У надувному басейні ужгородського ресторану "Венеція" струмом вбило дівчину (ОНОВЛЕНЕО)

16-річну ужгородку Христину П. вбило струмом у надувному басейні ужгородського ресторана "Венеція".

У надувному басейні ужгородського ресторану "Венеція" струмом вбило дівчину (ОНОВЛЕНЕО)

Трагедія сталася сьогодн, 2 липня,і борієнтовно о пів на шосту вечора.

За інформацією свідків, двох дівчат-підлітків вдарило струмом від насосу, яким закачували воду з річки до басейну.  Дівчина 1996 року народження померла в реанімаційному відділенні Центральної міської клінічної лікарні м. Ужгород, інша, Олександра С., яку доставили каретою "швидкої" в дитячу лікарню, отримала ураження електричним струмом середньої тяжкості.

Міліцією з місця події вилучено 2 водяні насоси та електричний кабель, який був виведений з підсобного приміщення ресторану.

Згідно зі ст. 97 Кримінально-процесуального кодексу України прокуратура Ужгорода перевіряє, чи є підстави для порушення кримінальної справи.

02 липня 2012р.

Теги: вбило, басейн, струм

Коментарі

прес-центр "Закарпаття" 2012-07-04 / 22:56:48
Шановно читачко (Житель2). Якщо Вам не важко, зв’яжіться із нами за адресою press-centr@zakarpattya.net.ua або за номером 050-616-92-03 Маємо до вас пропозицію. Наперед вдячні, якщо відгукнетесь.

kukin 2012-07-04 / 15:55:24
Первое, что поисковик выдал о вопросах электробезопасности под водой:
www.murena.com.ua/files/sp_43_09_08.doc
(не сочтите за рекламу)
Там грамотно описывается влияние электричества на человека в водной среде.
Как можно допускать хотя б вероятность контакта бытового переменного напряжения (220В) с человеком в воде.
Уверен, что насосы были не на 12/24вольт.
Такие нарушения техники безопасности можно увидеть в любых водоемах, от бассейнов, до рек и озер.

Мысцевий 2012-07-04 / 15:41:02
Яка різниця, як було... Дитини нема... Ще одне життя обірвалося... Чи то доля така??? За останній час - стільки жертв...

Житель2 2012-07-04 / 15:18:21
бАЧИЛА, НАПИСАЛА...

крошка 2012-07-04 / 14:30:29
напишіть хто бачив цю трагедію ,кожен розповідає по різному...

Житель2 2012-07-04 / 08:31:22
Думали лише про те, як гроші брати за басейни, мене мучить постійно одна думка, як вони не подумали про небезпеку, що там куча людей ходить, і діток малих, це зразу біля берега туди діти лиш і лізли... В мене 2 дні голова болить без перестанку від шоку...мені та картина постійно йде на очі, як все це сталося на моїх очах я в той час лежала на пляжі, так як я була з донькою, а мала постійно хоче у воду я сиділа почти біля води, щоб лежати і бачити дочку поки вона в воді... бачу дівчина стоїть і бризгає на другу, яка вже лежить водою, і тихенько почала кричати допоможіть допоможіть, я зайшла в воду, спочатку подумала що дівчата жартують, та що стоїть бризгає воду на ту, що лежить, підхожу ближче з берега жінка кричить не підходьте там бє током, а інша вже лежала у воді мертва.

Місцевий до Русина 2012-07-03 / 23:20:24
Правда Ваша добродію! Звичайно,саме такі, як ми з вами і не є бидло, бо пишемо те, що наболіло, і те, що, як не крути є правдою... Впевнений так, як ми думаємо-міркуємо,- багато людей ще так мислить. І це є порядні люди. Вам - респект! За стилем думки відчувається - пише жінка... Але це не важливо... Ваша позиція достойна поваги... Шкода, що живем в одному місті, а не знайомі... Було би про що поговорити...

