На водоймах Закарпаття орудують шахраї

Головне управління Закарпатдержрибоохорони інформує рибалок та відпочивальників, що останнім часом на водоймах Закарпаття почастішали випадки шахрайства пов'язаного з наданням послуг рибальства на водоймах загального використання.

На водоймах Закарпаття орудують шахраї

Зазначаємо, що любительське рибальство на сьогоднішній день на водоймах загального користування у Закарпатській області здійснюється безоплатно з дотриманням вимог викладених у Правилах рибальства, щодо норми вилову та знарядь лову і їх кількості, місця лову.

Наголошуємо, що посадові особи органів рибоохорони (державні інспектори рибоохорони) не здійснюють продаж квитків ні на одній із водойм Закарпаття, оскільки це не входить в їх функціональні обов'язки. Особи, котрі представляються інспекторами рибоохорони і намагаються примусити Вас, сплати гроші за рибалку (надання послуг рибальства) це просто шахраї і аферисти.

У разі виявлення таких фактів телефонуйте в органи рибоохорони 0314326616, або в міліцію. За зверненнями та запитами рибалок інформуємо, що любительський лов риби (аматорське і спортивне рибальство) на "Тереблянському" водосховищі, водосховищі "Роман Потік-Горбок", "Середнянському-Ліанка" (на р.Стара), здійснюється на загальних засадах (безоплатно), - інформує Закарпаття онлайн прес-служба Закарпатдержрибоохорони.

04 травня 2012р.

Теги: рибалка, водойма, квиток, шахраї

Коментарі

Михайло 07.05.2012 / 10:46:40
Цим питанням мала б зацікавитись міліція та податкова, адже ці "невідомі" за день збирають по декілька тисяч грн., а тим хто не бажає сплатити погрожують фізичною розправою і заявлять що діють від імені районої влади Іршави.

Закарпатець 04.05.2012 / 11:44:13
Дійсно останні декілька днів на водосховищі Горбок невідомі особи продають квитки без будь яких дозвільних документів! Куда дивиться ЗАКАРПАТДЕРЖРИБОХОРОНА

Рибак 04.05.2012 / 10:27:02
Стільки років беруть гроші в Горбку за рибалку (нехай і невеликі 12грн.) і досі збирають - ще й білети видають :) виходить можна просто відмовитись від оплати?

WWW 04.05.2012 / 10:19:07
"Роман Потік-Горбок" --це озеро біля Горбка і Дунковиці?

НОВИНИ: Кримінал

14:55
Закарпатка намагалася перетнути кордон із фальшивою страховкою та запропонувала хабар Фото новина
11:09
Суд покарав мукачівку, яка систематично била і принижувала чоловіка, роком пробації та програмою для кривдників
08:53
У Мукачеві за "п'яне" водіння покарали водія "Мерседеса" Фото новина
16:55
/ 5
На Тячівщині директор дитсадка та спільники розікрали майже 1 млн грн під час ремонту Фото новина
15:42
На Берегівщині викрили спробу переправлення 23-річного киянина за кордон Фото новина
15:01
/ 5
На Закарпатті затримали чоловіка, який обіцяв «вирішити питання» служби за $4 тисячі Фото новина
13:06
У Мукачеві двоє підлітків за вечір пограбували чотирьох людей Фото новина
16:03
/ 1
На Закарпатті судитимуть учасників наркомережі з прибутком до пів мільйона гривень на місяць Фото новина
12:45
/ 6
В Ужгороді на 7 років ув’язнили військового, який двічі втікав з полігону в Оріховиці
12:19
Поліція Мукачева затримала рецидивіста, який торгував метамфетаміном Фото новина
13:12
/ 2
Чотирьох закарпатців підозрюють у незаконному видобутку піщано-гравійної суміші з річки Тиса Фото новина
18:05
/ 5
Жінці з Рахівщини присудили 2 роки пробаційного нагляду за протест з перекриттям дороги проти проїзду важких лісовозів
10:12
/ 1
На Закарпатті до суду передали справу про розтрату майже 45 млн грн на ремонті дороги
11:16
/ 1
На Закарпатті реєстратор «втратив» 2,6 га земель Нацпарку «Синевир»
10:13
На Хустщині затримали підозрюваного у торгівлі бойовою зброєю Фото новина
15:41
На Тячівщині затримали чоловіка за підозрою у замаху на вбивство неповнолітнього Фото новина
11:02
/ 5
На Закарпатті затримали митника за хабар у $3 700
10:54
На Закарпатті взяли під варту 67-річного чоловіка, підозрюваного у розбещенні дитини
09:03
В Ужгороді патрульні зупинили нетверезого водія з ймовірними наркотиками та забороненим предметом Фото новина
14:38
У Виноградові викрили завищення ціни на житло для дитячого будинку Фото новина
12:31
/ 1
Закарпатські прикордонники виявили безакцизні сигарети у сховку автомобіля Фото новина
10:51
/ 15
При обшуку у керівника Закарпатського ОТЦК Савчука виявили близько 100 тис. незадекларованих доларів
10:25
/ 2
Бухгалтерці Хустської міськради, яка виписала колезі 500 тис. грн премії, загрожує до 5 років ув’язнення
10:12
У районній лікарні на Рахівщині виявили багатотисячні збитки Фото новина
12:43
/ 1
В Ужгороді п'яний водій зніс електроопору та втік після ДТП Фото новина
» Всі новини