Через приховані сигарети закарпатець позбувся автівки (ФОТО)

Громадянина Молдови, який прямував із Угорщини до України, затримали учора прикордонники Мукачівського загону. Чоловік намагався перетнути кордон через пункт пропуску «Лужанка» автомобілем «Фольксваген».

Через приховані сигарети закарпатець позбувся автівки (ФОТО)

Під час перевірки документів прикордонниками було ініційовано проведення поглибленого огляду, повної ідентифікації та перевірки транспортного засобу за наявними базами даних інформаційно-пошукових систем. В результаті огляду автомобіля та повної його ідентифікації, прикордонним нарядом було виявлено, що номер кузова, вказаний у техпаспорті не співпадав з номерами кузова на автомобілі, яким слідував молдованин.

За вказане правопорушення на громадянина Молдови було накладено штраф у сумі 255 грн., а автомобіль, сума оцінки якого склала 113 тисяч 652 грн., вилучено.

У цей же день свою автівку на кордоні «залишив» і наш співвітчизник, який слідував до сусідньої Угорщини. Прибувши у пункт пропуску «Вилок» автомобілем марки “БМВ-520”, 37ми річний житель Виногрдівського району використовуючи конструктивні особливості свого авто, намагався приховати від прикордонно–митного контролю цигарки.

Звернувши  увагу на нервову поведінку водія, прикордонниками було ініційовано проведення поглибленого огляду транспортного засобу, в результаті якого правоохоронці виявили 80 пачок цигарок марки “MARLBORO GOLD” з українськими акцизними марками. Тютюнові вироби знаходились під декоративною обшивкою спинки переднього сидіння пасажира та у передній нижній частині салону біля передніх дверей у місці, де повинні знаходитись гучномовці. Цигарки, а також авто українця було вилучено.

Сума оцінки вилучених цигарок склала 1000грн. Сума вилученого транспортного засобу – 34 тисячі 127грн. Про це Закарпаття онлайн повыдомили з прес - служби Мукачівського прикордонного загону.

13 червня 2012р.

Теги: кордон, контрабанда, сигарети

Коментарі

анонім 13.06.2012 / 22:44:45
фанчіковський пенсіонер

НОВИНИ: Кримінал

11:26
/ 4
Мобілізація Белецького: Офіс омбудсмана вимагає розслідування від поліції та ВСП
02:32
/ 14
Національна асоціація адвокатів вимагає від Генпрокурора внести до ЄРДР інформацію по незаконному затриманню, мобілізації та побиттю адвоката експоліцейського Белецького Цебрика
00:54
/ 25
В Ужгороді невідомі в масках викрали і "закинули" в ТЦК експоліцейського Белецького Фото новина
17:59
На Міжгірщині 59-річний чоловік отримав 7 років за вбивство сина Фото новина
13:14
На Хустщині засудили чоловіка до 12 років за умисне вбивство односельця Фото новина
21:52
/ 19
САП зареєструвала кримінальне провадження щодо керівника Закарпатської прокуратури Пацкана Відео новина
11:02
На Закарпатті підозрюваного у крадіжці понад 33 тис. доларів взято під варту
09:52
/ 2
На Закарпатті експравоохоронець отримав 7 років за наркоторгівлю Фото новина
03:29
/ 7
В Ужгороді суддя Бисага не допустив до зали суду ветеранів війни і представницю калинчан у справі будівництва міні ГЕС на річці Тересва
12:01
/ 2
Апеляційний суд знову розглядає справу про гучне зґвалтування неповнолітньої на Закарпатті
21:12
/ 11
НАЗК виявило у декларації ужгородського депутата від ОПЗЖ Маєрчика порушення на 15 млн грн
18:26
Поліція розслідує умисне вбивство жінки на Рахівщині
16:00
/ 1
Смерть мобілізованого етнічного угорця на Закарпатті розслідує ДБР
17:39
/ 1
Міжгірець уник покарання за жорстоке поводження з сусідським собакою
16:40
/ 13
Ексначальник Закарпатської ДАБІ Лалакулич відбувся "умовним" роком за вимагання понад пів мільйона гривень
10:37
На Закарпатті викрили шахрайський кол-центр, який обкрадав іноземців Фото новина
23:32
/ 3
Судді Бисага, Фазикош, Феєр: апеляційний суд розгляне, чи скасувати "ГЕСівській" арешт в Калинах
15:42
/ 4
Суд встановив заставу 10 млн для голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая Фото новина
16:56
/ 1
На Хустщині чоловік до смерті побив односельця Фото новина
15:56
/ 3
На Закарпатті посадовця ДСНС підозрюють у махінаціях на мільйон гривень Фото новина
09:28
/ 1
Керівник Свидовецького лісництва "допустив" вирубування дерев в заповіднику на 4,5 млн Фото новина
07:51
До справи про крадіжку 5,5 млн грн на будівництві шкільного спорткомплексу в Поляні на Мукачівщині додано 5 нових епізодів Фото новина
23:22
/ 3
Ужгородський чиновник "закупив" фіктивного коагулянту на понад 700 тис. грн Фото новина
20:24
Посадовець терпідрозділу Держземагентства "недбало" допоміг вкрасти земель нацпарку "Синевир" на 45 млн грн
19:36
/ 4
На ремонті вулиці в приужгородському Минаї підрядник вкрав 1,6 млн грн Фото новина
» Всі новини