В ДТП з квадроциклом Ратушняка постраждала також донька екс-очільника закарпатського МНС

Ще однією постраждалою в ДТП за участі квадроцикла, яким керував син екс-мера Ужгорода Сергія Ратушняка Миколи є 14-річна донька колишнього очільника Управління МНС в Закарпатській області, депутата Закарпатської обласної ради від Партії регіонів Мирослава Шербея – Настя Щербей.

В ДТП з квадроциклом Ратушняка постраждала також донька екс-очільника закарпатського МНС

Саме вона зображена лежачою без тями на фото з місця події і найбільше постраждала в тій історії. Якийсь час перебувала без свідомості, але зараз, схоже, її здоров’я – поза небезпекою.

15-річний Микола Ратушняк, за інформацією Закарпаття онлайн, тепер має відбути операцію, в якій переламану кістку його ноги мають скріпити металевими штифтами. Що цікаво, ця надзвичайна подія може врятувати його від військового училища, куди мали бажання відправити його на навчання батьки.

Діти закарпатських депутатів-"регіоналів" потрапляють в автопригоди не вперше. Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, 19 березня автомобіль Volkswagen Touareg, за кермом якого сиділа донька депутата Закарпатської обласної ради, керівника ПАТ "Закарпраттяобленерго" Василя Ковача Інна Ковач, спричинився до ДТП, в якій загинув байкер Сергій Комольцев.

27 травня 2012р.

Теги: Ратушняк, квадроцикл

Коментарі

китти 2012-06-09 / 00:26:19
В любом случае ,дети ехали по главной!!! А жена депутата получила (скорее всего),машину в комплекте с правами.Я считаю ,что кроме родителей,все мы несем ответственность за детей,не важно своих или чужих.Эта баба виновата! И, очень сильно, сомневаюсь по поводу спиртного в крови у детей ,это брехня!

АНТИМАЖОР 2012-06-04 / 05:09:01
БАБа за рулем Джипа,это жена депутата от Партии РегиоАналов ужгорода Андриива Богдана(не путайте с его братои также депутатом Андриивом Андреем)пацаны багатые,владеют "Евротеком",базаром "Краснодонцев",Автопарком,бабло имеют и думаю все порешают!!

розумник 2012-06-03 / 22:34:54
Ніякого алкоголю в крові Миколи не було!! а ви дурні, якщо нічого не знаєте, то і не плескайте язиками!! Правила порушив водій джипа, а діти зовсім невинні!! поприкусували б собі язики говорячи таке про дітей!

Братюк 2012-06-01 / 20:18:01
Просто другу. Придурок тя зробив, ідіота однокліточного.
Хто такий Щербей знає вся Воловеччина. Особливо коли пяний у ресторані до дівчат приставав та показував їм геніталії, за що проти нього була відкрита кримінальна справа.

просто друг 2012-06-01 / 13:57:39
люди? ви придурки - ви не знаєте хто такий Мирослав Щербей на Воловеччині і скільком людям він допоміг! А навіщо ви засуджуєте його і його доньку якшо самі нічого про них не знаєте! І не треба говорити те чого ви не знаєте насправді!!!!!!!!!!!

Сторонній 2012-05-31 / 19:20:59
Курах, як і Рата бізнесмен. У 2010 він заплатив Раті 30 штук, щоб залишитися на посаді. Тепер Рата заплатить йому. Нічого особистого - просто бізнес.

доктор 2012-05-31 / 18:48:00
Рати на місці ДТП не було - то брехня.

Лікарю 2012-05-31 / 18:43:49
Курах супроводжував? Після того, як Рата його травив, звільнити хотів? воістину, не думав рата, що він йому ще пригодиться...

Еінгнф 2012-05-31 / 14:34:32
Чому нема ніякої інформації про водія джипа? Що в неї такий високий статус, що це становить державну таємницю?
Так діти на квадроциклі порушили купу правил дорожньго руху, але ДТП зпричинив джип, не пропустивши транспорт, що їхав по головній дорзі.
До речі, всі нормальні водії на перехрестках вул.Яна Гуса завжди пригальмовують, незалежно від того, по якій вулиці вони їдуть. І давно пора зробити вулиці на цих перехрестях рівнозначними, тоді і ДТП там поменшає.

Лікар 2012-05-31 / 14:05:28
Про брехливість доктора свідчить те, що Рата був і на місці ДТП і в лікарні.
Курах особисто супроводжував його.

Калькулятор 2012-05-31 / 14:04:13
Одна річ це дії дівчини і її відповідальність за наслідки. Зовсім друга річ це дії редакції, яка поширює зображення, що принижують гідність людини. Чи має редакція притримуватись якихось загальнолюдських принципів чи ні, от питання.

ужгородець 2012-05-31 / 12:54:05
Допитливому. Ти, що праведнику великий хочеш видавити сльозу із мешканців міста ? Та 90 відсотків ужгородців ніколи не зможуть собі купити квадроцикл, і їхні діти не гасають п,яні по місту, шукаючи собі проблеми та іншим.
Самі собі створили проблеми, самі нехай і вирішують їх, може хоч тепер розуму прибавиться.
А наступного разу будуть їздити на квадроциклах у горах та тверезі.
А ви батьки всякої там мажорні, робіть висновки, якщо хочете бачити своїх дітей живими та здоровими.

