На Закарпатті міліція здійснила реорганізацію територіальних підрозділів

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 квітня 2012 року № 304 «Про реорганізацію деяких територіальних органів Міністерства внутрішніх справ» обласне управління МВС вийшло на завершальну стадію реорганізації своїх територіальних підрозділів. Про це Закарпаття онлайн повідомили в СЗГ УМВС України в Закарпатській області.

На Закарпатті міліція здійснила реорганізацію територіальних підрозділів

Так, відповідно до наказу УМВС Ужгородське міське управління було перетворено у міський відділ. До Перечинського райвідділу було приєднано Великоберезнянський РВ, а до Свалявського РВ приєднали Воловецький РВ. Об’єднали також і мукачівських правоохоронців. Відтепер Мукачівський міський відділ обслуговуватиме територію міста та району.

При розробці нової структури було враховано географічне розташування районів області, щільність населення та стан злочинності на їх території. Для прикладу, за рахунок скорочення значної кількості керівних посад у Мукачівському, Перечинському та Свалявському підрозділах збільшено кількість працівників, які безпосередньо працюватимуть з населенням. Також для забезпечення охорони громадського порядку створено групи патрульної служби, а в Свалявському РВ – групу конвойної служби міліції. З огляду на криміногенну ситуацію в області підсилено підрозділи кримінальної міліції в обласному центрі та Мукачеві.

Після об’єднання вищезгаданих підрозділів чергові частини знаходитимуться в Мукачівському МВ, Свалявському та Перечинському райвідділах. Для прийняття заяв та повідомлень від громадян усі органи на місцях будуть і надалі забезпечені лініями «102». А для своєчасного реагування на злочини і пригоди в цілодобовому режимі буде нести службу одна основна (за необхідності дві) та резервна слідчо-оперативні групи.

– Завдяки реорганізаційним заходам та перерозподілу наявної штатної чисельності нам вдалося підсилити підрозділи, які безпосередньо займаються розкриттям злочинів та профілактикою їх вчинення. Сподіваємося, що це знизить навантаження на служби кримінальної міліції та підрозділи міліції громадської безпеки та дасть змогу покращити їх ефективність роботи, – коментує стуацію начальник УМВС України в Закарпатській області генерал-майор міліції Віктор Русин.

01 червня 2012р.

Теги: реорганізація, міліція

Коментарі

НОВИНИ: Кримінал

13:08
/ 1
В Ужгороді чоловік побив і пограбував перехожого Фото новина
11:56
На Закарпатті чоловіку дали 10 років тюрми за спробу продати немовля за кордон Фото новина
15:45
/ 12
На Закарпатті викрили схему фіктивного працевлаштування для бронювання від мобілізації Фото новина
12:23
На Закарпатті взяли під варту чоловіка, якого підозрюють у зґвалтуванні 11-річної онуки Фото новина
11:06
/ 3
На Закарпатті зупинили спробу втечі до Румунії через «зелений кордон» Фото новина
15:58
/ 5
На Закарпатті посадовицю інституту НААН підозрюють у розтраті майже 680 тисяч грн Фото новина
10:13
/ 6
На Закарпатті розслідують загибель чоловіка від пострілу лісника
18:21
/ 3
В Ужгороді п’яний водій збив пенсіонерку та втік з місця ДТП Фото новина
14:19
В Ужгороді затримали нетверезого водія Фото новина
12:24
В Ужгороді чоловік відкрив стрільбу по знайомому з пневматичної рушниці Фото новина
18:53
/ 1
На Закарпатті затримали трьох переправників ухилянтів через кордон зі Словаччиною Фото новина
14:30
На Закарпатті затримали чоловіка за спробу підкупу прикордонника Фото новина
13:33
/ 3
Біля гуртожитків в Ужгороді двоє чоловіків напали та пограбували перехожого Фото новина
12:46
У Тячеві нетверезий чоловік викрав авто і одразу потрапив у руки поліції Фото новина
18:04
/ 7
Ексмитника із Закарпаття ув’язнили за ввезення електроніки на 87 млн грн через «зелений коридор» Фото новина
16:14
/ 3
На Закарпатті викрили два канали незаконного переправлення чоловіків до Румунії Фото новина
17:51
/ 2
Суд зобов’язав Ужанський нацпарк відшкодувати понад 2,6 млн грн збитків через незаконну вирубку
11:55
/ 4
В Ужгороді затримали екоінспектора за 80 тис. грн хабаря за працевлаштування Фото новина
15:52
/ 1
У Тячеві судитимуть трьох нападників на ветерана Фото новина
13:30
На Закарпатті судитимуть 17-річну водійку за смертельну аварію з дитиною Фото новина
16:15
/ 4
На Закарпатті затримали військовослужбовця, який організував схему втечі за кордон Фото новина
13:10
На Мукачівщині сільського голову підозрюють у системних «відкатах»
14:21
На Закарпатті судитимуть жінку, яку підозрюють у продажі власних дітей для жебракування Фото новина
17:35
/ 1
На Закарпатті "ухилянтів" до кордону везли "швидкою" за $14000 Фото новина
12:47
/ 3
Ужгородським посадовцям у «земельній справі» обрали по майже 4 млн грн застави та відсторонили від посад Фото новина
» Всі новини