Нові проректори УжНУ призначені незаконно?

Усі проректори, яких призначив виконуючий обов’язки ректора Ужгородського національного університету Віталій Ніколайчук, призначені незаконно, тому що їх кандидатури не була погоджені Вченою радою університету, як цього вимагає Статут вишу.

Нові проректори УжНУ призначені незаконно?

Про це Закарпаття онлайн повідомив колишній проректор УжНУ Олександр Сливка. Він також сказав, що подібне порушення Статуту відбулося і на історичному факультеті УжНУ, де виконуючий обов’язки декана Володимир Фенич призначив своїм заступником Ярослава Алешкевича, не погодивши його кандидатуру на Вченій раді факультету.

Як повідомляють неофіційні джерела Закарпаття онлайн, на Вченій раді історичного факультету у відповідь на зауваження колег з приводу порушення порядку призначення заступника декана Фенич заявив: «Якщо Ніколайчук може не погоджувати кандидатуру проректорів, то і я можу не погоджувати з вами призначення моїм заступником Алешкевича».

Сам в.о. ректора Віталій Ніколайчук уже третій тиждень не погоджується на інтерв’ю з кореспондентом Закарпаття онлайн. Точніше погоджується, але просить узгодити час і місце з проректором Романом Офіцинським. Тоді як останній затягує зустріч на невизначений термін.

06 червня 2012р.

Теги: УжНУ, Ніколайчук, університет, Сливка

Коментарі

Тімур 2012-06-19 / 12:25:34
Сливка пакуй валізи ніколайчуку, гнати його треба, а що до вас ми вас підтримаєм !

психолог 2012-06-13 / 13:53:02
Із Ніколайчуком справді не все в порядку.
І проректори під питанням.
Пропоную лікування.

спостерігач 2012-06-11 / 17:37:36
Погоджуюся із читачем.
Може вони вже таємно і ректора вибрали?
Але видно що це не Ніколайчук, бо в нього приставка в.о.
Оце є сучасні мененжери освіти Закарпаття!
Що можна очікувати від них? ....

Нік 2012-06-11 / 17:26:36
Чому не виносять кандитатури проректорів на Вчену Раду? Дуже просто! Нинішня Вчена Рада не проголосує за них! Даю 200% із 100.Тому вичікують і потрохи міняють членів Вченої Ради. Убрали Сливку, Студеняка, Гвоздяк, Марину,Бульчака,Соловьова, Керецман,Сойму Діму перетянули на свій бік, на черзі декан біологічного факультету Рошко, голова профкому університету Суран.І це не кінець. За рік поміняють всю Вчену Раду, і скажіть чи проголосують за Ніколайчука та новопризначених проректорів? Да, проголосують. А потім, заберуть неугодних деканів. А Ви чекайте, коли це буде, але як правило, "з моря погоду не чекають", бо її не буде....

читач 2012-06-11 / 17:04:53
Чому на офіційному сайті УжНУ проректори без приставки в.о.?
Коли їх погоджувала вчена рада УжНУ і тим паче міністерство?
Це просто жах!

замечательний 2012-06-11 / 16:41:21
Шановні ніколайчуки, феничі, лемаки, офіциннські, височанські та інші!
Факти порушення є і за них прийдеться відповідати.
Хочете працювати - працюйте за законом.
Не треба хаяти журналістів і називати статті замовними.
Вони є обєктивними.

аня 2012-06-11 / 16:09:55
----

Сергій 2012-06-10 / 21:24:21
НА піставі вседозволеності та подвійних стандартів, які застосовує нинішнє керівницство університету. А Жулканич це та, що з сімейки Адамсів (Лендєлів) з економічного факультету?

знаючий 2012-06-10 / 14:45:15
На якій пыдставі зняли Керецман і поставвили ФЕнича? Куди дивиться прокуратура? На якій підставі ФФФФФФЕнич ввів незаконно "проффесора" Жулканич у вчену раду? Вона ж читати не вміє. Запитайте студентів!Тупа як валянок!

юрист 2012-06-08 / 11:51:18
Думаю, що кримінальна справа по Ніколайчуку уже близько!
Спасти його зможе лише психіатр - довідкою.

