252 закарпатські молоді родини отримають квартири?

Це планується згідно з Державною програмою молодіжного будівництва.

252 закарпатські молоді родини отримають квартири?

Кредитування здійснюється у чотирьох напрямках: для молодіжного, доступного, соціального та пільгового житла. Зараз мова йде про молодіжне. Поки остаточної схеми, як усе відбуватиметься, немає, оскільки у Києві саме проходить засідання колегії під головуванням Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Анатолія Близнюка, у якій беруть участь будівельники, забудовники, представники влади та банківської системи. Вони розробляють кінцевий механізм програми. Але, тим не менше, певна стратегія вже є. У Державному бюджеті по програмі молодіжного будівництва передбачено більше 1 млрд. грн. Вже у цьому році 252 квартири можуть стати власністю закарпатських сімей.

Щоб отримати житло, учасник програми повинен відповідати кільком критеріям. Для початку, він повинен стояти у черзі на житло. Місячний заробіток сім’ї має складати не менше, ніж 4000 тисячі гривень. Ну, і на останок, охочі придбати житло по програмі сплачуватимуть 25 % від вартості житла. Кредитна ставка — 16% річних, 13 % з яких сплачує держава. Щоб було зрозуміліше, поясню у цифрах: за умовами програми вартість одного метра квадратного становить 4900 грн. у місті та 4300 грн. – у сільській місцевості. Таким чином, житло площею 56 кв. м. вартує, в середньому, 250 тис. грн. Отже, перший внесок повинен становити 70 тис. грн. Якщо взяти до уваги, що орендувати двокімнатну квартиру в Ужгороді, скажімо, можна за 1500 гривень плюс комунальні послуги, то варто відзначити, що у місяць житло по програмі обходитиметься родині майже у таку ж суму – приблизно у 1775 грн. Таким чином, за 15 років помешкання можна зовсім викупити.

18 травня 2012р.

Теги: колегія, будівництво, кредит

Коментарі

Не забезпечений житлом=((( 18.05.2012 / 12:41:22
Якщо не помиляюсь, то мова зараз йде про Постанову КМУ №434 від 25.04.2012. Так, пунктром 3 Постанови КМУ України №434 від 25.04.2012 "Порядок здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення доступним житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов" пердбачено - Часткова компенсація процентів здійснюється у межах коштів, передбачених на цю мету в державному бюджеті на відповідний рік.
Запитання? де гарантія що в Державному році на 2013 і всі інші наступні роки беде передбачено часткову компенсацію, і в якому розмірі буде ця часткова компенсація?
Запитання? де гарантія що через рік я отримавши таку Державну допомогу не буду змушений оплачувати всі 16 % річник по кредиту?
Коли запрацює програма моложіного кредитування, а саме фінансування самим фондом молодіжного кредитування, де будуть прозорі умови?

НОВИНИ: Соціо

18:18
Закарпаття готується до запуску нового переходу на кордоні з Румунією Фото новина
17:27
До Мукачева прибув евакуаційний потяг із родинами переселенців Фото новина
15:52
На Закарпатті прикордонники затримали двох порушників та їхнього переправника Фото новина
15:01
/ 1
У Мукачеві провели в останню путь полеглого Героя Євгена Мазія Фото новина
12:00
Майстер спорту з Мукачева поїде на Чемпіонат світу до Японії Фото новина
09:48
/ 2
У Великих Лазах на Ужгородщині попрощаються з 42-річним воїном Євгеном Калиняком Фото новина
09:01
/ 1
На Закарпатті оприлюднили графік погодинних відключень на 20 листопада
18:31
В Ужгороді водій їздив п’яним і спричинив ДТП Фото новина
17:17
На Закарпатті викрили схему переправлення ухилянтів, яких маскували під військових Фото новина
14:53
/ 5
Лікаря на Міжгірщині судитимуть за завищення ціни рентген-апарата на понад пів мільйона грн Фото новина
13:35
/ 1
У Мукачеві попрощаються із полеглим Героєм Євгеном Мазієм Фото новина
10:41
/ 3
Жителі села Іза протестують через запровадження карантину після спалаху гепатиту А Фото новина
09:06
/ 1
На Закарпатті оприлюднили графік погодинних відключень електроенергії на 19 листопада
17:26
/ 1
Ужгородка розтрощила дорожній знак та втекла Фото новина
11:30
/ 1
Черговий раунд для забудови полонини Руна: ліс на Закарпатті обстежать під будівництво ЛЕП
09:24
/ 2
Кінолога Чопського прикордонного загону Андрія Сливоцького та його вівчарку Вайка відзначили на всеукраїнській церемонії "Чотирилапі захисники"
08:45
Під час конкурсу "Міс і Місіс Закарпаття" активістки вийшли з плакатами проти руйнування гір під вітряки Фото новина
17:43
Закарпатські прикордонники затримали групу чоловіків, які намагалися втекти до Словаччини Фото новина
15:35
Нічна пожежа у Новому Давидкові знищила гараж Фото новина
15:11
Стало відомо про загибель Івана Дорогі з Великої Копані Виноградівської громади, що вважався зниклим безвісти з 2023-го Фото новина
14:31
На Донеччині поліг Сергій Юхимчук з Червеньова на Мукачівщині
18:45
/ 5
Підтверджено загибель на війні захисника із села Майдан на Міжгірщині Володимира Вдовенка Фото новина
14:26
/ 1
На Закарпатті камера прикордонників зафіксувала бурого ведмедя Фото новина
09:09
/ 1
Закарпатські лікарі відновили ріст кістки 12-річній пацієнтці без складної операції Фото новина
18:03
В Ужгороді попрощалися із полеглим на війні з рф поліцейським Юрієм Василиженком Фото новина
» Всі новини