Ужгород: Легендарну "Мамочку Етуш" знову впіймали "на гарячому"

Жителька обласного центру Закарпаття м.Ужгород Василина (назвемо її так) цього дня вирішила навідатися на ринок, що неподалік кафе "Білочка", аби придбати меблі. Вибравши, нарешті відповідний дизайн жінка стала шукати у сумці гаманець. Але той загадково зник. Від такої неприємності Василина розгубилася. Зрозумівши, що її обікрали, зателефонувала у чергову частину міськвідділу міліції.

"Мамочка Етуш".
"Мамочка Етуш".
Один з працівників відділення боротьби з кишеньковими крадіжками управління карного розшуку УМВС знаходився у центрі місті, коли на стільниковий телефон йому подзвонили з чергової частини Ужгородського міськвідділу УМВС. З того кінця проводу повідомили: необхідно підійти до ринку, що на вулиці Белінського, там у жінки викрали гаманець з чималою сумою грошей. На місце пригоди, повідомляв черговий, вже виїхали працівники патрульної служби, однак для затримання крадіїв їм необхідна допомога оперативників.

З’ясувавши ще деякі подробиці, правоохоронець зрозумів, чий це може бути "почерк". За словами потерпілої, біля неї постійно ходила маленька худенька бабуся з великими очима. Усе вказувало на знамениту у кримінальному світі професійну "щипачку" 72-річну Етеллу, або ж "мамочку Етуш".

Щоб потрапити на ринок, сищик вирішив скоротити шлях, звернувши з вул. Швабської на сусідню. Поблизу магазину "Парадокс" міліціонер запримітив... Етушку. Почувши, що її покликали, смаглявка на якусь мить аж заклякла. Звісно, втекти від оперативника їй не вдалося. Тим часом правоохоронець, крім патрульної служби, викликав і слідчо-оперативну групу. Побачивши стражів порядку, затримана спробувала було опиратися. Та пограти спектакль довго не вдалося. У руці вона тримала частину викрадених грошей – 152 долари та 800 гривень.

Зрозумівши, що її вирахували, "мамочка" одразу зізналася у скоєному злодіянні.

Як завше, зранку вона подалася на один з ринків. Вештаючись по базару, смаглявка запримітила жінку з гаманцем. Досвідчена “щипачка” здогадалася, що там - чимало грошей. Непомітно стала ходити за нею. Коли та озиралася, бабця нібито байдуже розглядала якийсь крам. Вибравши влучний момент, у кілька прийомів витягла облюбований гаманець. Далі поспішила швидко покинути ринок. Крім грошей, у ньому були якісь документи та пластикова картка. Похапцем витягнувши гроші, Етушка викинула гаманець у кущі. Під час зустрічі з крадійкою потерпіла одразу впізнала у ній ту бабцю, котра вешталася біля неї на ринку.

Як з'ясувалося, за мамочкою числиться ще одна крадіжка стільникового телефона. Наприкінці зими Етушка зайшла в маршрутне таксі. Дідусь, котрий виявився її ровесником, галантно запропонував дамі місце. За професійною звичкою, (на знак вдячності) "мамочка" не втрималася, щоб не поцупити у нього мобільний телефон.

В обох випадках порушені кримінальні справи. Чим все завершиться, здогадатися неважко, по закінченні слідства справа Етушки знову опиниться в суді, після розгляду якого бабця вийде на волю, записавши у свій актив черговий умовний термін покарання. Від ув’язнення звільняє її поважний вік. І це "мамочка" добре зрозуміла. З кожною лавою підсудних у Етушки лише зростатиме умовний термін покарання. Щоправда, потерпілим від цього не легше.
Іван ЛАДЖУН, "Відомості міліції"
02 червня 2007р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Кримінал

14:51
/ 2
Обшуки в ексголови ДПСУ та прикордонників на Закарпатті пов'язані між собою
10:57
/ 2
Правоохоронці затримали двох мукачівців, які збирали розвіддані для рф після удару "Орєшніком" по Львову Фото новина
14:05
В Іршаві затримали 23-річного наркоторговця Фото новина
12:06
Службові собаки Закарпатської митниці «впіймали» понад 720 кг наркотиків і психотропів Фото новина
17:20
/ 2
На Закарпатті викрили військовослужбовця, який організував канал незаконного переправлення через кордон Фото новина
15:53
/ 7
Закарпатські підприємці «відправляли» чоловіків за кордон під виглядом водіїв Фото новина
14:57
На Берегівщині поліція викрила трьох наркоторговців та вилучила наркотики й вибухівку Фото новина
18:13
/ 2
На Закарпатті п’яний водій без прав тікав від поліції Фото новина
17:56
На Закарпатті підприємець намагався контрабандою вивезти за кордон лісоматеріали Фото новина
14:33
У Виноградові засудили чоловіка, який систематично грабував людей
09:45
На Тячівщині водійка з підробленим посвідченням тікала від поліції Фото новина
12:55
/ 4
У Мукачеві судитимуть трьох нападників, зокрема сина депутата облради, які побили 20-річного хлопця в новорічну ніч
11:36
На Закарпатті затримали зловмисників, які на надувних човнах переправляли «ухилянтів» за кордон Фото новина
13:08
У Берегові затримали іноземця, який перебував у міжнародному розшуку Фото новина
15:11
В Ужгороді вилучили немовля, яке 22-річна мати із Запоріжжя продала сторонній людині Фото новина
15:25
На Закарпатті судитимуть групу переправників, які за гроші вивозили чоловіків за кордон Фото новина
14:00
/ 1
У пункті пропуску «Лужанка» затримали авто, розшукуване Інтерполом Фото новина
22:51
/ 1
Злочин завдовжки у 20 років: як родина Льовочкіна легалізувала землі, куплені за вкрадені в держави гроші
18:09
Правоохоронці затримали чоловіків, причетних до крадіжок та грабежів на Рахівщині та Хустщині Фото новина
17:13
На Хустщині затримали наркоторговця, який після виходу під заставу продовжив збут наркотиків Фото новина
15:26
На Закарпатті розслідують смерть 7-річного хлопчика у реабілітаційному центрі Фото новина
11:06
/ 2
У Мукачеві повідомили про підозру чоловікові, який ошукав подружжя пенсіонерів на понад 1,1 млн грн Фото новина
14:55
/ 2
Закарпатка намагалася перетнути кордон із фальшивою страховкою та запропонувала хабар Фото новина
11:09
Суд покарав мукачівку, яка систематично била і принижувала чоловіка, роком пробації та програмою для кривдників
08:53
У Мукачеві за "п'яне" водіння покарали водія "Мерседеса" Фото новина
» Всі новини