Сьогодні затримано ще одного учасника вбивства у Великому Березному (ДОПОВНЕНО)

26 квітня 2012 року близько 14-ї години в смт. Великий Березний під час проведення оперативно-розшукових заходів працівниками УБОЗ затриманий ще один співучасник вбивства, який переховувався від слідства.

Сьогодні затримано ще одного учасника вбивства у Великому Березному (ДОПОВНЕНО)

Як повідомили Закарпаття онлайн в СЗГ УМВС України в Закарпатській області, ця особа підозрюється у хуліганстві, навмисному пошкодженні майна, нанесенні тілесних ушкоджень, співучасті у вбивстві.

Прізвище затриманого не повідомляється. За інформацією Закарпаття онлайн, йдеться про Юрія Копчу, сина Володимира Копчі, 04.07.1994 року народження, жителя смт Великий Березний (на ексклюзивному фото Закарпаття онлайн Ю.Копча, якому ще не виповнилося 18 років, у центрі з рушницею. У камуфляжі з руками в кишенях – ще один розшукуваний за причетність до вбивства, Валерій Сирохман). Працівники УБОЗу затримали Копчу-молодшого вдома, у Великому Березному.

Як раніше інформувало Закарпаття онлайн, нещодавно міліції здався один із розшукуваних, причетних до скоєння вбивства у селищі Великий Березний – Едуард Каганець. Інші перебувають у розшуку.

26 квітня 2012р.

Теги: вбивство, Каганець, Великий Березний

Коментарі

Міша 2014-02-02 / 13:27:52
А при чому тут Валера?

Наташа 2012-05-14 / 22:49:41
Пів року правоохоронці не можуть зловити Копчу В. Головна причина їхніх невдач криється в тому, що Копчі дуже активно допомагає голова Великоберезнянської Рай. ради Канюк Василь Михайлович . В минулому Канюк В.М. очолював великоберезнянський криміналітет та носив прізвисько «Файта». Після того як Файта подався у владу , його місце зайняв товариш та спільник по криміналу –Копча В.

Данила 2012-05-14 / 15:57:39
Вот скажите мне "покровители копчи", в чём сила! Разве в деньгах? Вот и он думает, что в деньгах. У него много денег, и чего? Я вот думаю, что сила в правде: у кого правда, тот и сильней! Вот копча и его дружки, убили человека, и чего — они сильней стали? Нет, не стали, потому что правды за ними нету! А те,с кем он плохо поступил, за ним правда! Значит, они сильней!

Правда 2012-05-11 / 12:50:52
Ти "грамотей" почитай свої коментарії,там пошукай помилки! на твоєму фоні я не "грамотей", а філолог!(див.тлумачний словник)

лдпр 2012-05-10 / 22:52:10
Правда: гарно співаш, треба вчитися. Але маєш знати, шо шо неможливість пишеся разом. Грамотей

Правда 2012-05-09 / 20:35:34
Бросивший однажды-будет брошен.
Пусть не сразу,пусть гораздо позже.
Но поступок будет возвращен.
Не простивщий будет не прощен.
Обманувший будет сам обманут,
никуда деяния не канут.
Бумерангом будущее бьет-
все твое тебе же отдает.

Час все розставить на свої місця!

Не пишіть дурницю,бо як показує життя-хто найбільше кричить-той найбільш слабий!

P.S. Вчиться писати і взагалі вчіться,бо по ваших коментаріях можна зробити висновок,що ви ходили в школу 9 класів і то не розуміли,що ви там робите!не виставляйте Березнян недорозвиненими через свою малограмотність і не можливість сформулювати думку!

лдпр 2012-05-01 / 14:13:30
Кулак, треба,але не типирь. Видержка!!! То тим псам нижче перерахованим буде лем на руку. Най ходять спокойно (покишо)

Кулак 2012-05-01 / 14:04:29
повторяву список бо удалили
зайці, криси, кусточка, кеша,светельський,янковський,сема, і другі прихвости

не пишу шо робити бо удалять , самі розумієте

лдпр 2012-05-01 / 13:42:44
Кулак, треба канэшно, але не типирь ши. Видержка!!! То тим псам буде лем на руку. Не вздумайте дакого з перечислених ниже хоть пальцьом кинути. Най ходять (покишо)

Кулак 2012-05-01 / 13:40:33
адмін ту призиви " Якшо поступати по пацанячи то треба його найти і поламати або завалити "
може тоже треба удалити ? =) не лем мой

антімажор 2012-05-01 / 13:38:29
і того придурка в синюй курточці , мамкіного синка шо пуд крутого косить , Дурню ти хоть сам розумієш шо ти маміной гуно ? бо ходиш понтуєшься так кібо сам чогось добився

Кулак 2012-05-01 / 13:35:12

Хамство. Коментар видалено. Адмін

горянин 2012-05-01 / 08:56:05

Федя, давай ти ліпше засунешся в оту діру вуткі сь вуйшов, може там тя шок попустиь, або кіть читати непонятні тобі коменті, ліпше ********* ***

Федя 2012-05-01 / 03:15:42
Прочитав коменти. Я в шоці. Які ж ви там усі в Березному придурки забичені - вас взагалі не можна із вашої діри випускати.

