У кабінеті декана-хабарника знайшли букет з грошей (ФОТО)

19 червня в чергову частину УБОЗ УМВС України в Закарпатській області надійшла заява від студентки Ужгородського національного університету про те, що 21 травня декан економічного факультету УжНУ Василь Мікловда, в службовому кабінеті, отримав від неї хабар в розмірі 1200 доларів США за успішну здачу екзаменаційної сесії.

У кабінеті декана-хабарника знайшли букет з грошей (ФОТО)

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, декан економічного факультету УжНУ "погорів" на хабарі 1200 доларів.

Перевіркою за даним фактом встановлено,  що декан справді вимагав та одержав раніше обумовлену суму хабара.

19 червня декан економічного факультету вже від іншого студента отримав хабар в розмірі 1200 доларів США, після чого з вказаними грошовими коштами був викритий працівниками УБОЗ УМВС України в Закарпатській області на місці вчинення даного злочину.

Таким чином, в результаті протиправних дій декан отримав хабар в розмірі 2400 доларів США. При затриманні декана у його службовому кабінеті був виявлений букет квітів, вироблений із грошей різного номіналу. Цей букет був вилучений у ході обшуку.

За даним фактом, 19 червня прокуратурою області порушено кримінальну справу стосовно декана економічного факультету УжНУ Василя Мікловди за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст.368 КК України.

Слідчим в особливо важливих справах відділу нагляду за виконанням законодавства у сфері запобігання і протидії корупції та досудовим слідством прокуратури області внесено подання про обрання запобіжного заходу Василю Мікловді у вигляді застави, яке скеровано до суду.

Досудове слідство проводиться відділом нагляду за виконанням законодавства у сфері запобігання і протидії корупції та досудовим слідством прокуратури області, хід якого взято на контроль. Про це Закарпаття онлайн повідомила прес-служба прокуратури Закарпатської області

20 червня 2012р.

Теги: декан, хабар, Мікловда, гроші, букет

Коментарі

! . ! 2012-09-21 / 19:28:03
Це все лиш хитра підстава Ващука. Саше його треба відкинути чим далі від освіти і надовго. Мікловда - хороший викладач!

читач 2012-07-07 / 03:50:10
Менти хочби совість мали. Це явна провокація. Подивіться уважніше на фото до тих доларів у букеті. Це явно на кольоровому ксероксі роблені. У справжніх доларів не має такої широкої білої полоси на краях купюри. А біла полоса повинна бути однакової ширини з обох сторін ,а не так як на цих. Це бутафорія!!! Такі букети прийнято дарувати як символ достатку. Тут явно щось не так!

Богданка - Марині 2012-06-25 / 11:18:05
Пані Марино, менше емоцій, бо шкодить красі. У нашому хворому суспільстві (в тому числі і в освіті) багато негарних речей відбуваються за нашої мовчазної згоди і участі. Ситуацію на економічному я знаю на протязі двох десятків років, і особисто Василь Петрович зовсім не заслуговує на такі "маски-шоу", бо як раз у нього руки і не чешуться, і він справді порядна і чесна людина. А от як поступати з "тупими" або крутеликами, що поступають на платній основі майже з нульовими знаннями і набувають статусу "кормильців" (найперше офіційно для вузу), так мало того, ще і ніяк не паряться ніякими там навчаннями - то питання не конкретно взятого декана або вузу. Ящо ми хочемо жити по Божих законах, то змінювати треба правила у всіх сферах, а не цькувати достойну людину для того, щоб розчистити дорогу комусь,хто захотів стати "владычицей морской". Бо фінал цієї казки поганий.

іван 2012-06-25 / 10:16:15
так Ніколайчука беріть, то найбільший хабарник у вузі! У нього хата на міліон євро, у дочки теж. Побудував ще 4 на продаж! За які гроші питаєтьбся? Подивіться відгуки студентів про нього на різних сайтах, попитайте випускників.... Багато розуму не треба.

Марина до Богданки 2012-06-22 / 18:54:36
Ви маєте Господа в душі??????????????????? Та причому тут розумний, чи тупий???????????????????????????????? Руки не мають чесатися до грошей (у такий спосіб)!!!!! Ви знаєте, що таке порядність і чесність? Чи ці поняття для вас атрофовані???
Якщо руки не простягаються до грошей, то і шансів для "підстави" не має!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Бандитам тюрми 2012-06-22 / 11:42:35
Всі і про фабіянку кричали: політика, підстава, випустять, відкупиться....і де вона (політика разом з фабіянкою)??? Народ-народ, вам їсти не дай, а дай плітки по збирати та масові занепокоєння створити...

Катя 2012-06-22 / 10:52:42
Підстава. Розчищається місце під когось іншого. Тепер й іншим деканам слід очікувати провокацій.

