Ганна Селменська, НАСК "Оранта": "Нам люди довіряють вже 86-й рік"

У всьому світі люди страхуються від непередбачуваних ситуацій та неприємних несподіванок. За кордоном угоди укладаються не лише на страхування життя і здоров'я, майна, автомобілів, а й на випадок настання відповідальності за майнові збитки, на випадок фінансових ризиків тощо. Бо люди розуміють, що страхування від складних життєвих ситуацій - справа потрібна. А як же у нас? Чи можливо у нас уникнути великих втрат, що виникають у житті за різних несподіваних і неприємних обставин? Про це наша розмова з начальником Ужгородського відділення НАСК «Оранта» Ганною СЕЛМЕНСЬКОЮ.

Ганна Селменська, НАСК "Оранта": "Нам люди довіряють вже 86-й рік"— Ганно Миколаївно, нагадайте, будь ласка, нашим читачам історію «Оранти».

— Наша національна акціонерна страхова компанія «Оранта» створена на базі колишнього «Укрдержстраху», заснованого в 1921 році. Отже, це найстаріша організація на нашому страховому ринку. Нині вона є лідером із надання послуг фізичним особам і посідає перші місця за обсягом зібраних страхових платежів та здійсненими страховими виплатами.

Ми робимо все можливе, щоб завжди допомогти людям. Недаремно на гербі компанії зображено Оранту — один із образів Божої матері.

— Пані Ганно, розкажіть, будь ласка, як «Оранта» допомагає людям, які потрапили у біду?

— Відразу зазначу, що люди і в Ужгороді, і в Ужгородському районі дедалі частіше звертаються до страхування від різних життєвих ризиків. Нам приємно, що попит на страхові послуги з боку громадян і підприємців зростає.

У нашому відділенні працює 10 штатних працівників і 30 агентів. Я вас запевняю, що роботи всім вистачає, ніхто не байдикує. «Оранта» здійснює 50 видів страхування, спрямованих на захист інтересів як фізичних, так і юридичних осіб. Ми усідомлюємо свою відповідальність перед людьми і намагаємося наблизити до них свої послуги, зробити їх доступнішими.


Читачі могли побачити реклами нашої «Оранти» «5 переваг лідера»:

ЦЕ: справжня впевненість — захист протягом цілого року від збитків, які ви можете завдати власникам інших автомобілів.

ЦЕ: потрійна вигода — комплексне страхування КАСКО, цивільної відповідальності та від нещасного випадку на транспорті за ціною КАСКО.

ЦЕ: абсолютна гарантія — за тарифом лише 4% — захист автомобіля від ДТП, стихійних лих, пожеж, протиправних дій третіх осіб та викрадення. Виплата відшкодування протягом 10 днів. Виплати без довідки ДАІ.

ЦЕ: здобутий спокій - швидкий спосіб страхування майна та відповідальності фізичних осіб за шкоду, завдану майну третіх осіб, за поміркованою ціною від 55 копійок на день. Не передбачає огляду та опису майна.

ЦЕ: необхідний захист — швидкий та недорогий спосіб захистити оселю від найбільш вірогідних пошкоджень за ціною від 40 копійок на день. Не передбачає огляду та опису майна.


— Наш читач переважно сільський. Що ви конкретно можете запропонувати сільськогосподарським виробникам?

— Аграріям дорога кожна копійка, а їхнє виробництво дуже ризиковане: градобої, морози, зливи та інші стихійні лиха можуть знищити урожай.

— У таких випадках ви допоможете?

— Так, поряд із страхуванням майна сільгосппідприємства, автотранспорту, сільгосптехніки та тварин напередодні зими ми пропонуємо комплексне страхування посівів озимих культур. За цією програмою страхуються практично всі основні ризики. Проблема в тому, що господарства не страхують свій майбутній урожай і часто потрапляють у безвихідну ситуацію. Доказом цього є недавні весняні приморозки, які наробили в селі чимало біди. Один фермер, у якого навіть у теплиці загинули помідори та огірки бідкався: «якби я знав, що таке трапиться, я б обов'язково
застрахував урожай».

