В Ужгородському аеропорту розгорнули виставку моделей військової техніки (ВІДЕО)

Танки, літаки, вертольоти, військові та цивільні засоби пересування та композиції з військової бронетехніки та солдатиків – загалом понад 600 експонатів виставили цього року ентузіасти моделювання у фойє ужгородського аеропорту.

Такі виставки відбуваються декілька разів на рік у школах та військових частинах. Але традиційно двічі на рік у переддень Великої Перемоги та на День Незалежності експозиція є найбільшою повною.

Кожна модель – результат копіткої  роботи. Щоб зібрати танк чи літак, розфарбувати і до дрібниці повторити все – потрібно щонайменше місяць часу. Інколи надскладні моделі збирають до року! Фахівці стверджують, що заняття моделюванням дуже корисні для дітей  та підлітків, адже розвивають уважність, просторове мислення, дрібну моторику та посидючість. Вартість заготовок для моделей коливається від  20 до кількох тисяч гривень. Для когось моделювання – це хобі, мистецтво, а хтось готовий заплатити і 15 тисяч гривень вже за готову модель, як, наприклад,  один із київських бізнесменів,  який придбав готову модель авіаносця.

Серед колекціонерів є і бізнесмени, у яких прямо в робочих кабінетах за скляними вітринами “припарковані” десятки, а то і сотні моделей літаків та танків.    

Виставка працюватиме до 10 травня включно. Організатори запрошують ужгороців та гостей міста доторкнутися до історії моделювання.

Окрім ознайомлення з виставкою відвідувачі можуть спробувати себе і у справжньому танковому бої радіокерованими моделями.

09 травня 2012р.

Теги: моделі, техніка

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

16:25
/ 7
Ужгородські депутати не підтримали мораторій на затвердження нових детальних планів міста
14:27
Ужгородська міськрада виділила 1,6 млн грн на поштові марки для податкової Закарпаття
12:06
/ 2
Через суспільний резонанс мер Ужгорода зняв з розгляду частину "інфраструктурних" проєктів рішень по землі Фото новина
11:12
/ 1
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Сергієм Готрою Фото новина
15:07
У ПП "Чоп", "Ужгород" і "Дякове" тиждень перевірятимуться автомобільні ваги, тому можливі затримки
11:15
/ 2
У четвер в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Чобо Даковим Фото новина
03:06
Перші маршрути поїздів євроколією з Ужгорода будуть до Будапешта, Відня та Кошиць Відео новина
00:03
/ 3
На Сумщині поліг Іван Скоблей з Греблі на Хустщині Фото новина
15:38
/ 2
В Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Віктором Чинадієм Фото новина
11:07
/ 1
На Харківщині поліг Михайло Попович з Текова Королівської громади Фото новина
15:26
/ 1
На Сумщині поліг Михайло Іваньо з Виноградова Фото новина
12:35
Поки 73-річна власниця пішла за покупками, в Ужгороді горів її будинок Фото новина
04:11
14 квітня на Закарпатті оголошене Днем жалоби за жертвами російських ракетних ударів по Сумах
02:58
На війні з росією поліг Василь Богаш з Черни Королівської громади Фото новина
03:03
Попри будівництво євроколії на дільниці Чоп – Ужгород, пасажири з Одеси, Полтави та Кременчука зможуть дістатися Ужгорода
16:12
/ 16
В Ужгороді відкрили 23-й в Україні з початку повномасштабного вторгнення McDonald's Фото новина
05:33
/ 7
Селищний голова Дубівської ОТГ Каганець втік від громади, яка вимагала зупинити незаконне будівництво ГЕС Фото новинаВідео новина
04:57
/ 1
На Донеччині поліг Петро Бойко з Білок Хустського району Фото новина
02:01
/ 2
У Вільшинках на Ужгородщині попрощаються з Іваном Ганичем, який 3 роки захищав Україну Фото новина
17:20
Петиція про створення парку "Чорні озера" в Ужгороді достроково назбирала необхідну кількість за 5 днів
03:05
З початку року мукачівський замок "Паланок" відвідали майже 22 тисячі туристів
19:51
/ 3
Львівський експрокурор Ільницький, що влаштував гучне весілля і переховувався у тещі на горищі, прилаштувався у ТЦК на Закарпатті
18:18
/ 1
На війні з росією поліг Андрій Слищенко з Горбка Мукачівської громади Фото новина
11:37
/ 2
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Мирославом Лукачем Фото новина
03:31
/ 6
Автодорогу для "Вітропарків" у пралісах "Ужлісу" будуватиме компанія, пов’язана із родиною мера Ужгорода Андріїва Фото новина
» Всі новини