Закарпатська прокуратура перевіряє дозвільні центри

Прокуратурою Закарпатської області проводиться перевірка додержання вимог законодавства України про реєстраційні та дозвільні процедури. Про попередні результати перевірки повідомив начальник відділу прокуратури Закарпатської області Микола Мокрянин

Закарпатська прокуратура перевіряє дозвільні центри

Вже на початку вказаної перевірки органами прокуратури виявлено численні порушення вимог Законів України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців», «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» у діяльності дозвільних центрів, органів місцевого самоврядування та контролюючих органів, які перешкоджають вільно займатися громадянам та суб’єктам господарювання підприємницькою діяльністю.

За результатами проведених перевірок органами прокуратури області вже внесено 12 подань про усунення виявлених порушень законодавства та 6 протестів на незаконні рішення органів місцевого самоврядування.

Характерними є такі порушення: окремі посадові особи органів місцевого самоврядування вимагають від суб’єктів господарювання дозволи і плату за відкриття об’єктів торгівлі, не передбачених чинним законодавством. Відсутня належна взаємодія дозвільних центрів та контролюючих органів, порушується «принцип єдиного вікна», оскільки ще не всі дозволи видаються виключно через дозвільні центри. Наразі перевірки із зазначеного питання тривають. Про це Закарпаття онлайн повідомили з прес-служби прокуратури Закарпатської області.

16 травня 2012р.

Теги: прокуратура, дозвільні центри, перевірка

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

18:24
Де народжується Уж? — природничо-пізнавальна програма для школярів
17:12
/ 1
8-річній Домініці з Мукачева успішно пересадили нирку від мами в «Охматдиті» Фото новина
15:16
Прикордонники Чопського загону провели в останню дорогу свого побратима на Вінниччині Фото новина
12:46
/ 3
В Ужгороді обговорили запуск поїзда «Sakura Train» як символ українсько-японської дружби Фото новина
11:45
На Рахівщині гірські пошуковці врятували подружжя з Одещини Фото новина
11:26
/ 1
Руськокомарівський ліцей: "Охрімова свита" місцевого самоврядування
10:28
/ 2
На кінець 2025-го середня зарплата на Закарпатті становила 29 тис. грн
01:56
/ 1
На війні з росією поліг Роберт Зубан зі Солотвина на Тячівщині Фото новина
01:44
/ 1
У лікарні у Гайвороні на Кіровоградщині помер захисник Юрій Галаговець з Лютої Костринської громади Фото новина
01:24
/ 18
Як Ужанський нацпарк став на бік руйнування Карпат, а надлісництва через вітряки втратили сертифікати FSC
11:50
Синевир – «морське око», «озеро зі сліз» та кінолокація Фото новина
11:36
У Дубриничах крім приміщення для ВПО, зданого в оренду "вітропаркам", виявили ще одне необліковане Фото новина
09:01
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 11 лютого
12:24
/ 3
На Закарпатті батько з сином намагалися вивезти сигарети до Словаччини Фото новина
12:16
Подорож Стежками Довбуша: екоосвітня програма в Карпатах для школярів
11:19
На війні з росією поліг воїн із села Бакош на Берегівщині Василь Хіміч Фото новина
09:21
/ 1
Патрульні в Ужгороді зупинили нетверезого водія без права керування Фото новина
10:13
/ 2
В Ужгороді стартувала серія безкоштовних романтичних екскурсій містом
09:02
Графік відключень електроенергії на Закарпатті 9 лютого
11:15
/ 1
У Ясіні на Рахівщині попрощалися з Героєм Павлом Говбелом Фото новина
18:28
В Ужгороді патрульні зупинили водія з 2,32 проміле алкоголю Фото новина
09:19
/ 2
В Ужгороді зупинили водія без прав із ознаками наркотичного сп’яніння Фото новина
10:00
Пластуни Мукачева допомагають військовим відновлюватися Фото новина
17:04
В Україні відбувся 71 обмін полоненими – серед звільнених військовий, що мобілізувався на Закарпатті Фото новина
13:09
У Мукачеві водія BMW притягнули до відповідальності за порушення ПДР і нетверезе керування Фото новина
» Всі новини