Закарпатець обкрадав церкви на Івано-Франківщині (ФОТО)

Тиждень тому в Івано-Франківську упродовж однієї ночі були обікрадені два Божі храми. І хоча внаслідок тих злочинів не було завдано значних матеріальних збитків, інформація про це викликала резонанс серед прикарпатців. Хай там як, але в краї з набожним населенням подібні прояви викликають особливий громадський осуд. За даними фактами вчинення крадіжок розслідувалися кримінальні справи. Відтепер можна вважати, що вони матимуть судову перспективу, а злочинні дії зухвальця не залишаться безкарними.

Закарпатець обкрадав церкви на Івано-Франківщині (ФОТО)

Удосвіта 1 червня працівники міліції затримали зловмисника безпосередньо у приміщенні церкви, яка тиждень тому вже була об’єктом вчинення крадіжки. Як це не дивує, але крадій наважився обікрасти її знову. З’ясовано, що 22-річний мешканець сусідньої Закарпатської області дизель-потягом прибув до Івано-Франківська, непомітно зайшов на подвір’я церкви, а далі, пошкодивши захисну решітку і вибивши скло у вікні, проник всередину церкви.

Дзенькіт розбитого скла почула мешканка, яка проживає неподалік, і відразу зателефонувала в міліцію. Оперативний черговий Івано-Франківського міськвідділу міліції негайно спрямував на вулицю Вовчинецьку найближчий наряд патрульної служби.

Як розповідає заступник начальника Івано-Франківського міськвідділу Василь Непеляк, який також прибув на місце події, правоохоронці оточили подвір’я по периметру, повідомили оперативного чергового про те, що всередині церкви найпевніше є хтось з сторонніх. Про цю оказію повідомили й настоятеля храму.

Надалі один з працівників міліції зайшов всередину церкви і за мить помітив розгубленого молодого чоловіка у спортивному костюмі. Невідомий при затриманні опору не чинив і розповів, яким чином і для чого пробирався в церкву. Власне, мотиви були очевидні: пазухи спортивного костюма були набиті купюрами грошей. Цю суму довелося перераховувати декілька разів, щоби не помилитися, адже 268 гривень складали купюри номіналом 1,2,5 гривень. Ці гроші зловмисник витягнув із скарбнички пожертв громадян.

Коли на місце події прибули працівники експертно-криміналістичного центру з криміналістичною лабораторією, то відпали останні сумніви в тому, що затриманий зловмисник причетний і до двох попередніх крадіжок з божих храмів в Івано-Франківську. Власне, він цього й не заперечував, мотивуючи свої дії тим, що ніде не працює, а гроші потрібні, бо має співмешканку і двох дітей.

Стосовно 22-річного закарпатця порушено кримінальну справу за ознаками злочинів, передбачених ч.3 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка, поєднана з проникненням у житло чи інше приміщення, вчинена повторно). Зараз вирішується питання про обрання затриманому міри запобіжного заходу, у нього перспектива потрапити у в’язницю на строк від 3 до 6 років, повідомляє СЗГ УМВС України в Івано-Франківській області.

01 червня 2012р.

Теги: церква, злодій

Коментарі

НОВИНИ: Кримінал

17:45
На Мукачівщині затримали чоловіка, підозрюваного у зґвалтуванні 14-річної дівчини та інших тяжких злочинах
16:22
На Закарпатті судитимуть чоловіка, який кілька годин силоміць утримував і бив водія вантажівки Фото новина
17:22
/ 2
На Закарпатті судитимуть організаторів схеми з фіктивним працевлаштуванням за $25 тисяч Фото новина
17:00
На Закарпатті наркодилера засудили до 9 років ув'язнення за 148 кг канабісу Фото новина
12:21
В Ужгороді судитимуть водія, який напідпитку збив пенсіонерку та втік з місця ДТП Фото новина
15:45
/ 3
На Закарпатті викрили підпільну майстерню з виготовлення фальшивих документів Фото новина
12:59
/ 3
В Ужгороді безхатько проник до дитячого центру та обікрав працівниць Фото новина
15:25
/ 7
На Закарпатті судитимуть посадовицю інституту НААН через збитки державі на майже 680 тисяч гривень Фото новина
14:33
На Закарпатті затримали двох підозрюваних у незаконному переправленні чоловіків через кордон Фото новина
12:19
Наркокур’єра з понад 2 кг Альфа-PVP засудили до 9 років ув’язнення Фото новина
11:24
/ 1
На Закарпатті за добу викрили три спроби підкупу прикордонників Фото новина
12:25
Поліція повідомила деталі смертельної ДТП неподалік Чабанівки на Ужгородщині Фото новина
16:12
/ 4
На Закарпатті судитимуть посадовця сільради за незаконне відчуження землі на понад 9 млн грн Фото новина
16:18
/ 2
На Закарпатті судитимуть групу, яка налагодила повний цикл незаконного виробництва тютюну Фото новина
15:27
/ 1
На Закарпатті викрили мережу нарколабораторій Фото новина
12:18
/ 1
На Закарпатті судитимуть двох агентів рф, які шпигували за військовими та стратегічними об’єктами України Фото новина
11:16
/ 2
В Ужгороді судитимуть агентку спецслужб рф, яка отруїла українського військового Фото новина
11:10
Суд у Берегові оштрафував фермера за масштабний продаж тютюну на Закарпатті
09:53
/ 2
Ветерану, що влаштував стрілянину з "пневмата" по облмуздрамтеатру в Ужгороді, присудили умовний термін
10:30
/ 6
Поліція встановила всіх джиперів, які їздили руслом річки на Рахівщині Фото новина
17:49
/ 9
На Закарпатті затримали депутата, який понад пів року переховувався після вироку суду Фото новина
16:31
/ 2
На Закарпатті офіцера підозрюють у вимаганні $5 тисяч за вплив на слідство Фото новина
14:38
/ 3
На Закарпатті заступника начальника одного з відділів ДПСУ підозрюють в організації переправлення "ухилянтів" через кордон до Угорщини Фото новина
13:22
/ 4
Закарпатця судитимуть за спробу вивезти до Словаччини майже $1 млн у тайнику Audi Фото новина
11:51
/ 6
Масштабну міжнародну наркосхему викрили за участю закарпатців Фото новина
» Всі новини