Вегеш: Ніколайчук рано чи пізно здасть свої повноваження Ващуку

Як уже повідомляло Закарпаття онлайн, сьогодні в УжНУ оголосили ім’я в.о. ректора. Ним став професор, колишній декан біофаку Віталій Ніколайчук.

Вегеш: Ніколайчук рано чи пізно здасть свої повноваження Ващуку

Ось як прокоментував це призначення екс-ректор УжНУ Микола Вегеш:

«Уявіть собі, якщо я не призначив Ніколайчука на новий термін деканом, значить я мав для цього якісь підстави, тому я призначив іншу людину.

Я вважаю, що це не є прогрес, я глибоко переконаний, що Ніколайчук є перехідною постаттю, і Міністерство поставило слабку людину, яка не буде захищати інтереси університету, яка, рано чи пізно, здасть свої повноваження Ващуку. Нехай пройде час, і ми побачимо, чи я був правий».

За інформацією Мукачево.нет

11 травня 2012р.

Теги: Ніколайчук, УжНУ, Вегеш

Коментарі

Савік але не Шустрий 2012-05-16 / 00:06:58
Це все можна назвати так "хто , що хоче той то робить" а на студентів як завжди...

Свобода слова 2012-05-16 / 00:05:24
Гроші вирішують все і Ніколайчук цьому прямий доказ.

Студенти 2012-05-16 / 00:02:56
Так вже виходить в житті,що у всіх є якісь помилки але Ніколайчука ректором це хороший стратегічний план результат якого ми побачемо після злиття вузів. Хто б, що казав але Смоланка або Сливка були найкращими кандидатами на місце ректора.

вітер змін 2012-05-15 / 00:07:22
Отож-бо "призначив- не призначив", а факультет не Ваша дача, чи університетьса квартира, а вже тим більше - не 5 гуртожиток де тільки лінивий із вашої команди ще не має кімнату або блок, в яких живуть, або здають..... А тепер разом із Сливкою - спати, ну може трохи пити :)

Андрей 2012-05-14 / 17:08:59
Какой ужас! неужели в университете нет нормальных людей. Народ Образумтесь! Виталий Иванович! Вы что за бабло Ващука всех продали? Нельзя из университета деласть "пррибыльное предприятие" Ф.Г.! Это же унизительно! А что думают преподаватели? А студенты? Ну ВЫ же не быдло,кторым поганаяют. Николайчук делает взлетную площадку для Феденьки, а тому все мало, и будет мало. Университет не предел. Ледыде надо бы задуматься, да умишка то нехватает, кроме как слушать Киев. Но Закарпатье не Киев. За всем этим следят уже давно из Европы. Сан Саныч, Федя Вас сожрет, одумайтесь. Он Вас с потрохами донецким продаст. Попомните мое слово, ему без разницы,где бабло косить. Уж я то с ним поработал.

працівник УжНУ 2012-05-13 / 19:07:11
УЖНУ має іспит на зрілість. Ніколайчук має дякувати Богу за таку вдачу, але повинен зважати на думку колективу, який і зробив його ректором. Він не має права здати універ ВАЩУКУ.
А хто цього не розуміє в університеті- то грош йому ціна в базарний день.
Ніколайчук не самий поганий варіант. Він повинен повірити в себе, менше слухати непорядних людей. НЕ дай Бог Ніколайчук захоче зняти СЛИВКУ.

Уважний 2012-05-13 / 17:28:25
Уявіть собі, якщо я не призначив Ніколайчука на новий термін деканом, значить я мав для цього якісь підстави, тому я призначив іншу людину.Говорить ректор. Та хіба призначають декана, Миколо Миколайовичу? Так воно і вийшло, що замість обирають -призначили. А де закон про вибори? Та хіба не стидно таке публічно визнавати, що Ви з своїми юристами (Лемак та йому подібніним плюнули на всі нормативні документи і призначили - не повноцінного декана.

Читатель 2012-05-13 / 13:10:02
Я так скажу. Схожая история была с Русином. А позже, его погнали и назначили Вегеша, как более подходящего. Аналогично будет и с Николайчуком - вряд ли он будет ректором.
А во-вторых, при чем тут Ващук? Он ректор другого вуза, и как его могут вообще назначить над должность ректора УжНУ?

