В Ужгороді представник ЄС говорив про можливості співпраці

У п’ятницю, 1 червня, голова облдержадміністрації Олександр Ледида зустрівся з Віце-Президентом Групи Прогресивного Альянсу соціалістів і демократів в Європейському Парламенті Лібором Роучеком та народним депутатом України, заступником голови Комітету у закордонних справах Верховної Ради України Леонідом Кожарою.

В Ужгороді представник ЄС говорив про можливості співпраці

Депутат Європарламенту, відомий політик Лібор Роучек. Зокрема, зазначив:

– Політичні впливи не мають заважати розбудові економічних відносин між Україною та Європою. Сьогодні нам треба зосереджуватись не на проблемах, а на можливостях для співпраці. Адже ваша держава займає дуже вигідне географічне розташування. А близькість Закарпаття до європейських кордонів робить його особливим регіоном.

Олександр Ледида, зі свого боку, розповів про міжнародне співробітництво  області з європейськими країнами-сусідами. Зокрема, цікавився Лібор Роучек співпрацею з Чеською Республікою, звідки родом сам парламентар.

Леонід Кожара, у свою чергу, наголосив, що у Угода про асоціацію між Україною та ЄС відкриє нові можливості для міждержавних відносин, зокрема, для активізації економічних процесів, - про це Закарпаття онлайн повідомили з прес-центру ОДА.

01 червня 2012р.

Теги: ЄС, співпраця, Кожара, Роучек

Коментарі

Рецептор 01.06.2012 / 16:50:45
Підтримую коментар реаліста. Такі зустрічі нічого не дають.
А з Чеською Республікою дійсно є співпраця - багато наших людей там заробляє собі на життя. Чеський край Височини фінансує будівництво, ремонт конкретних соціальних об'єктів. Але це вже заслуга Кічковського та І.Балоги

Реаліст 01.06.2012 / 16:20:33
ВІДОМИЙ політик Лібор Роутчик, ГОВОРИВ про МОЖЛИВІСТЬ спвіпраці - шановні не перетворюйтесь на прислугу європейців та не ставте себе заздалегідь в позицію "третєсортних".
Назвали рядового, сірого клєрка віомим....Чим він відомий? Кому відомий? Припускаю, що він відомий лише євродепутатам, які сидять з ним ліворуч та проворуч....ч
Поясніть ейфорію, яка відчувається у тексті статті? Цей клерк по-перше не наділений щось проголошувати від імені Європарламенту, по-друге жодної зрозумілої, а не абстрактної пропозиції він не навів, як і вся їх Європа...говорити про можливість співпраці...простою мовою донецьких хлопців є "гнать порожняк"...колись, десь, хтось, щось.....ділові стосунки не знають таких висловів...бізнес та партнерство речі доволі прагматичні та конкретні. Ці балочкі про неймовірні можливості, винятковість географічного розташування та ще купа всякого маразму лунають протягом 20 років, а влада, як папуаси радіють від них...як аборіген від дзеркала, яке йому в обмін на золото дає іспанській колонізатор.
напишіть краще скільки платникам податків обійшовся прийом такого ВІДОМОГО балобола? Це буде цікавіше. Де жив, що та з ким їв,пив, скільки автотранспорту було залученно для супроводження?

НОВИНИ: Соціо

18:28
Закарпаття долучилося до Радіодиктанту національної єдності
17:15
В Ужгороді п'яний водій виїхав на зустрічку і зіткнувся з іншим авто Фото новина
16:45
Прикордонники Чопського загону долучилися до написання радіодиктанту національної єдності Фото новина
16:42
На Закарпатті рятувальники допомогли туристці, яка загубилася в засніжених горах Фото новина
15:55
Тимчасові обмеження руху транспорту через ПП "Солотвино – Сігету-Мармацієй" продовжено на ще понад місяць
14:19
/ 2
У Мукачеві затримали злочинну групу, що торгувала наркотиками й переправляла чоловіків за кордон Фото новина
13:14
/ 3
Перевізників на Закарпатті покарали за руйнування доріг перевантаженими фурами Фото новина
12:20
На ПП «Ужгород – Вишнє Нємецьке» митники виявили 450 вінілових платівок Фото новина
11:13
На Закарпатті відкриють виставку ветерана війни Сергія Лендєла «Барви рідного краю»
10:04
На Донеччині поліг уродженець Ясіні на Рахівщині Іван Ігнатко Фото новина
09:03
Гірські рятувальники надали допомогу матері з дитиною на Говерлі Фото новина
17:41
Дев’ять Героїв Рахівщини увічнені на меморіальних дошках Фото новина
16:37
Folkband “Бабовка” гідно представив Закарпаття в Іспанії Фото новина
15:19
В Ужгороді попрощаються із полеглим на війні з рф захисником Павлом Саєнком Фото новина
12:42
/ 13
У Мукачеві під час спецоперації затримали 12 наркоділків Фото новина
10:35
На Піп Івані Чорногірському — мороз і сильний вітер Фото новина
08:58
Закарпаття долучиться до Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності
21:58
/ 4
На війні з росією поліг Валентин Ряшко з Підполоззя на Мукачівщині Фото новина
21:11
/ 3
Ціна кіловата – Українські Карпати. Сім високогірних хребтів хочуть забудувати вітряками
18:54
У Дмитрівську поминальну суботу прикордонники Чопського загону молилися за полеглих побратимів Фото новина
17:49
/ 1
В Ужгороді суд оштрафував шахрая, який обманом продав "амуніцію" для дронів
17:44
На Сумщині поліг Мирослав Чобаль з Сімерок Перечинської громади Фото новина
17:02
/ 13
Незабаром Закарпатський апеляційний суд отримає 10 суддів, кількох кандидатів ще очікує співбесіда на "пленарці" ВККС
15:34
/ 5
Поліція розслідує випадок жорстокого поводження з собакою в Мукачеві Фото новина
13:13
Вихідні на Закарпатті будуть хмарними та з дощем
» Всі новини