авторитет 2012-04-30 / 23:54:47
Може Капчоний і чмо і секун але на його стороні є мало перевага. Він стріляв і убив,але в міліцію не пішов і не написав.Може і робив з ментами і може платив ментам і може стучав скритно, але то всьо догадки і нейе пітверженя тому.Його заяв в міліції немає а наоборот, написали на нього.Якшо поступати по пацанячи то треба його найти і поламати або завалити а не мусору підключати.На тьюрмі і на зонах то знают вже і за Капчоного є маза, в нього там уважуха.Вот так вот.

лдпр 2012-04-30 / 09:09:47
А теперь горбатый !!!

лдпр 2012-04-30 / 02:47:10
Юра майже дуже добре знаэ Копчу, бо стріли набивать на мочарі)) тай слова:чортувня, лохувня,мусорські, то повний запас, який вун дуже часто вживав. А в анус не помістетеся вшиткі копчові!??? Які всі по понятіях ха, із няньом безпредельщиком, і то му ся треба для храбрості напити жебо сотворити таку глупость яку нормальний мозг проварити не може. кончені. будете типирь ходити як мошкі, у форсаж річков.

Наташа 2012-04-29 / 21:12:29
А чому нікому не прийде в голову з газети про колишнього кримінального авторитета Великого Березного, про Файту.
Канюк Василь Михайлович голова Великоберезнянської Районної Ради , друг Копчі з дитинства і по сьогодні , в минулому займався виготовленням та збутом фальшивих купонів , переправлював нелегалів, рекетом , різними аферами .Канюк ( кличка Файта ) та Копча завжди допомагали один одному в різних питаннях .Канюк В.М.- один із тих , хто знає про місце перебування злочинця та підтримує з ним контакт .Першим до кого звернувся по допомогу Копча - це був Канюк В.М.До речі, брехня що нібито "кримінальний авторитет убив кримінального авторитета належить саме Канюку. На протязі злочинної діяльності Копчі ,Канюк регулярно допомагав вирішувати йому різні проблеми ",забезпечував надійність корупційної вертикалі:від копчі на "верхи"......

Юра 2012-04-29 / 19:11:47
Чому не в 12 ночі і не дись на Мочарі а в парку,шо, райоддел близько,ни? чортувня ви мусорська.Про яких ти туй пацану говориш?Шо ви не допустите і як? Зає...те участкового заявами? Не є мені шо з вами говорити лохувня.

для Юри 2012-04-29 / 17:38:40
Ти і банда Капчоного то уже прошлоє, всьо! Такого вже не буде і пацани то не допустять.

НОВИНИ: Кримінал

21:18
/ 1
$6500 за "квиток" на човен: на Закарпатті затримали двох військових, що "підробляли" переправленням "ухилянтів"
13:36
/ 2
У Міжгір'ї за пів години знайшли зловмисника, що вкрав авто Renault Kangoo
13:04
У затриманого в Мукачеві наркоторговця вилучили понад 200 розфасованих доз "товару"
22:23
/ 2
Депутат Тячівської райради уник тюрми за вчинення важкої ДТП, бо уклав угоду з прокурором
18:35
У ПП "Ужгород" українець хотів виїхати за кордон за підробленими документами "багатодітного" і "багатодружинного" "таджика"
15:53
/ 3
Ужгородець до смерті забив співмешканця матері, з яким пиячив
22:38
/ 2
Заступника керівника Закарпатської спецпрокуратури звільнили за корупцію
11:18
На Закарпатті "ухилянти" з Дніпропетровщини прямували на "штурм" Тиси з дитячими рятувальними жилетами патріотичних кольорів
23:20
/ 1
В Ужгороді двоє неповнолітніх хлопців пограбували жінку
19:17
Раніше судимий житель Ключарок "підробляв" торгівлею метамфетаміном
18:52
Закарпатця затримали на продажі гранатомета, гранат і набоїв
16:50
Справу ОЗУ наркоторговців зі Станова Верхньокоропецької громади передали до суду
14:53
/ 2
В Ужгороді на "транші" хабаря в $1500 затримали високопоставленого співробітника ГУ ДСНС
18:31
СБУ розповіла про затримання на хабарі посадовця Синевирської сільради
15:44
/ 1
На Закарпатті очільниці сільради повідомили про підозру в розтраті майже 680 тис. грн із бюджету громади
15:05
/ 12
У Тячеві після допиту у слідчого поліції затримали секретаря Хустської єпархії УПЦ МП Розмана
11:56
Затримали наркоторговців з Виноградова і Мукачева, які збували метамфетамін
11:31
/ 17
У Міжгір'ї на хабарі затримали начальника відділу земельних ресурсів Синевирської ОТГ. У справі фігурує голова ОТГ Іван Чуп
11:09
/ 21
У Хусті затримали пʼяним за кермом суддю Сергія Савицького
10:26
/ 3
На Закарпатті справу щодо підроблення фітосертифікатів на продукцію, яку експортували до ЄС, спрямували до суду
18:12
На посту у Нижніх Воротах "безправний" водій намагався дати патрульним 600 грн хабаря
14:47
В Ужгороді переправника "ухилянтів" взяли під варту з можливістю внести близько 1 млн грн застави
14:05
/ 5
У Мукачеві раніше судимий наркоторговець під час затримання наїжджав автомобілем на поліцейських
11:37
У Воловці неповнолітній пограбував чоловіка з інвалідністю
11:29
В Ужгороді чоловік удома вбив приятеля по чарці
» Всі новини