Ще один студент заявив, що декан економічного факультету УжНУ вимагав від нього хабара

21 червня в УБОЗ УМВС з заявою звернувся студент 5 курсу економічного факультету УжНУ Іван М. Хлопець повідомив, що декан факультету Василь Мікловда вимагав від нього та отримав хабар за успішне складання літньої сесії та захист дипломної роботи.

Ще один студент заявив, що декан економічного факультету УжНУ вимагав від нього хабара

 

За словами студента,  гроші він носив декану двічі  - спочатку  400 доларів, потім  500 доларів США. Гроші не вилучено. 

Як уже повідомляло Закарпаття онлайн, 19 червня Василя Мікловду було затримано на гарячому під час отримання  1200 доларів хабара від студента факультету. Цього ж дня у кабінеті декана правоохоронці знайшли букет з грошей.

Наразі декан перебуває на підписці про невиїзд.  Якщо його вину буде доведено в суді, то за ст.368 ч.3 Кримінального кодексу України (одержання хабара в особливо великому розмірі) йому загрожує позбавлення волі на строк від 8 до 12 років з конфіскацією майна.

 
22 червня 2012р.

Теги: хабар, студент, Мікловда

Коментарі

До Ніколайчука 12.07.2012 / 15:38:47

Ніколайчук!Дивися,*********, щоб вимагаючи "кейси", ти також не попав до Мікловди в цімбори.Ти ж знаєш, що багато людей мають на тебе "зуб", тому, чоловіче, варуйся, кидь хочеш бути на посаді ректора, бо навіть не підставлять, як Мікловду, а просто засвідчать факт вимагання та одержання грошей.

2фея 27.06.2012 / 10:39:08
ще не довго гулятиме, суд іде

Фея 22.06.2012 / 17:21:30
І що, Фабіянка на волі гуляє, про що Ви?

Сашко 22.06.2012 / 16:06:05
Я бувший студент Мікловди. Його дуже поважаю і вважаю що це не просто так. Просто досить довго засидівся на своїй посаді В.П. а щупальці ФЄді так і тягнуться до серйозного ВУЗУ.

Не все так просто 22.06.2012 / 12:30:23
Для того щоб прийнят таку важливу птаху (це вам не зав. кафедрою)за алгоритмом жанру повина була бути проведена попередня оперативно-технічна робота з метою документування фактів отримання хабарів з боку фігуранта і робиться ця робота не за тиждень. Тому фантазії буйних осіб щодо проїсків ворогів УжНУ тут не до теми. Без доказової бази в тому числі отриманої в насліок оперативно-розшукової діяльності така б справа навіть не була б порушена. Ті хто зараз будуть писати заяви, ймовірніше за все були в ролях осіб, які давали хабарі на цікавих чорно-білих кінострічках з кабінету декана....в них тепер вибір або писати заяву, або самим ставати підозрюваними, адже відповідальність за дачу хабара, ще не відмінено.....ось така ху..ня малята.

Бандитм тюрми 22.06.2012 / 11:46:54
Всі і про фабіянку кричали: політика, підстава, випустять, відкупиться....і де вона (політика разом з фабіянкою)??? Народ-народ, вам їсти не дай, а дай плітки по збирати та масові занепокоєння створити...

Коля 22.06.2012 / 11:11:13
Всім все прекрасно зрозуміло, Федя Ващук роздає студентам економічного факультету по 500 баксів щоб ті писали заяви в мусарку на Мікловду.

НОВИНИ: Кримінал

13:34
/ 2
На Закарпатті чоловіка повалили на землю й обікрали Фото новина
12:38
/ 1
На Закарпатті 46-річний чоловік жорстоко побив 74-річну матір Фото новина
10:17
/ 1
За вбивство 22-річної закарпатки українець отримав 14 років ув’язнення в Чехії Фото новина
10:54
/ 4
Прокуратура оголосила нову підозру у справі «дачі Медведчука» на Закарпатті Фото новина
12:16
На Закарпатті викрили ще три схеми незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
11:52
/ 1
Прокуратура оскаржить вирок шахраю, який виманив у матері загиблого військового понад 6,6 млн грн Фото новина
10:07
/ 5
Екс-командира батальйону на Закарпатті підозрюють у сприянні ухиленню військовослужбовиці від служби Фото новина
22:17
/ 6
Поліція розшукала водіїв бетоновозів, що вилили залишки бетону поблизу озера Синевир Фото новина
16:45
/ 1
В Ужгороді взяли під варту підозрюваного у стрілянині по правоохоронцях Фото новина
13:06
/ 1
На Закарпатті винесли вирок водійці, яка в ДТП забрала життя матері та її 13-річного сина Фото новина
14:40
/ 2
На Хустщині викрили незаконне вирощування конопель Фото новина
11:01
Стали відомі нові подробиці про затриманого стрілка в Ужгороді Фото новина
17:45
На Мукачівщині затримали чоловіка, підозрюваного у зґвалтуванні 14-річної дівчини та інших тяжких злочинах
16:22
На Закарпатті судитимуть чоловіка, який кілька годин силоміць утримував і бив водія вантажівки Фото новина
17:22
/ 2
На Закарпатті судитимуть організаторів схеми з фіктивним працевлаштуванням за $25 тисяч Фото новина
17:00
На Закарпатті наркодилера засудили до 9 років ув'язнення за 148 кг канабісу Фото новина
12:21
В Ужгороді судитимуть водія, який напідпитку збив пенсіонерку та втік з місця ДТП Фото новина
15:45
/ 3
На Закарпатті викрили підпільну майстерню з виготовлення фальшивих документів Фото новина
12:59
/ 3
В Ужгороді безхатько проник до дитячого центру та обікрав працівниць Фото новина
15:25
/ 7
На Закарпатті судитимуть посадовицю інституту НААН через збитки державі на майже 680 тисяч гривень Фото новина
14:33
На Закарпатті затримали двох підозрюваних у незаконному переправленні чоловіків через кордон Фото новина
12:19
Наркокур’єра з понад 2 кг Альфа-PVP засудили до 9 років ув’язнення Фото новина
11:24
/ 1
На Закарпатті за добу викрили три спроби підкупу прикордонників Фото новина
12:25
Поліція повідомила деталі смертельної ДТП неподалік Чабанівки на Ужгородщині Фото новина
16:12
/ 4
На Закарпатті судитимуть посадовця сільради за незаконне відчуження землі на понад 9 млн грн Фото новина
» Всі новини