*** 2012-05-12 / 23:49:24
Ректора УжНУ обиратимуть таємним голосуванням. Тому, зараз важливо лише підтримувати в усіх дух спротиву ніколайчуківсько-ващуківсько-табачниківщині. Це не кінець. Це лише початок.

Миротворець 2012-05-12 / 21:07:49
Людина, яка здала у 2004 році вуз Балозі; постійно відходила від перепою на лікарняних, виступила проти профільного міністерства взагалі має нервово курити в куточку "шановний" Миколо Миколайовичу

студент 2012-05-12 / 17:31:20
НІХ*Я! Будемо мітингувати до останнього 100% я і мої ужгородські друзі підтримаємо протест влітку протягом канікул. головне його оргагізувати нам (хоч розумію що тепер, коли підтримки з боку викладачів можливо й не буде, важче це зробити) . НАХ** Ващука і всіх хто стоїть на шляху розвитку УжНУ! Що не кажіть, а протести це дієва річ... Для протесту треба задіяти всі можливі ресурси (паперові оголошення, Вконтакте, фейсбук, zakarpattya.net.ua, та інші інформаційні ітернет - ресурси). Ще не треба забувати про дуже важливий нюанс _ піар мітингів у ЗМІ. Не допустимо обєднання!

микола 2012-05-12 / 15:10:17
віталій івонович удачі добра здоровя вам на новій посаді

Суліма 2012-05-12 / 14:17:11
Приблуда Ніколайчук в житті жодного рядка не написав, це всі занють.
Як була хороша молодичка то обовязково приставав, навіть, якщо це були дружини і дочки колег. Є ще багато чого, що він робив, особливо в корупційному плані, спитайте в старожилів біофаку. А на посаді в.о.ректора він свої якості і не до кінця реалізовані можливості реалізує повністю- будьте певні.
Але зараз є шанс колективу зрозуміти, що він втрачає з призначенням цього людиноподібного і зрозуміти керівництво краю і держави з їхньою стратегією. Ще коли чутки доходили, що робиться в податковій і міліції або таможні для прикладу - то усі мовчали, бо думали, що з кузнею кадрів інтелігенції краю такого не станеться.
Не вийшло! Не сталося!
"Покращення" прийшло не з того боку, що очікували. "Почули кожного".
І, повірте, прийдуть у кожну хату, до кожного "моя хата скраю" і укродебільноти, яка зараз шукає компроміси і варіанти вижити. І кожен зокрема, і всі разом сповна отримаємо за свою страусину політику.

Сорока 2012-05-12 / 09:42:08
У Словакії дговорилися што буде Палінчак - то найбулш фосий чоловик, за нього проголосувуть усі бо то "надьожний"

Репортер 2012-05-12 / 02:15:00

Я, Микола Староста (Жалива), повний дебіл - у мене є справка з Береговського коргазу. А що ищи май хуже - брат у мене Іван Бушко, заступник Ледиди. Вун иппен такий ги я. Пробачте мене, люди!

студент 2012-05-11 / 21:51:23

Хамство. Коментар видалено. Адмін

Сирота 2012-05-11 / 20:21:54
Ой, пане колишній ректор ви колись свої каруселі теж крутили! Згадайте те тільки як ви не хотіли декана Юридичного призначати бо не вам вигідна фігура, але там нічого було зробити то взяли його під своє крило!

Займайтеся наукою або виборами займайтеся тим, що скаже балога!

Серега Уха 2012-05-11 / 20:20:24
Да конечно же прав. И сколько б не отпирались все и не противились обьединению вузов их соединят, а Ващук возглавит это все. Он очень хитрый и грамотно все спланировал. С Ледидой давно уже все перетер и в министерстве засветился. Пиарит ЗакДу, да и судя по всему сам активно пиарится на некоторых сайтах. Наверное хорошо платит журналистам и те делают из него танцующего интелектуала. поплавский отдыхает:))))

НОВИНИ: Соціо

16:29
В Ужгороді шукають кандидатів на звання почесного громадянина міста і претендентів на почесну відзнаку міськради
14:43
Суд підтвердив обов'язок підрядника відшкодувати збитки за неякісний ремонт частини вулиці Капушанської в Ужгороді
14:26
На Закарпатті з 1 червня послаблюють карантин: дозволяють пасажирські перевезення, роботу готелів і спортзалів
13:03
/ 4
Ще 7 нових автобусів "Електронів" закуплять в Ужгороді
12:05
/ 2