Прокуратура скасувала понад 100 висновків комісій, які погоджують документацію із землеустрою

Прокуратура Закарпатської області провела перевірки додержання вимог земельного законодавства Комісіями з розгляду питань пов’язаних з погодженням протягом 2011 року документації із землеустрою. У їх діяльності виявлено чимало порушень, - повідомив начальник відділу захисту інтересів громадян і держави у сфері земельних відносин прокуратури області Віталій Свистак.

Прокуратура скасувала понад 100 висновків комісій, які погоджують документацію із землеустрою

Нагадаємо, що з метою спрощення процедури приватизації (оформлення оренди) у 2010 році було створено єдину Комісію з представників контролюючих органів, пов’язаних з погодженням документації із землеустрою, утворених районними державними адміністраціями і міськими радами міст. Ці комісії покликані надавати висновки про погодження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки або місця розташування об'єкта.

На території області діє 18 комісій, якими розглянуто 4 191 документацію із землеустрою та за результатами їх розгляду надано 4 064 висновків.

Численні порушення в діяльності комісій виявлено прокурорами міст Ужгорода та Мукачева, Воловецького, Міжгірського, Мукачівського, Перечинського, Свалявського та Рахівського районів.

Найбільш поширені порушення стосуються безпідставного повернення документів землеустрою на доопрацювання, витребування додаткових документів не передбачених законом, безпідставна відмова у погодженні поданої документації.
За результатом проведених перевірок органами прокуратури області внесено 8 подань в яких ініційовано питання відповідальності заступників голів адміністрацій та скасовано більше 100 незаконних висновків, - повідомили Закарпаття онлайн з прес-служби прокуратури Закарпатської області.
 

01 червня 2012р.

Теги: прокуратура, землеустрій, комісія

Коментарі

гуцул 02.06.2012 / 00:51:52
поддержуву,Прокурори в долях усюди Суччари!!!

ххх 01.06.2012 / 19:24:04
Не смішіть людей продажні прокурори ! Ніхто не повірить що прокурор Міжгірського району Пилип чи його старший помічник савка Вадік які давно давним є піда..ми що покривають за хабарі всі земельні злочини зроблені Щурьом ( поганяло Деревляний)як у РДА так у сільраді, жирнов ко..вов піштаньов та нікчомним хворяком Юриком 144 процентним - можуть щось зробити??? Вадік Савка побудував хороми коло стадіона, а также торговий заклад біля кафе вікторія ( стара молочарня) яка недавно згоріла, Пилип побудував за землі Верховинців величезний замок біля Хуста, його помічниця, любаска Марічка Самойлючка вже своїм великим забором пригородила собі центральну автодорогу, строїть великий будинок хоть працює всього один рік, слідчий прокуратури Бобонич тоже пригородив собі дорогу, то всі шавки щурячі, вони давно продалися а тепер сам деревляний хвалиться що якщо би прокурорчики і хотіли щось зробити йому погане, то він зразу їх здасть та розголосить скільки гектарів землі прокурори та судді отримали по району, скільки землі ними та їхніми родичами продано та скілики хабарів вони взяли за конкретно вирішені справи де представлялися інтереси бандитів щурів та інших покильків. так що прокуратури в розумінні захисту та нагляду за законодавством давно нема, вас всіх треба вішати та стріляти, може Бог дасть що після 28 грудня прийдуть ті, що зроблять з вами як із Чаушеску, а інших у тюрьми сволота злочинна.

НОВИНИ: Кримінал

18:46
/ 2
На Закарпатті підрядник вкрав 8,4 млн грн під час ремонту дороги державного значення
22:15
/ 1
Біля Ужгорода "п'яний" УАЗ в'їхав у припаркований Peugeot Фото новина
19:09
/ 1
Суд в Тячеві залишив в силі арешт на землю та техніку для будівництва МГЕС в Калинах (ДОКУМЕНТ)
17:38
/ 3
За привласнення 6 млн грн виплат полеглого на війні похресника суд ув'язнив мукачівця на 5 років Відео новина
15:30
/ 2
На виїзді з Мукачева п'яна водійка Renault в'їхала в бетонний стовп Фото новина
14:34
/ 1
Закарпатця, що жорстоко знущався над конем у Буковелі, суд "покарав" штрафом в 3400 грн Відео новина
12:57
/ 5
Ще один ужгородець заплатить за водіння без прав і "під кайфом" понад 75 тис. грн штрафів Фото новина
12:41
/ 6
У Перечині п’яна водійка BMW X5 влетіла в блокпост, загинув прикордонник Фото новинаВідео новина
21:00
Повторне керування автомобілем без прав і "під кайфом" обійшлося ужгородцеві в ще 70 тис. грн Фото новина
19:06
В Ужгороді пасажирка "здала" патрульним таксиста "під кайфом" Фото новина
20:05
На Закарпатті судитимуть організатора та 18 членів масштабної мережі шахрайських кол-центрів Фото новинаВідео новина
18:43
/ 3
Обвинувальний акт щодо заподіяння 450 тис грн збитків директором Карпатського біосферного заповідника скерували до суду Фото новина
02:45
/ 7
У туберкульозному відділенні лікарні на Тячівщині "ухилянтам" за хабарі встановлювали фіктивну інвалідність Фото новина
23:55
На Закарпатті викрили ще 3-х проросійських інтернет-агітаторів
18:32
/ 3
У зв'язку з неявкою забудовника, суд в Тячеві переніс на день розгляд справи по ГЕС в Калинах Фото новина
05:46
/ 1
Забудовник ГЕСів в Калинах намагається "таємно" скасувати арешт в Тячівському райсуді і відновити будівництво
19:31
/ 4
Генпрокуратура розпочала розгляд звернення з вимогами зупинити екозлочин на полонині Руна
03:48
У Мукачеві затримали 21-річного торговця наркотиками, який постачав їх до різних регіонів України Фото новина
17:02
/ 2
На Тячівщині у лісництві, де за рік не видано жодного лісорубного квитка, активісти виявили масові рубки Фото новина
16:05
/ 2
У Мукачеві неповнолітнього водія "Фіата", без прав і "під кайфом", оштрафували на 20 тис. грн Фото новина
14:16
/ 6
Ужгородець, уклавши угоду з прокурором, уник покарання за секс і "шкодливе" розповсюдження порнографії з неповнолітньою
01:14
/ 5
Суд визнав бездіяльність Ужгородської окружної прокуратури та зобов'язав розпочати слідство по злочинах на полонині Руна (ДОКУМЕНТИ)
00:59
/ 3
Закарпатця, який смертельно поранив земляка на сміттєзвалищі на Прикарпатті, звільнили в залі суду
00:43
/ 3
Неподалік Ужгорода патрульні наздогнали та виписали 6 штрафів неповнолітньому "гонщикові" без посвідчення водія Фото новина
19:35
Керівнику Берегівського надлісництва повідомлено про підозру за незаконний продаж дуба як дров через підконтрольне підприємство Фото новина
» Всі новини