— Ганно Миколаївно, кажуть, ДАІ вводить контроль за наявністю у водіїв полісів обов'язкового страхування їх відповідальності...

— Так, і про це треба знати всім власникам автомобілів. З 1 серпня інспектори ДАІ будуть ретельно перевіряти наявність полісів. Водій повинен мати на лобовому склі спеціальний знак (стікер), якщо відповідальність автовласника застрахована. Видавати його страхувальники будуть після затвердження Держфінпослуг. Надіємося, що до липня стікери будуть надруковані.

На закінчення нашої розмови хочу запевнити всіх жителів Ужгородщини, що наша «Оранта» гарантує високу якість обслуговування та надійність страхового захисту. Не сумнівайтеся, адже нам люди довіряють вже 86 рік. Із 100 страхових компаній, які нині діють в Україні, «Оранта» має найвищий рейтинг. Вона — постійний лідер по страхових
виплатах і по страхуванню та перестрахуванню.

Я запрошую всіх зацікавлених до наших відділень. Пам'ятаймо, як твердить народна мудрість: «Береженого Бог береже».
Марія ПІДГОРНА, "Вісті Ужгородщини"
06 червня 2007р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

17:29
На війні з рф загинув Захисник із Воловця — Іван Мадяр Фото новина
16:25
Екологи з’ясовують причини почервоніння води у річці Уж Фото новина
15:43
Прокуратура вимагає більшу заставу для підприємця, що перевозив ухилянтів у фурі на Закарпатті Фото новина
14:23
У Рахівській громаді проведуть стерилізацію безпритульних тварин Фото новина
13:15
Влада та інвестори домовляються про відновлення “Flex” у Мукачеві Фото новина
12:16
У Мукачеві після ракетного удару якість повітря поступово покращується Фото новина
10:58
На Берегівщині зафіксували спалах африканської чуми свиней серед диких кабанів Фото новина
09:59
Рятувальники ліквідували масштабну пожежу після ракетного удару по заводу в Мукачеві Фото новина
08:56
/ 7
В Ужгороді поліцейського звільнили за захист ветерана від ТЦК Фото новина
19:31
/ 1
Велика закарпатська афера
18:43
Лікарі повідомили про стан постраждалих унаслідок ракетного удару по заводу в Мукачеві Фото новина
17:49
/ 1
Закарпатські прикордонники затримали 18-річну переправницю разом з «клієнтом» Фото новина
16:46
До Мукачева прибув евакуаційний потяг з Дніпропетровщини Фото новина
15:43
На Тячівщині взяли під варту двох переправників Фото новина
14:36
Працівники водоканалу в Мукачеві натрапили на міну часів Другої світової Фото новина
13:09
/ 1
Чоловік, якого рятувальники витягли з урвища на Рахівщині, помер Фото новина
12:59
/ 1
На Рахівщині 26-річний турист з Бахмута зірвався в урвище Фото новина
12:12
/ 1
Собака допоміг закарпатським прикордонникам затримати порушників на кордоні з Румунією Фото новина
10:03
У Мукачеві другу добу гасять пожежу після ракетного удару рф по підприємству Фото новина
09:07
Сімох чоловіків, які шукали шлях за кордон у Telegram, затримали на Тячівщині Фото новина
06:56
/ 1
Закарпаття втрачає туристичний потенціал через рішення про будівництво вітряків - експерт
23:53
Жінки, які захищають Карпати. Наталія Вишневська про вітряки на Закарпатті та участь громадськості Відео новина
19:53
Відкрито реєстрацію на подорож екоклубу в Ясіня "Стежка Довбуша"
17:24
У Воловці взято під варту підозрюваного у зґвалтуванні неповнолітньої Фото новина
16:48
/ 1
Керівництво угорщини уникає згадки про росію після ракетного удару по Мукачеву Фото новина
» Всі новини