рУСИН 2012-07-03 / 20:00:51
Підтримую місцевого повністю. Ми усі бидло. Один будь-як навчає дітей у школі, другий у лікарні без 50 грн. укол не зробить, третій вкраде 90% з програми для дітей інвалідів, четверта обважить у магазині, або підсуне прострочений спред у дитячій ідальні замість масла, СВИНЯ - Оксана Гнатівна в ОВІРІ за те, щоб вписати дитину в паспорт до матері (ціна 18,25грн.) стольник злупить; в онкодиспансері, тай не лише від смертників усі гроші викачати, а про правоохоронну систему і говорити не приходиться.
То це такий різновид боротьби за виживання.
До кого волати.
Починаймо з себе.

Місцевий до челядника 2012-07-03 / 19:05:27
Маєте рацію добродію... МНС-ники вже заключили, що то був нещасний випадок... Інтересно, чи такий би був висновок, якби то була дитина когось з них? І басейн раптом став нічий... То його можна піти і продірявити?

Ми живем у тому, що уособлюємо собою... Які ми - таке і життя наше...

У нас ніколи не буде правди, порядку, справедливості, це - далекі від нас поняття...

Місцева 2012-07-03 / 17:25:27
Ludmyla 2012-07-03 / 16:15:27Якби вас це стосувалось ви б говорили по іншому!!!!!!!!!Вся ця міська недбалість вартує комусь життя

Ludmyla 2012-07-03 / 16:15:27
А может хватит ныть и тупо комментировать:как будет, что будет, сколько заплатят? Слабо выйти как в Николаеве, других регионах и показать НАШУ силу! Что б каждый, кто что-то нарушает, подумал об реальной ответственности!

Ігор 2012-07-03 / 16:12:35
Це місце міська влада якраз вважає "облаштованим пляжем"

Місцева 2012-07-03 / 12:53:17

Щойно прочитала на дному з сайтів статтю " МНСники вважають, що трагедія у басейні «Венеція» – це суто нещасний випадок, тому особливих претензій до закладу не має бути. Про це повідомив начальник відділу цивільного захисту МНС Закарпатської області Глєб Бурковський сьогодні, 3 липня, ********(реклама платна - Адмін). Він зазначив, що цією справою займеться прокуратура та Держпромнагляд. Крім того, Глєб Бурковський не став оприлюднювати той факт, чи мала «Венеція» дозвіл на облаштування водного відпочинку на тій території."Який до біса нещасний випадок???на місці цієї дитини міг бути хоч хто,навіть ще менші дітки,звичайно що якби ж там вдарило струмом когось із родини цього Глєба Бурковського то було б все що тільки можна подумати.НЕПОДОБСТВО

Місцева 2012-07-03 / 12:43:24
Горе для батьків тай все,а у нас зроблять що дівчата самі винні,баблоси заплотять куди треба і на цьому затихне як завжди

ххххх 2012-07-03 / 12:42:58
кроме Погорелова ніхто не був у влади? а може Рата козел дав дозвіл на йобану венецію.уроди нахрен такі атракціони для діте,пускай своїх дітей покупають у басейні

закарпатець 2012-07-03 / 11:22:53
прокуратура зніме конкретні гроші з власника ресторану Веренція і на цьому все закінчиться! Подивіться останні повідомлення нашої злосчасної прокуратури! За всіма фактами чи-то корупції, чи-то хабарництва, чи смерті людей - стоять величезні гроші, які йдуть прямісінько в карман прокурорів, які від своєї пихатості і жадібності не можуть ніяк нажертися! Уже 10-те покоління прокурорських нащадків стабільно фінансово забезпечене...

Житель2 2012-07-03 / 10:55:33
хто зараз за це буде нести відповідальність...?скинуть все на хлопчика який там у дворі в них працював тай все...а самі будуть далі робити те, що хочуть...