Тверезомислячий 2012-06-07 / 15:25:05
Поважні декани УЖНу! Невже Вас влаштовує цей безлад, це беззаконня, яке зараз чиниться в Вашому виші? Я розумію, що вручення дипломів, на яке були запрошенні незаконно призначенні проректори-це діло важливе, але як Ви завтра подивитесь в очі студентам, викладачам та іншим співробітникам на ввірених Вам факультетах? Почались "розборки" в ректораті, на рідному факультеті Ніколайчука, слідом піде юридичний, а там дальше дійде до тих деканів, які будуть обиратися в цьому році. Я розумію, що кожний боїться за свою дупу, але як Ніколайчук зрадив весь колектив УЖНу, так ви зраджуєте Сливку та Студеняка. Збирайте позачергову Вчену Раду і самі керуйте процесом інакше діла не буде, а репрессії з боку в.о. Ніколайчука та його команди тільки продовжаться

Нік 2012-06-07 / 14:53:28
Підтримую "Цімбора". Можу навіть запропонувати свою допомогу в написанні трьох конвертів, тоді швидше діло піде...

цімбор 2012-06-07 / 14:07:03
Віталій Іванович!
Пиши три конверти і не сміши нарід.

юрист 2012-06-07 / 14:01:26
Це не Фенич винуватий, а винуватий знову таки В.О. ректора - Ніколайчук! Тому що наказ на призначення заступника декана готує не в.о.декана, а в.о.ректора! Чи не забагато порушень з боку в.о.ректора за неповний місяць роботи?
Думаю що достатньо!

викладач 2012-06-07 / 13:46:14
Пане Ніколайчук!
Коли буде оголошення про конкурс декана історичного факультету?
Скоро буде два місяці як ця посада є вакантною!
Колеги, це ще одне грубе порушення збоку в.о. ректора!

доцент історик 2012-06-07 / 13:43:11
На факультеті є всім відомо, що Фенич вже давно незаконно сформував вчену раду факультету, ввівши незаконно двох професорів. Тому він уже давно порушує як статут так і закон Про вищу освіту. Можливо він і консультує нинішнього в.о. ректора.
О це так команда!

Николай 2012-06-07 / 13:38:57
Федя Ващук организовал рейдерский захват УжНУ, через засланых казачков пытается дестабилизировать ситууацию. То всё план действий по бизнес-проекту Ващука-Ледиды.

Нік 2012-06-07 / 10:49:13
Цікаво, а коли суд поновить на посадах Сливку О.Г. та Студеняка І.П., як будуть тоді діяти незаконно призначенні проректори? Капець Вам п.Лемак та п. Височанський.

Олексій 2012-06-07 / 10:31:08
От лукавлять хлопці!Це ж все їм на користь ніколи не піде, люди все у зручний момент нагадають...

Порадник 2012-06-07 / 10:14:42
п. Ніколайчук, п. Лемак, п. Офіцинський, п. Височанський, п. Палінчак та інші подібні - вивчіть Статут, бо судових процесів, явно побільшає, і повірте мені - не на Вашу користь. Дипломований юрист п. Лемак Вам не допоможе і тільки ганьби обберетеся. Хоча, що Вам "ганьба",або людський осуд, Ви давно втратили честь і совість, а можливо її ніколи не мали.

НОВИНИ: Соціо

22:00
Командир "Граду" з позивним "Ісус"
17:33
/ 1
У Лютій Костринської громади згоріли будинок і трактор
11:12
Чехія допоможе звести реабілітаційний центр в Ужгороді
22:04
Протягом минулого тижня в Ужгороді народилося 53 малюків, у Мукачеві – 34
12:40
/ 1
У 9 закладах Закарпаття можна отримати безкоштовну медичну допомогу при інсульті
11:25
/ 19
В Ужгороді сквер міської лікарні реконструюють і облаштують за 40 млн грантових гривень
17:48
На Закарпатті у березні 2024 року порівняно з груднем 2023 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
17:12
Цьогоріч у березні на Закарпатті ціни зросли на 0,7%
11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
/ 2
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 9
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22