Новим проректором УжНУ з виховної роботи став Федір Шандор

Про це в телефонній розмові повідомив виконуючий обов’язки ректора УжНУ Віталій Ніколайчук. Наказ про призначення підписаний сьогодні.

Новим проректором УжНУ з виховної роботи став Федір Шандор

Як повідомляло Закарпаття онлайн,  два дні тому проректором з виховної роботи була призначена Надія Керецман, доцент історичного факультету. Ніколайчук пояснив таку швидку зміну так: «Надія Керецман дала згоду на таке рішення.

В перший день свого призначення вона сказала, що краще б повернулася на рідний факультет. Я запропонував їй посаду заступника декана історичного факультету з виховної роботи».

Федір Шандор – завідувач кафедрою туризму УжНУ, кандидат соціологічних наук, з 26 березня цього року за наказом ректора Вегеша був призначений в.о. проректора з науково-педагогічної роботи та перспектив розвитку УжНУ.

 

Максим Молнар для Закарпаття онлайн

16 травня 2012р.

Теги: УжНУ, Ніколайчук, Шандор

Коментарі

123456 2012-05-19 / 00:15:13
Федя називає угорців слов’янським народом. Ганьба!!!!!

Федя як експерт ганьбить істориків, коментуючи історичний розвиток Закарпаття. Історики, де Ви ???? Уже неможливо мовчати, усе це спостерігаючи. Навіть не знає дат... А все туди ж - у начальство --- у проректори так і претесь!!!!!!

Сергій 2012-05-18 / 22:54:17
Федя буде нормальним проректором. Молодець.Вын маэ великий проректоський досвід

тюткі олі 2012-05-18 / 20:29:22
мда, палінчак те й робить, що встромляє, правда ніхто не знає що, і кому.....

працівник УжНУ 2012-05-18 / 17:07:36
Федя -хороший піарщик

тьоте Оле 2012-05-18 / 16:52:18
встромив не встромив - йдіть і встроміть йому під....

тьотя оля2 2012-05-18 / 12:54:53
Саме він перший (Палінчак)встромив у спину Сливці ножа, ще дізнаєтесь хто ця людина насправді, скоро скоро

ольга 2012-05-17 / 21:28:40
Шандор до якої команди належить? Регіоналів чи ЄЦовців?

тьотя оля 2012-05-17 / 19:08:13
чого "таку велику людину " як палінчак не призначили ніяким проректором? він тепер на кожному кроці всім кричить, що Вітя Ніколайчук то його найкращий друг, а до недавна -це місце було закріплене за Сливкою.....

123 2012-05-16 / 20:58:26
Студенти більш порядні, бо готові всіма можливими способами відстояти УжНУ. А декани вичікують - готові домовлятися з тим (Фе і Ко), хто їх кине...

Знаючому 2012-05-16 / 20:29:44
Знаючий, смійся далі))). За університет переживаєш???

lobdo 2012-05-16 / 19:09:49
zdelajte Palinchaka petnadcatim prorektorom po naduvnimsharikam a mena po fotbalu

Знаючий 2012-05-16 / 19:02:19
До чого докотився УжНУ. Шандор проректор - сміх тай годі.Щож буде з нашим університетом при такому керівництві?

бодя 2012-05-16 / 18:56:17
шандор - єврей. тому така неперебірливість. в ужну прийшла єврейська влада - табачник, ващук, фенич, офіцинський, шандор

Зоя 2012-05-16 / 17:30:43
ШАндор нормальний. ВІн потягне роботу. Вміє. Знає . Хоче. Вдале призначення. А Н.Керецман шкода. Так, панове, не поступають!

Вася 2012-05-16 / 16:43:28
Ніколайчук: "Я запропонував їй посаду заступника декана історичного факультету з виховної роботи". Що за бред?! Декана істфаку ще нема (Фенич зараз у тільки статусі в.о.), а замів йому вже призначають? Чи Ніколайчук вже напевно знає, що "обіжений" Вегешом Фенич (такий самий, як і Ніколайчук) точно буде переобраний на повторний термін?

l-uzhg 2012-05-16 / 16:20:27
То просто агонія, а не зміна... Задьоргані! Значить розуміють шо скоро поженуть їх віником! Вот і покажуть себе наші науковці. Вчена рада - жени їх!

професор 2012-05-16 / 14:50:30
Всім треба обєднатися і новій команді сказати привелике ФЕ!
Пане Міністре оголошуй конкурс, бо всі освітяни Закарпаття скажуть тобі ФЕ! І ти цього заслуговуєш уже давно. Народ український дуже дуже тарпеливий.
Єднаймося! Разом ми сила!

Нік 2012-05-16 / 14:40:55
Люди добрі! За два дні -це скільки ж наказів треба наштампувати? Сьогодні призначили Надію Керецман, завтра звільнили. Сміх та й годі! Не робіть із себе посміховисько! Подумайте спочатку кого хочете призначати , а потім видавайте накази. Лемак знає, як накази готувати, пускати їх у світ і не регіструвати.Він на це мастак

НОВИНИ: Соціо

15:47
/ 8
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 7
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині
15:56
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Міланом Бабілою
15:34
В Ужгороді відкрили скульптурку режисеру "Тіней забутих предків" Параджанову
11:23
/ 1
Нижньоворітська громада провела у останню земну дорогу Героя Віктора Петриканина
23:00
/ 12
Ексміністр внутрішніх справ Аваков офіційно став власником 900 га плантацій фундука на Закарпатті
11:40
Зарічанську громаду сколихнула звістка про смерть Героя з Вільхівки Михайла Матіки
11:12
В Ужгороді у середу проведуть в останню земну дорогу полеглого захисника Мілана Бабілу
09:12
У Тереблі Буштинської громади попрощаються з Анатолієм Несухом, що помер через поранення
23:02
Україна та угорщина погодили відкриття нового ПП "Велика Паладь – Надьгодош" для легкового транспорту
22:29
У Великих Лучках попрощаються з полеглим Героєм Юрієм Лущаєм, що переїхав з Краматорська і поліг на Донеччині
21:54
У Великолучківській громаді встелили квітами останню дорогу Героя Віктора Микити з Кайданова
20:22
ФОТОФАКТ. До прийдешнього Великодня закарпатський кондитер Штефаньо створив нову велику шоколадну писанку
15:47