На Закарпатті переправника нелегалів засуджено до 4 років

Вступив у законну силу вирок Апеляційного суду Закарпатської області за кримінальною справою, порушеною та розслідуваною СБУ стосовно обвинуваченого у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст.332 (незаконне переправлення осіб через державний кордон) Кримінального кодексу України.

На Закарпатті переправника нелегалів засуджено до 4 років

У червні 2011 року 26-річний житель Перечинського району погодився за грошове винагородження взяти участь у незаконному переправленні через українсько-словацький державний кордон 8 громадян Афганістану.

Встановлено, що зловмисник зустрів чотирьох нелегальних мігрантів на автодорозі між селами Сімер та Тур’я Ремета Перечинського району. Власним автомобілем довіз афганців до с.Дубриничі та передав їх своїм спільникам для безпосереднього переправлення мігрантів через державний кордон України. Тієї ж ночі він доставив іншу групу з 4–х вихідців із Афганістану до обумовленого місця поблизу смт.Перечин.

Співробітники СБУ затримали правопорушника «на гарячому» коли він повинен був передати групу з нелегалами своїм спільникам.

Вироком суду зловмисника визнано винним та призначено покарання у вигляді 4 років позбавлення волі, повідомили Закарпаття онлайн в прес-центрі СБ України.

15 травня 2012р.

Теги: нелегал, мігранти, переправник

Коментарі

НОВИНИ: Кримінал

17:18
/ 2
На Тячівщині викрили незаконну вирубку лісу на понад пів мільйона гривень Фото новина
14:47
/ 1
На Мукачівщині автомобіль на смерть переїхав чоловіка, який ліг на дорогу Фото новина
11:20
На Закарпатті на кордоні вилучили стародруки, які намагались незаконно ввезти в Україну Фото новина
11:15
/ 1
Мешканець Чопа за 12 тис. доларів переправляв військовозобов'язаних до Словаччини Фото новина
17:11
/ 1
Внаслідок потрійної ДТП на Хустщині травмувалося 5 людей, в тому числі – немовля
16:33
На Тячівщині затримали підозрюваного у замаху на вбивство Фото новина
15:14
/ 2
На Тячівщині затримали двох братів, що переправляли "ухилянтів" через кордон Фото новина
15:02
Внаслідок зіткнення легковика та мікроавтобуса на Рахівщині загинула водійка, ще 2 людей травмовані Фото новина
14:55
/ 1
На Закарпатті затримали агента фсб, завербованого для підпалів об'єктів залізниці та пошти Фото новина
18:46
/ 4
На Закарпатті підрядник вкрав 8,4 млн грн під час ремонту дороги державного значення
22:15
/ 1
Біля Ужгорода "п'яний" УАЗ в'їхав у припаркований Peugeot Фото новина
19:09
/ 2
Суд в Тячеві залишив в силі арешт на землю та техніку для будівництва МГЕС в Калинах (ДОКУМЕНТ)
17:38
/ 4
За привласнення 6 млн грн виплат полеглого на війні похресника суд ув'язнив мукачівця на 5 років Відео новина
15:30
/ 2
На виїзді з Мукачева п'яна водійка Renault в'їхала в бетонний стовп Фото новина
14:34
/ 2
Закарпатця, що жорстоко знущався над конем у Буковелі, суд "покарав" штрафом в 3400 грн Відео новина
12:57
/ 5
Ще один ужгородець заплатить за водіння без прав і "під кайфом" понад 75 тис. грн штрафів Фото новина
12:41
/ 7
У Перечині п’яна водійка BMW X5 влетіла в блокпост, загинув прикордонник Фото новинаВідео новина
21:00
Повторне керування автомобілем без прав і "під кайфом" обійшлося ужгородцеві в ще 70 тис. грн Фото новина
19:06
В Ужгороді пасажирка "здала" патрульним таксиста "під кайфом" Фото новина
20:05
На Закарпатті судитимуть організатора та 18 членів масштабної мережі шахрайських кол-центрів Фото новинаВідео новина
18:43
/ 3
Обвинувальний акт щодо заподіяння 450 тис грн збитків директором Карпатського біосферного заповідника скерували до суду Фото новина
02:45
/ 7
У туберкульозному відділенні лікарні на Тячівщині "ухилянтам" за хабарі встановлювали фіктивну інвалідність Фото новина
23:55
На Закарпатті викрили ще 3-х проросійських інтернет-агітаторів
18:32
/ 3
У зв'язку з неявкою забудовника, суд в Тячеві переніс на день розгляд справи по ГЕС в Калинах Фото новина
05:46
/ 1
Забудовник ГЕСів в Калинах намагається "таємно" скасувати арешт в Тячівському райсуді і відновити будівництво
» Всі новини