На Закарпатті взялися за адаптацію дітей-біженців

В Ужгороді презентували проект «Україна – моя друга Батьківщина!», який на Закарпатті розпочинає Ужгородський прес-клуб спільно з організацією NEEKA за підтримки Данської ради у справах біженців.

На Закарпатті взялися за адаптацію дітей-біженців

Йдеться про привернення уваги до ситуації, у якій знаходяться на Закарпатті  діти-біженці та діти, що шукають притулку, в Україні, до тих проблем, з якими вони стикаються у щоденному житті. А також про заходи, які дозволять дітям краще адаптуватися в українському суспільстві.

У планах: проведення тематичних засідань з експертами для місцевих журналістів та власкорів всеукраїнських видань, прес-тури Пункт тимчасового розміщення біженців ( ПТРБ) у Мукачево на День біженця та спільний матч дитячої футбольної команди пункту «Латориця» та місцевої команди, Програма толерантності для студентів закарпатських вузів та створення студії майбутнього журналіста для дітей, які перебувають у ПТРБ тощо.

Сьогодні у ПТРБ (Пункт тимчасового розміщення біженців), який працює з грудня 2007 року, перебуває 29 дітей, найменшому -  6 місяців. Вони навчаються у середній школі № 16, відвідують гуртки при школі. У пункті додатково вивчають українську мову, навіть діє невелика самодіяльна група, що виконує українські пісні, - розповів заступник директора ПТРБ  Петро Росола.

10 травня 2012р.

Теги: адаптація, діти-біженців

Коментарі

!!! 10.05.2012 / 20:22:51
Коли почнуть мечеті тут будувати,тоді всі щасливі будуть

!!! 10.05.2012 / 20:11:00
Мало закарпатських циган,ще й іншу чорноту роблять українцями,а білі люди скоро будуть меншістю

НОВИНИ: Соціо

17:43
На Донеччині поліг Олександр Росоха з Берегова Фото новина
16:48
Через загибель захисника Івана Головчака у Нижньоворітській громаді у середу оголосили жалобу Фото новина
11:11
У Підвиноградові на Берегівщині у середу попрощаються з добровольцем Іваном Сусіком, що помер від важкого поранення
11:28
/ 1
У середу в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олегом Гойбергом Фото новина
20:09
/ 2
В Ужгороді у вівторок призупинять водопостачання у центральній частині міста
11:25
/ 1
У вівторок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Василем Чурговичем Фото новина
13:37
/ 1
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Віктором Мургою Фото новина
15:39
/ 1
У Мукачеві в неділю стартують заходи до Днів міста (ПРОГРАМА)
18:43
Тячівський суд наклав арешт на землю під будівництво МГЕС в Калинах (ДОКУМЕНТ)
11:17
/ 1
Головою Закарпатського окружного адміністративного суду переобрали Ярославу Калинич Фото новина
00:05
/ 1
У Великому Березному проведуть в останню дорогу нацгвардійця Олега Соценка Фото новина
22:59
/ 2
"Вужі на сковороді" пралісів "Шипота"
14:15
/ 1
Підтверджено загибель Артура Ковача з Калин на Тячівщині, який вважався зниклим безвісти понад півтора року Фото новина
13:33
/ 1
У Рахові поховають сироту-переселенця з Запоріжжя Дмитра Баришполя, який загинув пів року тому на Донеччині Фото новина
21:02
Два КПП на кордоні зі Словаччиною та угорщиною тимчасово не працюватимуть
11:15
/ 1
У Мукачеві в п'ятницю попрощаються з Богданом Магійовичем, який загинув ще 2 роки тому Фото новина
13:18
/ 3
Зупиняючи московську орду на Харківщині, поліг Андрій Алексик з Онока Виноградівської громади Фото новина
11:14
/ 1
У лікарні в Сумах від отриманих на російській Бєлгородщині ран помер Юрій Порошенко з Осою Іршавської громади
14:20
За I квартал 2025 року НСЗУ сплатила 1,1 млрд грн медзакладам Закарпаття за Програмою медичних гарантій
13:15
/ 2
На Донеччині поліг Артем Песик з Берегова Фото новина
19:27
/ 2
Питання про створення парку "Чорні озера", підтримане ужгородцями в петиції, виносять на сесію міськради (ДОКУМЕНТИ)
21:12
/ 2
У лікарні в Ужгороді після важкої хвороби помер військовий із Ясіні на Рахівщині Олексій Боклажук Фото новина
20:22
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині попрощаються з полеглим захисником Михайлом Пауком Фото новина
04:44
ВІДЕОФАКТ. На Закарпатті розцвіла Долина нарцисів
21:52
/ 3
Двоє знайомих "нагріли" ужгородку на продажі 10-ти її квартир на понад 14 млн грн Фото новина
» Всі новини