В області створять спільний медичний центр для Ужгорода та району

У великій залі Ужгородської міської ради, де відбувся День управління, присвячений темі медицини обласного центру та Ужгородського району, пройшло обговорення стратегії розвитку галузі охорони здоров'я в регіоні. Враховуючи непросту ситуацію з її фінансуванням, було вирішено розпочати процедуру створення медичних центрів другого рівня, що б об’єднували Ужгород та Ужгородський район. На черзі – інтеграція й інших ближніх районів - Перечинщини та Великоберезнянщини. Мета – об'єднання зусиль і ресурсів заради надання ефективної медичної допомоги та створення умов для комфортного обслуговування мешканців.

В області створять спільний медичний центр для Ужгорода та району

Начальник обласного управління охорони здоров'я Роман Шніцер зазначив: "Маємо дві регіональні галузі медицини – Ужгорода та Ужгородського району - з масою проблем. І коли ми розглянемо ці дві структури як одне ціле, прийдемо до висновку, що об'єднання призведе до вирішення 90% проблем. Ідеться про раціональне фінансування, кадрове забезпечення тощо. Фахівці мають спільну думку з цього приводу і вважають таку реорганізацію доцільною".

Сьогодні Ужгород є центром, який надає освіту, роботу та інфраструктуру жителям не лише власне міста, але й ближніх районів, у тому числі вони обслуговуються в міських лікарнях. Тому інтеграція закладів міста та району більш ніж доцільна – вона на часі.

Головний лікар Ужгородської центральної міської лікарні Іван Курах акцентував, що таке об'єднання ресурсів могло б забезпечити потужну ланку надання медичної допомоги другого рівня – себто, в стаціонарі, й Ужгород до цього готовий.

Спільно усі фахівці дійшли висновку, що від стратегічних намірів слід переходити до конкретних тактичних дій. Наразі ж уже створено робочу групу, яка опікуватиметься форматом і практичними питаннями інтеграції медицини Ужгорода й Ужгородщини, - інформує Закарпаття онлайн прес-служба Ужгородської міської ради.

11 травня 2012р.

Теги: медицина, заклади, обєднання

Коментарі

Михайло 2012-05-14 / 15:54:42
Він уже накрався доста. Вистачить і його онукам. Тепер можна уже і вибори програти, аби зіскочити із теми іще до президентських виборів. А при новому главі держави скаже, що він в опозиції до Януковича був, тому і пішов. А призначали його силою без його відома. А коли дізнався, що він голова РДА то одразу написав заяву про відставку. Просто пізно дізнався.

Мирослава 2012-05-14 / 15:44:54
Щось Русланчик пити перестав. Видно страх перед виборами бере гору. Голубе не парься. І так з треском обіср...шся , а вибори не виграєш. Менше красти треба!

Таня 2012-05-12 / 14:41:39
Ця дитина передала естафету бухання своєму заступнику Хімінцю. Цей сором району приїхав у Розівку на свято перемоги та ще й додумався попертись на сцену до мікрофона. Цю хохму треба було бачити. Хіма гойдаючись пяним бурмотів собі під ніс якусь муру по ходу засинаючи. Так віртуозно навіть покійний Нікулін не зіграв би! Народ хохотав. Правду кажуть: який керівник - такі підлеглі. А колись регіонали переконували , що на усі посади мають гідні та проффесійні кадри. У їх проффесійності на моральності маємо змогу щоразу переконуватись. І хтось іще має совість переконувати нас голосувати за цих проффесіоналів.

Руслана 2012-05-11 / 17:29:11
Панство! Про які стирільні мозги ви пишете? Там їх на щастя не має! У Цацкіна пуста черепна коробка! Стіко получає по голові от губернатора, що якби були мозги то уже давно мав би сотрясеніє мозга.

Светлана 2012-05-11 / 17:26:43
Куда ще гіршого? Менше абсолютного нуля уже не буває. Коли мозги стирильні, то стирильніших уже небуває!!!

Михайло 2012-05-11 / 17:22:47
Добре хоч так керує. Бо Чорнак може керувати, а може і не керувати. Нехай народ Ужгородського району радіє, що ним хоч так керують. А могли дати і гіршого!!!