доктор 2012-05-31 / 11:45:58
Повторюю: у всіх трьох їздоків на квадроциклі знайшли алкоголь в крові. Їхали після екзамена. Рати того дня в Ужгороді не було. Тому відкручувати голову Колі, який взяв квадроцикл без дозволу, не було кому.

допитливий 2012-05-31 / 09:51:40
Яким же потрібно бути моральним уродом, щоб на постраждавших дітей зводити наклеп!!!!

Якби Коля Ратушняк хоч трішки випив, то Рата йому б голову відкрутив! Хлопчик займається спортом. Нормальна і до речі вихована дитина (чого не скажеш про багатьох теперішніх підлітків).

Може хватить довитись своєю власною жовчною злобою поливати брудом вся і всіх?

Яка ж все-таки ницість людська в цих паскудних коментарях, якеі схожі на танок шизіка на могилі.

ужгородець 2012-05-30 / 21:23:13
Господи дуже шкода дівчинку, дав Боже щоб усе їй обійшлося. А Щербей нехай робить висновки, куди і с ким ходить його малолітня дочка. Бо з такими як Ратушняки можна в могилу попасти.

калькулятору 2012-05-30 / 20:43:28
дівчина має пам"ятати про гідність, коли з п"яними придурками-мажорами випиває і катається. Хоча тут питання до батьків швидше. От вони хай подивляться, подумають і зроблять висновки, з ким і як їх доця проводила час.

Калькулятор 2012-05-30 / 18:42:01
Шановна редакціє, будь-ласка приберіть фото непритомної дівчини, це принижує її гідність. І так їй зле.

Местник 2012-05-30 / 15:23:27

Коментар видалено. Адмін

Антимажор 2012-05-30 / 15:20:52
Останній коментар вірний.
Перші хто порушили ПДР, то це Коля, бо сів за ТЗ без відповідних на це документів і в стані алкогольного спяніння. А вже після цього власниця джипу.
Виновний по-перше батько-урод Ратушняк, якщо дозволяє таке своїм дітям. Всі памятають як його донька потрапила у ДТП кількома роками раніше.
Ну і наразі не важливо хто винний! А те, що діти в лікарні!

Помоліться за дітей, щоб одужали, а потім розбирайтесь, нехристі 2012-05-30 / 14:09:11
водій джипа/квадроцикла
посвідчення водія +/-
право керування +/-
алкоголь -/?+
порушення правил
проїзду перехрестя +/-
шолом не треба/треба, але не було
відповідальність самостійно/батьки
проблеми не оберешся/назавжди втрачене здоров’я

як бачимо, водій джипа винен лише в тому, що не надав перевагу тз на головній дорозі, що призвело до наслідків (кожен водій має розраховувати, що інші учасники дорожнього руху знають і дотримуються Правил), тож вона не знала завчасно, хто за кермом (міг бути хтось інший з правами, наприклад). Це якщо суто технічно розібрати дтп.

Глобальніше, то проблема в тому, що батьки не догледіли.
Нормальна жона, якщо материнські інстинкти наявні, лишить чоловіка, що дітей підставив під смертельну небезпеку купивши/дозволивши їздити на цій херні по місту (раніше їх було помічено на стоянці біля Нової Лінії - там ще куди не йшло.. ).

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

11:07
/ 1
В Ужгороді горіло в кафе на набережній Незалежності
17:40
У Мукачеві вчергове електронною поштою "замінували" тепер уже дитсадки, вокзали та лікарні
09:40
На Тячівщині згорів трактор, а на Рахівщині пожежа понищила будівлю лісопильного цеху
14:23
/ 1
Знайденого після вчорашнього зникнення хлопчика госпіталізовано до лікарні (ОФІЦІЙНО)
13:26
Хлопчик, якого відучора шукають на Іршавщині, не може відгукнутися на заклики, бо німий
11:15
У поліції просять допомогти в пошуку 5-річного хлопчика, що загубився на Іршавщині, повертаючись із поля
09:15
/ 6
На Іршавщині з ночі шукають 5-річного хлопчика, що зник, повертаючись додому з поля
13:54
/ 3
У Закарпатському ОУЛМГ розповіли про обставини трагедії на Тячівщині, де загинули 5 людей
11:25
Усі п'ятеро загиблих у трагічній ДТП на Тячівщині – мешканці одного села
10:17
У Дубриничах, на Перечинщині горів житловий будинок
08:46
/ 5
З'явилися світлини з місця трагедії на Тячівщині, де загинуло 5 людей
22:04
/ 2
На закарпатській Тячівщині машина впала з гори в річку, загинуло 5 людей
13:22
На подвір'ї школи в Мукачеві охоронець закладу знайшов труп жінки
09:26
На Виноградівщині вночі згорів Volkswagen Passat, а власник у ході пожежі отримав опіки
08:47
/ 3
У Хусті жінка кинулася під поїзд
16:48
/ 1
На місці пожежі у житловому будинку на Виноградівщині виявили тіло власника
12:56
В Ужгороді водолази дістали з кар'єра тіло 17-річного юнака, що потонув у неділю
10:53
Під час пожежі у Міжгір'ї врятували господаря будинку
10:44
В Ужгороді вночі згорів Lexus
10:42
У лісі на Міжгірщині рятували чеха, що травмував ногу
10:41
В Ужгороді шукають юнака, що потонув у кар'єрі