Уряд зробив ряд доріг Закарпаття державними

Звернення депутатів Міжгірської районної ради підтримано урядом.

Уряд зробив ряд доріг Закарпаття державними

В нашому районі є багато проблем,що турбують як жителів району так і гостей нашого краю.Але перше,що кидається в очі—це незадовільний стан доріг.

Безперечно дане питання постійно турбує і депутатів районної ради. З ініціативи заступника голови ради Ю.П.Стецюнича багаторічного керівника райавтодору, за активної підтримки депутатського корпусу на VI сесії VI скликання районної ради  від 22 грудня 2011 року прийнято звернення  до голови агенції автомобільних доріг України Демішкана В Ф та колишнього міністра екології та природніх ресурсів України Злочевського М.В. в питанні надання статусу автомобільних доріг державного значення дорогам підїзду до національного парку Синевир,туристичних об’єктів Колочав, міжобласної дороги Долина—Хуст  та територіальної дороги Нижні Ворота –Міжгіря.

Звернення депутатів Міжгірської районної ради знайшло підтримку в районній та обласній адміністраціях, а голова обласної ради І. Балога мав особисту зустріч з тодішнім міністром екології Злочевським М.В. з цієї проблемі.

З ініціатива депутатів райради за сприяння обласної влади та  міністра МНС Балоги В.І., колишнього міністра екології Злочевського М. В, голови агенції автодоріг України Демішкана В. Ф. стала  результатом прийняття відповідної постанови уряду України.Так, постановою Кабінету Міністрів України від 18.04.2012року №301 затверджено перелік автомобільних доріг загального користування державного значення, згідно з яким дорогу - Долина—Хуст—128,8 км віднесено до регіональних доріг, а дороги Нижні Ворота—Воловець—Міжгіря—44,6 км, Міжгіря—Колочава—Буштино—81,5 км, Синевир—Синевирська Поляна –13,9 км – до територіальних автомобільних доріг.

Прийняте рішення дасть можливість, починаючи з 2013 року, проводити ремонт,утримання вищезазначених  доріг за рахунок державних коштів. Про це Закарпаття онлайн повідомили з прес-служби Міжгірської райради.

07 червня 2012р.

Теги: дороги, статус, державні, ремонт, Синевир

Коментарі

Мыжгырець 07.06.2012 / 19:22:58
Ха. Про дороги йде мова. А де вони, дороги то?

синевирець 07.06.2012 / 14:12:17
Да пане Яремо,оце у тебе є результат твоєї роботи за міжвиборний період. Та ти хоь проідься на Торун,В.Бистрий,та очі тобі стануть квадратними від тих дір.Головне що в кабінеті тепло.

НОВИНИ: Соціо

17:29
На війні з рф загинув Захисник із Воловця — Іван Мадяр Фото новина
16:25
Екологи з’ясовують причини почервоніння води у річці Уж Фото новина
15:43
/ 2
Прокуратура вимагає більшу заставу для підприємця, що перевозив ухилянтів у фурі на Закарпатті Фото новина
14:23
У Рахівській громаді проведуть стерилізацію безпритульних тварин Фото новина
13:15
Влада та інвестори домовляються про відновлення “Flex” у Мукачеві Фото новина
12:16
У Мукачеві після ракетного удару якість повітря поступово покращується Фото новина
10:58
На Берегівщині зафіксували спалах африканської чуми свиней серед диких кабанів Фото новина
09:59
Рятувальники ліквідували масштабну пожежу після ракетного удару по заводу в Мукачеві Фото новина
08:56
/ 10
В Ужгороді поліцейського звільнили за захист ветерана від ТЦК Фото новина
19:31
/ 1
Велика закарпатська афера
18:43
Лікарі повідомили про стан постраждалих унаслідок ракетного удару по заводу в Мукачеві Фото новина
17:49
/ 1
Закарпатські прикордонники затримали 18-річну переправницю разом з «клієнтом» Фото новина
16:46
До Мукачева прибув евакуаційний потяг з Дніпропетровщини Фото новина
15:43
На Тячівщині взяли під варту двох переправників Фото новина
14:36
Працівники водоканалу в Мукачеві натрапили на міну часів Другої світової Фото новина
13:09
/ 1
Чоловік, якого рятувальники витягли з урвища на Рахівщині, помер Фото новина
12:59
/ 1
На Рахівщині 26-річний турист з Бахмута зірвався в урвище Фото новина
12:12
/ 1
Собака допоміг закарпатським прикордонникам затримати порушників на кордоні з Румунією Фото новина
10:03
У Мукачеві другу добу гасять пожежу після ракетного удару рф по підприємству Фото новина
09:07
Сімох чоловіків, які шукали шлях за кордон у Telegram, затримали на Тячівщині Фото новина
06:56
/ 1
Закарпаття втрачає туристичний потенціал через рішення про будівництво вітряків - експерт
23:53
Жінки, які захищають Карпати. Наталія Вишневська про вітряки на Закарпатті та участь громадськості Відео новина
19:53
Відкрито реєстрацію на подорож екоклубу в Ясіня "Стежка Довбуша"
17:24
У Воловці взято під варту підозрюваного у зґвалтуванні неповнолітньої Фото новина
16:48
/ 1
Керівництво угорщини уникає згадки про росію після ракетного удару по Мукачеву Фото новина
» Всі новини