В Ужгородському міськрайонному суді виявили 200 гр. вибухівки (ФОТО) (ДОПОВНЕНО)

Сьогодні з ранку співробітники Ужгородського міського управління міліції евакуювали співробітників Закарпатського окружного адміністративного суду на вулиці Загорській через виявлення біля його приміщення підозрілого предмета.

В Ужгородському міськрайонному суді виявили 200 гр. вибухівки (ФОТО) (ДОПОВНЕНО)

Як повідомило Закарпаття онлайн джерело в правоохоронних органах, на території суду було виявлено вибуховий пристрій в еквіваленті 200 гр. тротилу.

Підозрілу знахідку ще вчора виявив у кущах поблизу стоянки автомобілів Ужгородського міськрайонного суду прибиральник суду. Однак він не розібрався, з чим має справу насправді, і кинув незрозумілий предмет на сміттєву тачку. Те, що йдеться про щось схоже на вибуховий пристрій, зрозуміли працівники розташованого поруч Закарпатського окружного адміністративного суду, коли зазначений прибиральник з тачкою приїхав за сміттям до них. Вони й викликали на місце НП правоохоронців.

В результаті було з’ясовано, що йдеться про справжній вибуховий пристрій - 200 грамів тротилу з вкрученим в нього на різьбі електродетонатором і мікросхемою, яка, ймовірно,  мала спрацювати від сигналу дистанційного пульта від автомобіля.

Небезпечну знахідку ліквідовано на місці спеціальною гідродинамічною гарматою.

Наразі працівники слідства, карного розшуку та УБОЗу збирають матеріали для порушення кримінальної справи за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст. 258 ККУ – терористичний акт (карається позбавленням волі на строк від 5 до 10 років), для подальшого направлення до УСБУ в Закарпатській області.

На прес-конференції на цю тему начальника УМВС України в Закарпатській області Віктора Русина, що відбулася о 14.00, головний міліціонер Закарпаття повідомив, що міліція розцінює цей інцидент як спробу здійснити теракт і відпрацьовує версії вибуху. За його словами, останній раз терористичний акт з вибухом стався на Закарпатті в 1994 році, коли підірвали автомобіль Василя Балеги. Після цього міліція знаходила гранати. А ось бомбу – вперше...

 

24 травня 2012р.

Теги: тротил, суд, міліція

Коментарі

Бодя Весельський 25.05.2012 / 13:50:33
"З ранку" в цьому випадку треба писати разом(зранку), візьміть мене коректором!!

illya 25.05.2012 / 00:24:21
бідний МЧС-ник переживає про вибухівку http://ua.life.comments.ua/img/20120524144009.jpg

illya 25.05.2012 / 00:17:28
микола молодец само точно оцінив ситуацію PR

Микола 24.05.2012 / 17:24:54
Щось я сумніваюся що то реально було. Можливо розіграли спектакль, для влади (обласної та міської) черговий провал, а менти знайдуть якогось лоха, повісять на нього все, а за оперативну роботу Петруні черговий памятник, Русину чергове звання.

Місцева 24.05.2012 / 15:10:25
"Фізик"мова про ЄЦ Балоги?

фізик 24.05.2012 / 14:37:50
Ближче вибори, тим більше такого буде і кому це вигідно, цікаво мені?! Все це так дістало дайте людям спокійно жити.

Відповідь на дане питання дуже ясна. Опозиція я про БЮТ і Фронт, тут ні до чого, а от комусь, хто втрачає Закарпаття кожного дня це певною мірою дуже навіть вигідно. Що ж то воно таке буде...?!

миша 24.05.2012 / 14:31:48
А почему только 200 гр.( надо в еквиваленте до 1кг), опять экономят на серье ребята. Или идет замена руководителей?

НОВИНИ: Кримінал

11:08
Керівнику приватного підприємства повідомили про підозру в заволодінні понад 3,8 млн грн на ремонті покриття аеродрому "Ужгород"
18:22
/ 20
Депутата Закарпатської облради Покорбу затримали за переправлення за кордон київського забудовника Комарницького
17:18
У горах на Рахівщині затримали 3-х "ухилянтів", що, прямуючи до Румунії, видавали себе за військових Фото новина
14:40
/ 1
Одного з керівників Мукачівського локомотивного депо затримали на хабарі від "ухилянта" в рамках організованої ним схеми Фото новина
16:46
Поки власник Hyundai зачиняв ворота, п'янезний ужгородець викрав його авто Фото новина
12:49
/ 1
Організатор із Прикарпаття разом зі спільником з Закарпаття облаштували схему переправлення "ухилянтів" до Румунії Фото новина
16:58
В Ужгороді патрульні затримали чоловіка, який під час конфлікту вистрілив з пістолета вгору Фото новина
15:50
/ 4
В Україну з Німеччини екстрадували ексдепутата Ужгородської міськради Соханича, який ошукав на $315 000 земляка-підприємця Фото новина
10:21
Четверо закарпатців збиралися переправити до угорщини 24-річного киянина Фото новинаВідео новина
01:20
/ 1
Суд залишив Шуфрича під арештом до травня
23:43
/ 1
На березі Тиси прикордонники виявили бочку з контрабандними сигаретами і медикаментами Фото новинаВідео новина
23:18
/ 4
На Закарпатті двоє киян та житель Тернопільщини намагалися переплисти Тису ґумовим човном Фото новинаВідео новина
13:52
/ 6
Хустський суддя Довжанин "покарав" водія позашляховика за смертельний наїзд на мотоцикліста умовним терміном замість реального Фото новина
13:10
/ 2
На Хустщині судитимуть прихильницю "русского міра", яка поширювала ворожу пропаганду
01:49
За вбивство батька 37-річному жителеві Мідяниці на Берегівщині присудили 8 років тюрми Фото новина
14:34
Раніше судимий житель міста Тячів налагодив продаж підроблених купюр €500
01:24
/ 1
В Ужгороді на 75 тис. грн оштрафували повторно наркоп'яного та "безправного" водія трицикла Фото новина
00:10
Справу жителя Видрички на Рахівщині, який під час пиятики убив ножем приятеля по чарці з Богдана, передали до суду Фото новина
14:00
/ 7
ДБР повідомило про підозру 4-м учасникам ОЗУ з Брустурянського ЛМГ, які нарубали лісу на понад 12 млн грн Фото новинаВідео новина
23:00
Біля Мукачева п'яний водій "Шкоди" влаштував перегони з поліцією Фото новина
22:49
Під Ужгородом другого поспіль повторно наркоп'яного і "безправного" водія ВАЗа оштрафували на понад 70 тис. грн Фото новина
18:52
У ПП "Малий Березний" зупинили фальшивого "інваліда" з Харкова Фото новина
18:17
Біля Ужгорода, поблизу кордону зі Словаччиною, з пострілами затримали групу друзів-"ухилянтів" з Полтавщини Фото новина
15:47
На Закарпатті двоє "ухилянтів" намагалися виїхати в угорщину за сфальшованими документами
01:38
В Ужгороді ще одного наркоп'яного і "безправного" водія оштрафували на понад 75 тис. грн Фото новина
» Всі новини