1200 помешкань Мукачева відвідали правоохоронці в рамках операції "Візит"

Протягом місяця в Україні та на Закарпатті зокрема проводиться операція «Візит». Якщо у вашу оселю завітають стражі порядку, не потрібно лякатися -- дільничний інспектор міліції поспілкується і вручить пам’ятки з деякими корисними порадами, на зразок: як уберегтися від злодіїв, а також та залишить свої координати.

1200 помешкань Мукачева відвідали правоохоронці в рамках операції "Візит"

Такі візити правоохоронців покликані налагодити  взаємодії з громадянами, зміцнити  їхню довіру до правоохоронних органів і попередити скоєння різних протиправних діянь.

Не виключено, що під час візиту працівників міліції у господарів оселі можуть    виникнути певні  запитання або знадобиться правова консультація. Тож правоохоронці пояснюватимуть деякі положення чинного законодавства. Адже операція «Візит» -- це нагода  вдома поспілкуватись зі стражами порядку. До того ж, дільничні інспектори вручать візитні картки зі своїми  контактними телефонами, адресами пунктів та графіками прийому громадян.

До прикладу, тільки у Мукачеві місцеві «шерифи» відвідали вже понад 1200 помешкань. В першу чергу працівники міліції приділяють  увагу особам похилого віку та самотнім людям, адже саме ця категорія громадян найчастіше стає жертвою різних зловмисників, - повідомляють Закарпаття онлайн з прес-служби СЗГ УМВС України в Закарпатській області.

14 травня 2012р.

Теги: Візит, міліція, помешкання

Коментарі

НОВИНИ: Кримінал

14:55
Закарпатка намагалася перетнути кордон із фальшивою страховкою та запропонувала хабар Фото новина
11:09
Суд покарав мукачівку, яка систематично била і принижувала чоловіка, роком пробації та програмою для кривдників
08:53
У Мукачеві за "п'яне" водіння покарали водія "Мерседеса" Фото новина
16:55
/ 6
На Тячівщині директор дитсадка та спільники розікрали майже 1 млн грн під час ремонту Фото новина
15:42
На Берегівщині викрили спробу переправлення 23-річного киянина за кордон Фото новина
15:01
/ 6
На Закарпатті затримали чоловіка, який обіцяв «вирішити питання» служби за $4 тисячі Фото новина
13:06
У Мукачеві двоє підлітків за вечір пограбували чотирьох людей Фото новина
16:03
/ 1
На Закарпатті судитимуть учасників наркомережі з прибутком до пів мільйона гривень на місяць Фото новина
12:45
/ 6
В Ужгороді на 7 років ув’язнили військового, який двічі втікав з полігону в Оріховиці
12:19
Поліція Мукачева затримала рецидивіста, який торгував метамфетаміном Фото новина
13:12
/ 2
Чотирьох закарпатців підозрюють у незаконному видобутку піщано-гравійної суміші з річки Тиса Фото новина
18:05
/ 5
Жінці з Рахівщини присудили 2 роки пробаційного нагляду за протест з перекриттям дороги проти проїзду важких лісовозів
10:12
/ 1
На Закарпатті до суду передали справу про розтрату майже 45 млн грн на ремонті дороги
11:16
/ 1
На Закарпатті реєстратор «втратив» 2,6 га земель Нацпарку «Синевир»
10:13
На Хустщині затримали підозрюваного у торгівлі бойовою зброєю Фото новина
15:41
На Тячівщині затримали чоловіка за підозрою у замаху на вбивство неповнолітнього Фото новина
11:02
/ 5
На Закарпатті затримали митника за хабар у $3 700
10:54
На Закарпатті взяли під варту 67-річного чоловіка, підозрюваного у розбещенні дитини
09:03
В Ужгороді патрульні зупинили нетверезого водія з ймовірними наркотиками та забороненим предметом Фото новина
14:38
У Виноградові викрили завищення ціни на житло для дитячого будинку Фото новина
12:31
/ 1
Закарпатські прикордонники виявили безакцизні сигарети у сховку автомобіля Фото новина
10:51
/ 15
При обшуку у керівника Закарпатського ОТЦК Савчука виявили близько 100 тис. незадекларованих доларів
10:25
/ 2
Бухгалтерці Хустської міськради, яка виписала колезі 500 тис. грн премії, загрожує до 5 років ув’язнення
10:12
У районній лікарні на Рахівщині виявили багатотисячні збитки Фото новина
12:43
/ 1
В Ужгороді п'яний водій зніс електроопору та втік після ДТП Фото новина
» Всі новини