студент 2012-06-22 / 10:30:01
Страшна держава, як в ній жити,Любу людину можуть підставити,Хбарники менти прокуратури і суди,ОТ КИМ ТРЕБА ЗАЙМАТИСЯ,а ті УБОЗИ ЩО ВБИВАЮТЬ НАШУІНТЕЛІГЕНЦІЮ ЯК НЕ МОЖУТЬ ФІЗИЧНО ТО МОРАЛЬНО,

ох, біда 2012-06-22 / 10:21:29
то робота Николайчука (бездарного профкома, а не науковця), далі він буде "убирать" всіх, хто розумний, порядний і йому заважає

123 2012-06-22 / 00:21:29
Була б людина, а стаття знайдеться. Ось реалії ментовської держави.

Алла 2012-06-21 / 23:34:26
Василь Петрович дуже хороша людина. Я, як колишня студентка і всі студенти нашого курсу дуже шанували його. Тупі студенти нехай платять.

Колишня студентка економічного 2012-06-21 / 23:13:41
Я навчалась на економічному факультеті УжНУ і можу з впевненістю стверджувати, що це все наклеп на чесне імя Василя Петровича! Василю Петровичу тримайтесь і не здавайтесь!!! Ми за ВАС!

Богданка 2012-06-21 / 16:17:34
А судьи кто? Підстава однозначно. У мене двоє дітей абсолютно
безплатно вчаться на економічному і отримують відмінні оцінки, втім як і всі студенти, що прийшли туди за знаннями. А хто тупий і розпальцьований - це інша справа. Але давайте тоді будемо виводити на чисту воду всіх, і найперше пана Ніколайчука. (А Ващук - це просто легенда жанру). Василь Петрович, у нашому невеликому місті - великому селі всі знають, хто є хто насправді. Вас шанують і будуть шанувати. Тримайтеся!

тіна 2012-06-21 / 15:22:28
Це явно підстава.
Команда пана Ніколайчука казала, що через 5 років ми не впізнаємо УжНУ, та ми вже зараз його не впізнаємо.

Kuker 2012-06-21 / 15:08:48
"Машці"
Як член-кореспондент НАН України пан декан отримує спеціальну стипендію Президента, розмір якої значно перевищує його зарплату. Тому з майном та машиною там все в порядку...

Машка 2012-06-21 / 13:23:11
2партнер 2012-06-21 / 13:19:34
Просто оцініть вартість його майна і машини та порівняйте з зарплатою, тоді багато питань про "некорупційність" відпаде. Але він не вимагав і є дуже людяним.

партнер 2012-06-21 / 13:19:34
знаю цю людину особисто вона завжди була чесна та справедлива,и була завжди проти корупциї.а все инше нечесна гра...

Наташа Драга 2012-06-21 / 11:47:25
Люди добрі!До чого ж ми дійшли щоб обговорювати була взятка чи не була! Та взяток у вишах взагалі не повинно бути, бо інакше такі і спеціалісти "липові". Чому про викладача РГФ Оленича ніколи подібного не говорили? Бо кожен студент знав, що у Оленича треба предмет вивчити, він взятки не брав. В якій цивілізованій державі ви побачите, щоб торгували оцінками в навчальних закладах так як на Україні. А якби всі такі були викладачі як Оленич, то не було би стільки навчальних закладів в Україні і у вузах вчилися лише ті, хто має здібності до навчання.Кажуть, що Оленич захворів,якщо це так - бажаю найскорішого одужання.

kuker 2012-06-21 / 11:06:29
Сто відсоткова підстава! Проникли до кабінету нелегально, засунули в шуфляду стола гроші, а у вазу - букет.
Старий минтовський прийом, коли потрібно когось затримати та "зашугати" - у кишені знходиться пакетик з наркотою.
Дешево і примітивно, панове Ніколайчук та Ващук! Таким способом ви дорогу до ректорського крісла не розчистите, а самі сплетете собі "лапті"

Іван Васильович 2012-06-21 / 10:27:58
Сам не вчився,діти теж , взагалі з УЖНу не мав справу,але знаю Василя Петрович як порядного чоловіка,вченого і думаю що тут якась підстава,не того "хлопи" взяли.Василь Петрович-тримайтеся,не всі продажні шкури.

НОВИНИ: Кримінал

22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
/ 1
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 11
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
16:08
/ 1
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії
11:58
/ 4
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети
10:56
/ 12
Ужгородець вдома задушив 23-річну дівчину з Київщини, з якою познайомився в Інтернеті
21:07
Закарпатські переправники за $5000 проклали "ухилянтам" в онлайн-карті маршрут до Словаччини
13:49
На Мукачівщині обрали "запобіжки" двом чоловікам, у яких знайшли гранати, пістолет та набої
13:41
/ 1
В Ужгороді зловмисник з Сюрте на проспекті вночі пограбував чоловіка з Худльова
13:11
/ 2
У Чопі чоловік з пістолетом вимагав у магазині безкоштовної випивки
12:59
Зрадника-прикордонника Сирового, який понад рік служив на Закарпатті та втік до росії, заочно судитимуть
10:59
/ 1
Закарпатця, що ухилився від мобілізації, покарали трьома роками тюрми
10:56
/ 2
Четверо поляків на квадроциклах "заблукали" через кордон з угорщини на Закарпаття
21:30
У Горінчові на Хустщині у зіткненні з вантажівкою загинув мотоцикліст, його пасажирку госпіталізували