Проти чопських митників порушено кримінальну справу за зловживання службовим становищем

Сьогодні, 21 травня, прокуратура Закарпатської області порушила кримінальну справу за фактом зловживання службовими особами сектору митного оформлення №4 митного поста «Чоп-залізничний», своїм службовим становищем в інтересах приватного підприємства (ч.3 ст.364 КК України) – повідомив начальник відділу нагляду за додержанням законів органамиСБУ, ДМСУ при провадженні орд, дізнання та досудового слідства прокуратури області Михайло ДАНЧА.

Проти чопських митників порушено кримінальну справу за зловживання службовим становищем

У жовтні минулого року, службові особи сектору митного оформлення поста «Чоп-залізничний», у порушення Тимчасової Технологічної схеми здійснення митних процедур в міжнародних залізничних пунктах пропуску «Чоп-залізничний», володіючи інформацією щодо необхідності проведення посилених заходів контролю при митному оформленні вантажу, діючи в інтересах одного з приватних підприємств, навмисне не провели поглиблений огляд лісоматеріалів,  які прямували відкритим напіввагоном до Словацької Республіки.

Митники навіть проігнорували надлишковість ваги переміщуваного товару та дозволили виїзд зазначеного вагону з території України. Невдовзі, виявилося, що саме у цьому напіввагоні до Словаччини проїхали, приховані від митного контролю, тютюнові вироби у кількості 996966 шт. (4984,83 блоків) марки «JIN LING» та 1800 шт. (9 блоків) марки «MAYFAIR», вартість яких на території України станом на 16 жовтня (дата коли вантаж оформили на українській стороні) становить понад 307 тис.грн. Це з’ясували правоохоронні органи Словацької Республіки, під час здійснення митного контролю цього залізничного вантажного потягу.

Таким чином, своїми умисними діями митники, надали можливість незаконно, з приховуванням від митного контролю, вивезти з території України у Словацьку Республіку тютюнові вироби на вказану суму, що заподіяло істотної шкоди охоронюваним законом правам та інтересам держави та  виразилось у підриві престижу та авторитету державної митної служби України, як правоохоронного органу, - інформує Закарпаття онлайн прес-служба прокуратури Закарпатської області.

21 травня 2012р.

Теги: прокуратура. митники, зловживання

Коментарі

НОВИНИ: Кримінал

13:28
58-річний мукачівець отримав 7 років 6 місяців за «схему» втечі через кордон Фото новина
11:50
/ 7
НАЗК викрило закарпатського митника Василя Пупену у незаконному збагаченні на 23 млн грн
18:06
У Виноградові чоловік напав на жінку з ножем Фото новина
17:39
Закарпатські митники зупинили спробу ввезти сигарети на 3,5 млн грн під виглядом гуманітарки Фото новина
15:27
/ 3
Вища рада правосуддя дозволила арешт судді з Закарпаття, якого впіймали з хабарем Фото новина
14:46
/ 1
Закарпатець майже 7 років переховувався від суду за вбивство батька Фото новина
17:19
/ 1
На Закарпатті оголосили вирок організатору контрабанди псевдоефедрину Фото новина
13:59
/ 2
На посту в Нижніх Воротах затримали переправника з групою чоловіків у пломбованому мікроавтобусі Фото новина
16:29
/ 3
Верховний Суд залишив у силі довічний вирок депутату Батрину, який підірвав гранати під час засідання сільради у Керецьках на Закарпатті Фото новина
14:13
Затримали двох мешканців Рахівщини, що організували канал незаконного перетину кордону Фото новина
11:03
/ 2
Директор мукачівського підприємства відповідатиме за спробу незаконного експорту пиломатеріалів Фото новина
17:52
/ 10
Суддю Воловецького райсуду Пелиха викрили на хабарі за скасування арешту 20 кубів лісу Фото новина
17:21
/ 1
Житель Тячівщини викрав «Mitsubishi Lancer» і сховав у лісі Фото новина
15:50
/ 3
В Ужгороді засудили матір з сином, які облили фекаліями офіс кадрової агенції
13:55
/ 7
На Закарпатті судитимуть групу, що заробила $500 тис. на переправленні ухилянтів за кордон Фото новина
17:19
На Мукачівщині засудили чоловіка, який вбив гостя, бо той відмовився покинути будинок Фото новина
13:01
/ 1
У Буштині троє неповнолітніх розібрали термінал і викрали готівку Фото новина
11:09
На Закарпатті викрили переправника, який за $7000 вів ухилянтів до кордону з Румунією Фото новина
18:00
На Закарпатті затримали військовослужбовця та п’ятьох спільників у схемі переправлення чоловіків до Румунії Фото новина
17:17
На Закарпатті затримали трьох фігурантів у схемі перевезення військовозобов’язаних інкасаторським авто Фото новина
15:51
В Ужгороді затримали чоловіка, який під час візиту «в гості» пограбував жінку Фото новина
18:22
/ 2
Закарпатські митники вилучили понад 700 кг наркотичного чаю Фото новина
16:35
/ 8
На Закарпатті викрили інкасаторів, які за $16,5 тис. доставляли ухилянтів до кордону Фото новина
10:36
/ 7
Після підозри у розкраданні на дронах ексголова Мукачівської РДА Гайдай вступив до лав ЗСУ
14:41
У Виноградові чоловік обікрав пацієнтку лікарні під час відвідувань Фото новина
» Всі новини