До Євро-2012 на дорогах Закарпаття діятимуть інформаційні пости ДАІ

У зв’язку з особливостями географічного розташування Закарпатську область можна назвати одним із специфічних регіонів України, оскільки область межує з чотирма європейськими країнами. Кількість іноземців, які на автомобільному транспорті транзитом прямують шляхами Закарпаття до міст де відбуватимуться футбольні матчі є досить великою.

До Євро-2012 на дорогах Закарпаття діятимуть інформаційні пости ДАІ

Аби допомогти іноземцям почуватися зручно та безпечно у нашій країні на автодорозі державного значення Київ-Чоп, а саме у селі Соломоново Ужгородського району, у селі Зняцево Мукачівського району та у селі Голубине Свалявського району створено додаткові інформаційні пункти. Вони оснащені спеціальними інформаційними таблицями з номерами телефонів найближчих відділів міліції та управління ДАІ.

На пунктах цілодобово окрім правоохоронців перебувають професійні перекладачі, які допомагають інспекторам ДАІ надавати інформацію учасникам дорожнього руху щодо наявності об’єктів придорожнього сервісу (мотелів, АЗС тощо) та місцезнаходження станцій технічного обслуговування автомобілів. Також роль інформаційних пунктів покладено на стаціонарні пости дорожнього патрульної служби. За потребою учасники дорожнього руху на інформаційних постах мають змогу скористатися Інтернетом та отримати першу медичну допомогу, - про це Закарпаття онлайн повідомили з прес-служби УДАІ Закарпатської області.

Сьогодні, перевірити ефективність таких пунктів було запрошено журналістів. «Сподіваємося, такі додаткові заходи залишать приємне враження у іноземців від візиту до України» - наголосив начальник Державної автомобільної інспекції краю Михайло Бойчук.

08 червня 2012р.

Теги: ДАІ, пост, Євро-201

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

23:21
На сайті "Закарпаття онлайн" тривають регламентні роботи
01:32
/ 4
Представники МГКЄ у складі делегації УГКЦ зустрілися з Папою Римським Фото новина
15:31
На кордоні з Румунією понад 2 місяці триватиме ремонт аварійного мосту через Тису Фото новина
11:17
/ 1
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олександром Карповим Фото новина
20:28
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині провели в останню дорогу полеглого Героя Андрія Лоскоріха Фото новина
07:08
/ 21
Руки в кайданках
05:48
/ 3
Штурмовик із Руських Комарівців
04:15
/ 3
Підготовче судове засідання у справі вітряків на Руній відбулося в Ужгороді Фото новина
18:36
/ 11
Серед пріоритетів нового прокурора Закарпаття Пацкана є захист релокованого бізнесу, але немає захисту довкілля Фото новина
11:32
Ватикан оголосив нову дату беатифікації священномученика Петра Павла Ороса
02:01
/ 1
У вівторок в Ужгороді відбудеться суд по забудові полонини Руна вітряками
12:39
Юні екодослідники здійснили пізнавальну мандрівку Свидовцем у межах проєкту "Зелені скарби Карпат"
03:11
/ 7
ФОТОФАКТ. Екскаватори продовжують "вигризати" полонину Руна
15:16
/ 1
У понеділок в Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Сергієм Гвоздецьким Фото новина
18:07
/ 1
На Сумщині поліг уродженець Стужиці Іван Лешанич з Мукачева Фото новина
14:41
/ 4
Підтверджено загибель Олександра Лацка з Зарічова Перечинської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти Фото новина
13:09
Фінішувала друга зміна літнього табору "Зелені скарби Карпат" в Ужгороді Фото новина
05:01
/ 2
З КПП "Ужгород" до Словаччини втік прикордонник
04:38
/ 5
Розслідування журналістки Олени Мудри, через яке на неї тиснуть судом "Вітропарки", перемогло в конкурсі журналістських робіт про Закарпаття
17:42
/ 2
500 підписів за 3 доби: колективне звернення з вимогою зупинити злочин на Руні достроково направлено новому генпрокурору Кравченку
03:47
У п'ятницю в ужгородському скансені відкриються дві виставки
22:03
/ 4
"Вітряні парки" "відповідально" відбудують міст, "безвідповідально" обвалений вантажівками з щебенем для дороги, якою вони планують возити "ненормативні великогабаритні вантажі"
13:11
Екоклуб у Ясіні запрошує на пізнавальну "Подорож на Драгобрат"
00:50
/ 2
Суд в Ужгороді покарав працівницю митниці за хабарництво штрафом
02:20
/ 3
Проти журналістки-розслідувачки із Закарпаття, яка пише про вітряки у горах, знову публікують замовні статті
» Всі новини