошице «Табачка». Так, під час фестивалю працюватимуть митці центру, картини, створені ними, потім продаватимуться під час виставки. Діятиме на фестивалі й окрема художня виставка», – розповіла ще одна організатор фестивалю Юлія Миронова.

Оголосили організатори і про конкурс короткометражного кіно, що його заплановано в рамках «ПораБуло Фест»: «Брати участь у конкурсі можуть всі бажаючі. За умовами, він охопить три категорії – кіно-кліп (до 3 хвилин), которкометражний сюжетний (до 10 хвилин) і відеоарт (до 5 хвилин). Для оцінювання робіт, крім того, що працюватиме журі з місцевих спеціалістів, ми дистанційно працюватимемо з режисерами авторитетними, але хто це буде – поки інтрига», – розповіла Наталя Тарнай.

Пообіцяли організатори і якісне музичне наповнення, серед іншого, і участь в концертній програмі закордонних гуртів і музикантів. «Крім місцевих гуртів, будуть також багато приїжджих, українських обов’язково – з Івано-Франківська, як мінімум. Участь закордонних митців, як на нас, є великим кроком, бо це свідчення про вихід фестивалю на міжнародний рівень, про розвиток заходу. Розширення ж фестивалю – це перщі кроки до створення культурного регіонального центру, але це вже інша розмова, говорити про це можна лише згодом», – зауважили організатори «ПораБуло Фест».

Щодо квитків на фестиваль: передпродаж буде відкрито приблизно за місяць до дати його проведення, у передпродажі квитки коштуватимуть 40 гривень на 2 дні, в день фестивалю – 35 гривень на вході за умови наявності флаєру. Детальна програма фестивалю вже найближчим часом з’являтиметься в мережі Інтернет: на офіційному сайті фестивалю і на сторінках в соціальних мережах. «Ми відкриті і готові до співпраці з усіма зацікавленими – меценатами, спонсорами, адже багато чого зосереджується на засобах реалізації і не в останню чергу залежить від кошторису», – підсумували організатори «ПораБуло Фест - 2012».

 

 

Тетяна Кашуба, Закарпаття онлайн

03 липня 2012р.

Теги: ПораБуло Фест-2012, фестиваль, мистецтво, майстер-класи

Коментарі

Слов'янин 03.07.2012 / 20:09:08
З точки зору нормальної здорової логіки не зрозуміло, що це за фестиваль з хитров******ною назвою. На честь кого, чого, якої події?

НОВИНИ: Соціо

21:30
/ 1
Територія України під час війни буде використовуватися країнами Європи як "зелена батарейка": ГО "Зберегти Пікуй" про загрозу знищення унікальних природних ландшафтів Карпат
18:05
У Мукачеві спрямували майже 14 млн грн на підтримку військових та їхніх родин
17:02
/ 2
В Ужгороді проведуть в останню путь полеглого Героя Йосипа Чернія Фото новина
15:58
/ 1
Снайпер "Ярий"
15:33
Уночі на Ужгородщині палав житловий будинок Фото новина
14:22
/ 2
На Закарпатті викрили дві схеми втечі чоловіків за кордон Фото новина
13:30
/ 1
Через митний пост «Ужгород» намагалися незаконно ввезти хутра на майже $100 тисяч Фото новина
12:27
/ 1
На Берегівщині у ДТП загинув військовий Володимир Любінецький Фото новина
11:33
На Закарпатті затримали ужгородця, який за $1700 обіцяв «вплинути» на посадовців ТЦК Фото новина
10:10
На горі Піп Іван Чорногірський — мінус 6 і хмарно Фото новина
09:09
/ 1
Водій бетонозмішувача на Закарпатті заплатить 17 тис. грн штрафу Фото новина
18:07
В Ужгороді тракторист допоміг загасити палаюче авто Фото новина
17:24
Осіння подорож Боржавою: як діти природу пізнавали Фото новина
17:10
На Закарпатті стягнули понад 10 млн грн з «Лісів України» за незаконну вирубку
16:02
У Виноградові охоронець врятував ринок від масштабної пожежі Фото новина
15:07
На Мукачівщині під час руху загорівся легковик Фото новина
14:04
Двоє мукачівців представлять Україну на чемпіонаті світу зі спортивної боротьби U23 Фото новина
13:12
На Берегівщині 42-річний чоловік вбив подружжя пенсіонерів Фото новина
12:15
Родини полеглих закарпатських Героїв пройшли черговий сеанс іпотерапії Фото новина
11:02
На Закарпатті засудили 20-річного боксера, який систематично бив свою дружину
10:02
/ 1
Посадовця Ужгородської міськради та підрядника обвинувачують у заволодінні 1,7 млн грн бюджетних коштів
09:02
Гірські штурмовики 128-ї бригади піднялися на Говерлу Фото новина
18:29
/ 3
У Мукачеві зустріли родини переселенців із Дніпропетровщини Фото новина
17:10
/ 1
У Мукачеві попрощалися із захисником Максимом Власенком Фото новина
16:02
/ 2
Підрядник з Ужгородщини підозрюється у розкраданні понад 1,6 млн грн на ремонті дороги Фото новина
» Всі новини