Прокуратура Закарпаття: Службові особи "ПриватБанку" підробляли кредитні картки та користувалися ними

29 травня прокуратурою Закарпатської області порушено кримінальну справу по факту зловживання службовим становищем та службового підроблення працівниками Мукачівського відділення “Лангер” групи Ф Закарпатського РУ ЗАТ КБ “Приват Банку” за ознаками злочинів, передбачених ч.2 ст. 364 та ч.2 ст. 366 КК України.

Прокуратура Закарпаття: Службові особи "ПриватБанку" підробляли кредитні картки та користувалися нимиВ ході прокурорської перевіки з”ясувалося, що службові особи Мукачівського відділення “Лангер” групи Ф Закарпатського РУ ЗАТ КБ “Приват Банку” в період з 17.10.05 по 25.01.06, всупереч “Процедурі оформлення, активації кредитних карт та зміни кредитних лімітів в Приват – 48”, зловживаючи своїм службовим становищем, умисно, з корисливих мотивів, шляхом підробки підписів третіх осіб, оформили 6 пластикових карток з кредитним лімітом на суму 22,5 тис. грн. на ім’я позичальників, без їх відома та згоди, які в подальшому активували через банкомати м. Мукачево, чим спричинили істотну шкоду на вказану суму Мукачівському відділенню “Приват Банку”, позбавивши його права на примусове припинення кредитних відносин з держателями пластикових карток.

Крім цього, ці ж службові особи, зловживаючи своїм службовим становищем, умисно, з корисливих мотивів, протягом вказаного періоду оформили та активували ще 7 пластикових карток “Універсальна” з кредитним лімітом на суму 45 тис. грн. на ім’я позичальників, які їх не отримували та не користувались ними. Цим самим спричинили тяжкі наслідки на вказану суму Мукачівському відділенню банку “Лангер”.
Прес-служба прокуратури Закарпатської області
04 червня 2007р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Кримінал

11:26
/ 4
Мобілізація Белецького: Офіс омбудсмана вимагає розслідування від поліції та ВСП
02:32
/ 14
Національна асоціація адвокатів вимагає від Генпрокурора внести до ЄРДР інформацію по незаконному затриманню, мобілізації та побиттю адвоката експоліцейського Белецького Цебрика
00:54
/ 25
В Ужгороді невідомі в масках викрали і "закинули" в ТЦК експоліцейського Белецького Фото новина
17:59
На Міжгірщині 59-річний чоловік отримав 7 років за вбивство сина Фото новина
13:14
На Хустщині засудили чоловіка до 12 років за умисне вбивство односельця Фото новина
21:52
/ 19
САП зареєструвала кримінальне провадження щодо керівника Закарпатської прокуратури Пацкана Відео новина
11:02
На Закарпатті підозрюваного у крадіжці понад 33 тис. доларів взято під варту
09:52
/ 2
На Закарпатті експравоохоронець отримав 7 років за наркоторгівлю Фото новина
03:29
/ 7
В Ужгороді суддя Бисага не допустив до зали суду ветеранів війни і представницю калинчан у справі будівництва міні ГЕС на річці Тересва
12:01
/ 2
Апеляційний суд знову розглядає справу про гучне зґвалтування неповнолітньої на Закарпатті
21:12
/ 11
НАЗК виявило у декларації ужгородського депутата від ОПЗЖ Маєрчика порушення на 15 млн грн
18:26
Поліція розслідує умисне вбивство жінки на Рахівщині
16:00
/ 1
Смерть мобілізованого етнічного угорця на Закарпатті розслідує ДБР
17:39
/ 1
Міжгірець уник покарання за жорстоке поводження з сусідським собакою
16:40
/ 13
Ексначальник Закарпатської ДАБІ Лалакулич відбувся "умовним" роком за вимагання понад пів мільйона гривень
10:37
На Закарпатті викрили шахрайський кол-центр, який обкрадав іноземців Фото новина
23:32
/ 3
Судді Бисага, Фазикош, Феєр: апеляційний суд розгляне, чи скасувати "ГЕСівській" арешт в Калинах
15:42
/ 4
Суд встановив заставу 10 млн для голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая Фото новина
16:56
/ 1
На Хустщині чоловік до смерті побив односельця Фото новина
15:56
/ 3
На Закарпатті посадовця ДСНС підозрюють у махінаціях на мільйон гривень Фото новина
09:28
/ 1
Керівник Свидовецького лісництва "допустив" вирубування дерев в заповіднику на 4,5 млн Фото новина
07:51
До справи про крадіжку 5,5 млн грн на будівництві шкільного спорткомплексу в Поляні на Мукачівщині додано 5 нових епізодів Фото новина
23:22
/ 3
Ужгородський чиновник "закупив" фіктивного коагулянту на понад 700 тис. грн Фото новина
20:24
Посадовець терпідрозділу Держземагентства "недбало" допоміг вкрасти земель нацпарку "Синевир" на 45 млн грн
19:36
/ 4
На ремонті вулиці в приужгородському Минаї підрядник вкрав 1,6 млн грн Фото новина
» Всі новини