На Ужгородщині депутати виділили 400 тис. грн на підвищення родючості грунтів

18 травня ц.р. відбулося друге пленарне засідання одинадцятої сесії Ужгородської районної ради VІ скликання. Відкрив і проводив роботу засідання Михайло Фединець, голова ради.

На Ужгородщині депутати виділили 400 тис. грн на підвищення родючості грунтів

Загалом на порядок денний сесії було винесено всього 5 питань. По питанню „Про внесення змін до рішення районної ради від 05.01.2012 р. № 208 „Про районний бюджет на 2012 рік” (зі змінами від 17 лютого, 27 квітня 2012 року) виступила Ольга Ящищак, начальник фінансового управління районної державної адміністрації. Присутні в сесійній залі 46 депутатів одноголосно затвердили перерозподіл бюджетних призначень в межах загального обсягу одного розпорядника коштів та затвердили зміни до переліку регіональних програм, які фінансуватимуться за рахунок коштів районного бюджету у 2012 році.

Додатково, в дане рішення погодили включити пункт про прийняття від Тийгласької сільської ради  в районний бюджет 400 тис.грн. і направити їх на виконання Програми охорони і підвищення родючості грунтів.

Одноголосно були також проголосовані рішення „Про погодження меж зони санітарної охорони водозабору підземних вод КС „Ужгород” Закарпатського ЛВУМГ” та „Про визнання таким, що втратило чинність рішення районної ради від 29.06.11 р. № 105 (малі архітектурні форми), - повідомляють Закарпаття онлайн з прес-служби Ужгородської райради.

Голова постійної депутатської комісії з питань комунальної власності та приватизації Іван Палко ознайомив депутатів з висновками комісії щодо дозволу на відчудження транспортних засобів і з цього питання також було прийнято відповідне рішення.

Питання „Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) межі населеного пункту села Великі Лази (мікрорайон Горяни)” вирішили перенести на наступне пленарне засідання сесії.

18 травня 2012р.

Теги: райрада, депутати, сесія

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

11:11
У Підвиноградові на Берегівщині у середу попрощаються з добровольцем Іваном Сусіком, що помер від важкого поранення
11:28
/ 1
У середу в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олегом Гойбергом Фото новина
20:09
/ 2
В Ужгороді у вівторок призупинять водопостачання у центральній частині міста
11:25
/ 1
У вівторок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Василем Чурговичем Фото новина
13:37
/ 1
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Віктором Мургою Фото новина
15:39
/ 1
У Мукачеві в неділю стартують заходи до Днів міста (ПРОГРАМА)
18:43
Тячівський суд наклав арешт на землю під будівництво МГЕС в Калинах (ДОКУМЕНТ)
11:17
/ 1
Головою Закарпатського окружного адміністративного суду переобрали Ярославу Калинич Фото новина
00:05
/ 1
У Великому Березному проведуть в останню дорогу нацгвардійця Олега Соценка Фото новина
22:59
/ 2
"Вужі на сковороді" пралісів "Шипота"
14:15
/ 1
Підтверджено загибель Артура Ковача з Калин на Тячівщині, який вважався зниклим безвісти понад півтора року Фото новина
13:33
/ 1
У Рахові поховають сироту-переселенця з Запоріжжя Дмитра Баришполя, який загинув пів року тому на Донеччині Фото новина
21:02
Два КПП на кордоні зі Словаччиною та угорщиною тимчасово не працюватимуть
11:15
/ 1
У Мукачеві в п'ятницю попрощаються з Богданом Магійовичем, який загинув ще 2 роки тому Фото новина
13:18
/ 3
Зупиняючи московську орду на Харківщині, поліг Андрій Алексик з Онока Виноградівської громади Фото новина
11:14
/ 1
У лікарні в Сумах від отриманих на російській Бєлгородщині ран помер Юрій Порошенко з Осою Іршавської громади
14:20
За I квартал 2025 року НСЗУ сплатила 1,1 млрд грн медзакладам Закарпаття за Програмою медичних гарантій
13:15
/ 2
На Донеччині поліг Артем Песик з Берегова Фото новина
19:27
/ 2
Питання про створення парку "Чорні озера", підтримане ужгородцями в петиції, виносять на сесію міськради (ДОКУМЕНТИ)
21:12
/ 2
У лікарні в Ужгороді після важкої хвороби помер військовий із Ясіні на Рахівщині Олексій Боклажук Фото новина
20:22
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині попрощаються з полеглим захисником Михайлом Пауком Фото новина
04:44
ВІДЕОФАКТ. На Закарпатті розцвіла Долина нарцисів
21:52
/ 3
Двоє знайомих "нагріли" ужгородку на продажі 10-ти її квартир на понад 14 млн грн Фото новина
19:16
/ 2
У неділю в Мукачеві попрощаються з полеглим Героєм Володимиром Дубровським Фото новина
16:49
/ 11
Ужгородцеві Роберту Бровді "Мадяру" присвоєно звання Героя України
» Всі новини