У роботі комунальних підприємств Закарпаття виявлено грубі порушення

Фахівці територіального управління Держгірпромнагляду у Закарпатській області під перевіряли дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці суб’єктами господарювання водопровідно-каналізаційного господарства. При цьому увага, в першу чергу, зверталася на організацію та виконання робіт підвищеної небезпеки.

У роботі комунальних підприємств Закарпаття виявлено грубі порушення

Лише в ході останніх перевірок спеціалістами Держгірпромнагляду було виявлено  81 грубе порушення. До прикладу, керівники комунальних підприємств «Міжгірське ВУЖКГ», «Рахів-Тепло», «Водоканал» м. Ужгород, Іршавське КП з водопостачання навіть не подбали про отримання дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та експлуатацію обладнання, машин, механізмів підвищеної небезпеки

Якщо у КП «Рахів-Тепло» і «Міжгірське ВУЖКГ» лише чомусь «забули» узгодити з територіальним управління Держгірпромнагляду плани локалізації та ліквідації аварійних ситуацій і аварій,  то в Іршавському  КП з водопостачання подібний документ взагалі відсутній.

Та все ж найбільше нарікань викликала в інспекторів організація безпечної роботи на місцях хлораторних установок. Так, у КП «Рахів-Тепло», РКП «Водопостачання та водовідведення» м. Свалява, Солотвинському КП водопостачання оператори обслуговували вказані системи підвищеного ризику,  не пройшовши  навчання та перевірки  знань з питань охорони праці.

Жодних відомостей про виконання необхідних ревізій хлораторних установок не змогли представити перевіряючим у РКП «Водопостачання та водовідведення» Сваляви, Іршавському  КП з водопостачання. Газоаналізатори хлору відсутні у КП «Міжгірське ВУЖКГ» і ММКП «Мукачівводоканал». У названому останнім підприємстві, крім того,  на виходах із приміщень хлораторних відсутні водяні завіси, автомобіль для перевезення балонів з хлором не обладнаний у відповідності до Правил.

Не потурбувалися керівники КП «Водоканал» м. Ужгород, «Рахів-Тепло»,  Солотвинське КП водопостачання,  ММКП «Мукачівводоканал» та Іршавського  КП з водопостачання і про те, аби їхні працівники повною мірою були забезпечені спецодягом і спецвзуттям. про це Закарпаття онлайн повідомилив прес-службі ТУ Держгірпромнагляду у Закарпатській області.

27 червня 2012р.

Теги: комунальне підприємство, порушення, Водоканал

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

18:39
В Ужгороді попрощалися із полеглим захисником Миколою Філюком Фото новина
16:19
В Ужгороді нетвереза водійка без прав влаштувала ДТП Фото новина
15:21
/ 1
У селі Осій на Хустщині попрощаються із полеглим захисником Михайлом Матіком, який більше трьох років був зниклим безвісти Фото новина
14:14
Рятувальники показали фото ліквідації наслідків негоди на Закарпатті Фото новина
11:55
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з рф захисником Володимиром Рогачем Фото новина
21:18
В Іршавській громаді попрощалися з захисником Олександром Вінніченком зі Смологовиці Фото новина
17:57
В Ужгороді під час нічної пожежі постраждали двоє людей Фото новина
13:55
/ 1
В Ужгороді 28 липня попрощаються із полеглим захисником Миколою Філюком Фото новина
11:58
У селі Тихий на Ужгородщині попрощаються із загиблим воїном Євгенієм Бушмакіним, який більше року був зниклим безвісти Фото новина
11:26
/ 1
Підтвердили загибель на війні Героя із села Онок на Берегівщині Миколи Заріцького Фото новина
10:23
На одній із вулиць Ужгорода можливе ускладнення руху через аварійні роботи
18:18
/ 2
На Закарпатті за місяць зафіксували 32 скарги на порушення прав під час мобілізації
14:15
/ 1
У Карпатах рятувальники евакуювали туристку зі Львова, якій стало зле під час походу Фото новина
12:21
На Закарпатті дитина отримала різані рани після небезпечних завдань в онлайн-грі
10:41
/ 1
Завтра в Ужгороді відбудеться прощання із захисником Олександром Карбованцем Фото новина
16:29
Львівські лікарі врятували зір юнаку із Закарпаття після важкої травми ока Фото новина
13:15
/ 1
На Закарпатті мобілізували чоловіка з інвалідністю Фото новина
18:13
В Ужгороді попрощалися із захисником Іваном Ігнацевичем, який два роки вважався зниклим безвісти Фото новина
12:53
/ 1
У вантажному поїзді до Словаччини на Закарпатті виявили схованку з контрабандними сигаретами Фото новина
10:00
У Ясінях на Рахівщині помер ветеран російсько-української війни Руслан Романюк Фото новина
09:10
До озера Синевир маломобільних туристів доставлятимуть електромобілем
18:08
/ 1
У Виноградові попрощаються із військовим Юрієм Левком, який помер внаслідок хвороби Фото новина
16:01
/ 1
На Мукачівщині електровелосипедист врізався у двох дітей на велосипедах
15:23
На Мукачівщині рятувальники евакуювали травмованого мотоцикліста з лісу Фото новина
10:58
На трасі Київ – Чоп викрили порушення в міжнародному автобусі Фото новина
» Всі новини