Ольга 2012-07-03 / 10:35:16
Жах просто! Моторощно стає, коли читаєш про так5і речі. А де були
представники тих служб, які давали дозволи ? Поклали гроші в кишеню, а там хай трава не росте. Бардак. Треба карати таких власників, які думають тільки про те, як гроші нагребти.

Житель2 2012-07-02 / 23:47:24
Скоти, бандюги...Контролю ніякого не було...у воді не було заземлення чи що, бо люди і діти казали, що за руки щипає там біля мотора, шланг витянутий +мотор який качав воду, де люди з малими дітками купаються, всмім було пофіг ...Дівчинка з подружкою йшла, її бахнуло вона ще крикнула ой...і впала на спину біля того шлангу

www 2012-07-02 / 23:42:07
Дожилися, діти гинуть на очах людей... А всі інші відвідувачі пляжу біля "Венеції" продовжують насолоджуватися відпочинком.... Повний маразм... Країна абсурдів...
Хто поверне батькам дитину?!!.
"Венеція" розбудовувалась на очах у всіх і всім контролюючим організаціям було байдуже. Кожен з них мав значну скидку від власника... А що там "бардак" знали всі... Час розплати прийде!!! Скоро! Бог все бачить і покарає..."погорєлових і компанію"!!!

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

10:03
У Мукачеві в готелі загорівся матрац в номері
17:31
На ужгородській об'їзній водійка Subaru вилетіла через бордюр на газон і збила дорожній знак
11:29
По дорозі між Сімером і Ворочовом Перечинської громади згорів Mercedes, що їхав на ремонт (РОЗШИРЕНО)
11:01
У середу у Ясіні на Рахівщині горіла "дев'ятка", а у Ворочові на Ужгородщині – Mercedes
10:43
На пожежі в Нижніх Воротах на Мукачівщині отримала опіки власниця будинку
10:34
Уночі в Чопській міській лікарні вигоріла надвірна споруда
11:37
У Буштині, поки власники спали, загорілася надвірна споруда з 2 тоннами сіна
16:57
У Синевирі на Хустщині вигорів мансардний поверх дерев'яного будинку
10:58
На Ужгородщині бобри норами пошкодили дамбу Латориці
11:22
У Буштині вогонь з підпаленого сухостою ледь не перекинувся на житлові будинки
11:09
В Ужгороді через саморобну піч горіла споруда, пристосована під житло
10:48
У пожежі в літній кухні у Вишкові загинув 68-річний чоловік
11:08
Спалюючи сміття на кладовищі, ужгородець спалив розташовану поруч надвірну споруду з сіном
21:56
Неподалік села Карпати внаслідок ДТП перекинувся Mercedes Sprinter
11:52
/ 2
Біля Горінчова на Хустщині Skoda вилетіла в кювет і перекинулася. Водій загинув, пасажирка травмована
10:26
У Синевирській Поляні горіла дровітня, від вогню довелося рятувати два будинки поруч
11:17
У Руському Полі на Тячівщині гасили пожежу в надвірній споруді
10:56
В Ужгороді горіло в місці "щільної забудови" на Гранітній
15:47
/ 1
43-річний житель Рахова з необережності впав з моста у річку і загинув (РОЗШИРЕНО)
14:15
/ 1
На Закарпатті в Тисі виявили тіло 22-го потопельника-"ухилянта" – 33-річного харків’янина
12:36
/ 13
Закарпатський ОТЦК: "ухилянт-суїцидник" Хабаров лише незначно "подряпав" руки, подряпини на обличчі "симулював", а при ньому знайшли транквілізатор
11:22
У Рахові вночі на неділю чоловік впав у Тису і втопився
10:47
В Ужгороді горіла квартира багатоповерхівки
13:41
У Руській Мокрій на Тячівщині Ford злетів у річку, загинули водій та пасажир
11:36
У Текові Королівської громади врятували будинок, в якому загорівся дах