На хабарі затримали сільського голову перечинського Зарічева

В суботу на хабарі працівники міліції затримали голову села Зарічево Перечинського району Івана Магаді. Чиновник "просив" у підприємця з Чопа 300 євро за дозвіл на оренду складських приміщень.

На хабарі затримали сільського голову перечинського Зарічева

Вимагача затримали безпосередньо під час отримання хабара біля зазначеного складського приміщення.

Прокуратура області порушила кримінальну справу за ст.368 ч.3 ККУ (одержання хабара в особливо великому розмірі). Якщо вину затриманого сільського голови буде доведено в суді, йому загрожує позбавлення волі на строк від 8 до 12 років з конфіскацією майна.

02 липня 2012р.

Теги: хабар

Коментарі

патріот 2013-04-16 / 08:39:42
не байдужий: привіт, де пропав?

патріот 2013-02-22 / 13:17:07
не байдужий 2013-02-20 / 22:30:10 привіт, а я чув що Іван Ю. вже ходить на роботу так що мах. свиснемо йому в censorship. А на рахунок кого будемо підтримувати залежить хто буде в опонентах а далі видно буде(питання:хто балатуєся;)

не байдужий 2013-02-20 / 22:30:10
ходять слухи що будуть перевибори голови, хтось чув? кого будемо підтримувати?

патріот 2013-02-19 / 16:09:35
не байдужий:Привіт, на даний час я зрозумів одне, наш голова вже настраждався та ще все по переду. Я пропоную забути про цю людину тому що ми й самі винуваті в тому що наш голова бере взятку ось дай відповідь:як він може взяти взятку,коли йому людина не дасть?Розумієш про що я? Ми живимо в корупційній державі де ні лікар ні міліціонер навіть піп без взяток або без дзвінка навіть попу не підніме.Всі привикли так жити або даєш або дзвониш!!!!

не байдужий 2013-02-15 / 21:46:09
я (і навірно ти)топчу сільськими вулицями болото ,і мию взуття, і сушу цілу ніч, і при цьому згадую як наш очільник багато разів говорив, що скоро будуть ремонтувати вулиці, ось-ось... лиш іще ... (мені особисто декілька разів казав), тай усі новини...його невідати, тай нич не знаю

патріот 2013-02-13 / 16:31:50
не байдужий привіт друже давно тут тебе не бачив по цій ссилці переходив це тоже само є шо в тебе нового??????

не байдужий 2013-01-29 / 20:13:35
http://zakarpattyachko.com.ua/2012-02-08-16-29-22/novyny/2963-shche-odyn-silskyj-holova-na-zakarpatti-popavsja-na-xabari

не байдужий 2013-01-25 / 15:00:30
всім привіт! що нового

патріот 2013-01-14 / 08:44:53
З Новим Старим Роком, та Різдвом Христовим!

патріот 2012-12-10 / 11:44:01
ASK з англ. питати,просити(вопросы) а що??=)))

не байдужий 2012-12-09 / 13:07:45
патріот: а що означає ASK (в тебе це є в коментах)?

патріот 2012-12-07 / 13:06:05
я не знаю! Якщо вкогось є якась інформація проханя поділитись

не байдужий 2012-12-06 / 22:12:44
багато чого стало зрозумілим завдяки коментам, а як просувається справа з нагоди якої ми вже багато часу тут торчимо?????

патріот 2012-12-06 / 13:11:29
123: а чому народ мовчав? Тому що не знали нічого, а ті хто знав не платив але так в нас завелось в селі що ніхто не хоче помагати друг другу."моя хата скраю нічого не знаю" ось справжнє лице українця, на нас хоть дрова рубай ми все одно пристосуємося а що само жахливо що найбільше щастя українців то коли в сусіда корова здохне!!!! ось так і живем

123 2012-12-05 / 21:49:17
патріот: під словом "офіційно" слід розуміти, що "верхи" знаючи що роблять погану справу даже не скривали збір грошей

патріот 2012-12-04 / 08:39:08
123: а хто казав що гроші офіційно збирали, хтось договір складав??? Скажу НІ!!!! то чому ти говориш офіційно, це не офіційно це публічно нас розвели. На Шевченка так на воду гроші збирали ні води, ні грошей, договору нема той нікого не накажуть.Ось такі ми розумні, кожний думає лише про себе, як я раніше вже казав, без громади ми ніхто, доки ми будемо думати "хто завгодно лиш не я" доти ми як нація будемо в "censorship"!!!

123 2012-12-03 / 18:50:25
Патріот: хіба лише на Перемоги і Духновича гроші збирали? Збирали і по других вулицях. А то куди вони гроші дівали цікаво не лише тобі. Якщо гроші офіційно збиравуть (бірув чи ще дахто) то хто міг подумати же то "побори". Люди довго сперечалися, але ті хто платив вважав, що то він робить для себе, покращує собі життя