Прокуратура Закарпаття хоче засудити митників за горошок і кукурудзу

Наприкінці березня на митний пост «Ужгород» Чопської митниці в’їхав автомобіль «Ауді 100», у якому закарпатець віз з Угорщини через «зелений коридор» приховані від оформлення 3190 банок зеленого горошку та 68 банок кукурудзи на загальну суму майже 365 тис.грн., товар не задекларував та не вказав усно про його наявність – інформує заступник прокурора області Віталій Мухін.

Прокуратура Закарпаття хоче засудити митників за горошок і кукурудзу

Проте, митники поста «Ужгород», в процесі проведення митного контролю не перевели вказаний автомобіль у «червоний коридор», де потрібно було б розмитнити товар, а зловживаючи службовим становищем, переслідуючи корисливі мотиви, завершили митне оформлення  автомобіля, не виявивши при цьому прихованого товару.

Відтак, 28 квітня прокуратурою області порушено кримінальну справу за фактом зловживання службовим становищем працівниками Чопської митниці ( ч.3 ст. 364 КК України), повідомили Закарпаття онлайн у прес-службі прокуратури Закарпатської області.

04 травня 2012р.

Теги: кримінальний, митниця

Коментарі

іноземець 07.05.2012 / 13:58:16
чого автор статті нічого не пише про хабар,який дав водій автомобіля митникам і як він проіхав через цей митний контроль.В
даний час,щоб проіхати митний пост із любим товаром без митного оформлення потрібно інспектору митноі служби заплатити хабар?????
Недалеко від кордону на дорозі необхідно правоохороним органам
зупиняти кожний автомобіль який везе груз без митного оформлення і притягувати того інспектора який його пропустив без належнього митнього оформлення документів і правильно зробила прокуратура,що порушила кримінальну справу але потрібно
ще добавити статтю за ХАБАР даному інспектору.

Аліса 04.05.2012 / 16:11:55

Реклама - платна. Коментар видалено. Адмін

??? 04.05.2012 / 13:48:35
митників за горошок і кукурудзу :)

А злочинців - прокурорів (вбивць, хабарників, корупціонерів, садистів) не хоче прокуратура "засудити"?

Адмін 04.05.2012 / 12:19:34
"Хоче засудити" (порушила кримінальну справу) і "судитиме" - різні поняття. ))

Аліса 04.05.2012 / 12:06:48
Прокуратура - не суд, засудити не може))))

НОВИНИ: Кримінал

08:47
/ 6
Головного травматолога Тячівської лікарні, який за хабарі робив інвалідність, оштрафували на 17 тис. грн
18:01
Суд виніс вирок мукачівцю, який продавав наркотики просто «з рук у руки» Фото новина
16:39
У Берегові 20-річний хлопець обікрав будинок 61-річної жінки Фото новина
13:47
/ 6
Воловецький суд відмовив прокуратурі у продовженні відсторонення від посади голови-"хабарника" Жденіївської селищної ради Култана
10:33
Двоє закарпатців обікрали будинок на Львівщині Фото новина
09:47
/ 3
Суд вирішив знести готель у Солотвині, самовільно збудований на частині єврейського цвинтаря
13:43
ПЦУ відсторонила закарпатського єпископа Кирила (Михайлюка), який фігурує у справі про видачу посвідчень священників "ухилянтам"
12:52
/ 4
На Ужгородщині, в регіональному ландшафтному парку "Притисянський" невідомі вирубали лісу на понад 8 млн грн
09:08
В Ужгороді затримали чоловіка, який побив охоронця магазину до втрати свідомості Фото новина
16:05
/ 2
На Закарпатті за два тижні спіймали 21 водія напідпитку
18:04
Ужгородські митники вилучили незадекларовані 20 тис. євро у харків’янина Фото новина
16:51
У Мукачеві засудили наркоторгівця до 6 років ув’язнення Фото новина
14:38
/ 2
На Закарпатті викрили групу залізничників, які крали дизпаливо з локомотивів Фото новина
11:59
/ 1
В Ужгороді чоловік напав на сусідку й пограбував її Фото новина
13:18
/ 2
На Закарпатті військовозобов'язаний намагався виїхати до угорщини за сфальшованими документами вартістю $7000 Фото новина
08:37
В Ужгороді п'яний водій ВАЗа врізався в припарковану "Мазду" Фото новина
16:42
Поблизу кордону зі Словаччиною виявили двох правопорушників – "екскурсовода" і "романтика" Фото новина
08:47
/ 3
Суд в Хусті умовно "покарав" учасника схеми з виготовлення "ухилянтам" фейкової інвалідності
16:37
/ 10
В Ужгороді адміністраторці підпільного казино присудили 500 тис. грн штрафу
16:07
/ 5
Правоохоронці заблокували схему фіктивної реєстрації автомобілів на Закарпатті Фото новина
14:50
/ 2
На Закарпатті 3-х жителів Дніпропетровщини, що прямували до Словаччини, "зафіксували" на маршруті вартістю $3000 Фото новинаВідео новина
14:08
/ 1
Водій, який у Буштині відчиненими дверцятами на смерть збив велосипедистку, відбувся умовним покаранням
11:09
/ 4
Запоріжець уник покарання за стрілянину на "Новій пошті" в Ужгороді
12:04
/ 1
ДБР розслідує незаконність використання мисливським клубом Шуфрича 10 га землі з озером у "Дубках"
18:19
На Закарпатті викрили 46-річного переправника ухилянтівФото новина
» Всі новини