КРТП 2012-05-11 / 17:16:04
Неруште Цацкіна. Вун представник ПРЕЗИДЕНТА в Ужгородському районі. Вун лице типирішньої власти. Як може так кирує.

Микола 2012-05-11 / 16:34:52
Треба обєднати не лише медицину, але і Ужгородську РДА з Ужгородською міськрадою. Оптимізувати , так оптимізувати. Цей сигінь Чорнак догаздувався до того, що Ужгородський район під керівництвом цього МЄНЄДЖЕРА вперше за всю свою історію не виконав бюджет. Землі розпродані , а в бюджеті гулькин нос. От що значить, коли районом рулить дитячий садок!!!!! Зато як гарно представляли його району: чудовий менеджер із нестандартним баченням вирішення проблем, який добре знає проблеми району. Воістину ЧУДОВИЙ МЄНЄДЖЕР. Дійсно нестандартно бачить проблеми. Шкода , що вирішувати ці проблеми так і неможе. Напевно ІМПОТЕНТ!!!

НОВИНИ: Соціо

14:04
/ 2
На вечір суботи та у ніч проти неділі на Закарпатті прогнозують грози зі зливами, шквальним вітром, градом і мокрим снігом
13:56
На Закарпатті відкривають пункти пропуску на кордонах зі Словаччиною
10:47
/ 1
На Закарпатті через йододефіцит у 4 рази більше захворювань щитовидної залози, ніж в інших областях країни
10:27
/ 5
На Міжгірщині пройшла конференція щодо розвитку туризму
10:16
/ 2
"Велике будівництво" триває на Закарпатті
09:36
За безпекою дорожнього руху на Закарпатті слідкуватимуть додаткові патрулі
02:34
/ 4
В Ужгороді на погоджувальній комісії по "Кірпічці" громадськість відстояла додатковий шмат території майбутнього парку від забудови
02:18
На Тячівщині жителі Дубового вийшли на попереджувальну акцію через ями в центрі селища
01:55
На Закарпатті мобільні групи перевірятимуть на кордоні з Угорщиною посилки заробітчан (ДОКУМЕНТ)
01:25
На Закарпатті обговорили проєкт "Мале карпатське коло"
01:14
Угорщина повідомила, що відтерміновує відкриття пунктів пропуску на українсько-угорському кордоні зі свого боку
18:00
/ 3
Угорщина погодила відкриття 4 пунктів пропуску на Закарпатті
17:53
/ 1
Останній дзвоник відсвяткували дистанційно у школах Закарпаття
16:29
/ 1
В Ужгороді шукають кандидатів на звання почесного громадянина міста і претендентів на почесну відзнаку міськради
14:43
/ 2
Суд підтвердив обов'язок підрядника відшкодувати збитки за неякісний ремонт частини вулиці Капушанської в Ужгороді
14:26
На Закарпатті з 1 червня послаблюють карантин: дозволяють пасажирські перевезення, роботу готелів і спортзалів
13:03
/ 5
Ще 7 нових автобусів "Електронів" закуплять в Ужгороді
12:05
/ 2
На Закарпатті торік було зареєстровано 7 506 шлюбів і народилося 13 016 дітей
11:00
Закарпаття готове до переходу на другий етап послаблення карантину – МОЗ
10:54
КПП "Лужанка" й "Горонглаб" на Закарпатті відновлюють роботу
03:17
/ 1
У Сумах на Алеї Слави відкрили пам'ятник колишньому командиру 128-ї окремої Закарпатської гірсько-штурмової бригади Є.Коростельову
18:05
До 1 липня в Ужгороді можна пропонувати претендентів на премію імені Петра Скунця
17:35
/ 2
В Ужгороді триває капремонт площі Петефі
15:40
На складання ЗНО на Закарпатті зареєструвалися 12 тисяч 834 учасники
15:06
/ 4
29 травня на Закарпатті вирішуватимуть щодо пом'якшення карантину, а з 1 червня запустять потяг Київ-Ужгород
» Всі новини