Сьогодні затримано ще одного учасника вбивства у Великому Березному (ДОПОВНЕНО)

26 квітня 2012 року близько 14-ї години в смт. Великий Березний під час проведення оперативно-розшукових заходів працівниками УБОЗ затриманий ще один співучасник вбивства, який переховувався від слідства.

Сьогодні затримано ще одного учасника вбивства у Великому Березному (ДОПОВНЕНО)

Як повідомили Закарпаття онлайн в СЗГ УМВС України в Закарпатській області, ця особа підозрюється у хуліганстві, навмисному пошкодженні майна, нанесенні тілесних ушкоджень, співучасті у вбивстві.

Прізвище затриманого не повідомляється. За інформацією Закарпаття онлайн, йдеться про Юрія Копчу, сина Володимира Копчі, 04.07.1994 року народження, жителя смт Великий Березний (на ексклюзивному фото Закарпаття онлайн Ю.Копча, якому ще не виповнилося 18 років, у центрі з рушницею. У камуфляжі з руками в кишенях – ще один розшукуваний за причетність до вбивства, Валерій Сирохман). Працівники УБОЗу затримали Копчу-молодшого вдома, у Великому Березному.

Як раніше інформувало Закарпаття онлайн, нещодавно міліції здався один із розшукуваних, причетних до скоєння вбивства у селищі Великий Березний – Едуард Каганець. Інші перебувають у розшуку.

26 квітня 2012р.

Теги: вбивство, Каганець, Великий Березний

Коментарі

Міша 2014-02-02 / 13:27:52
А при чому тут Валера?

Наташа 2012-05-14 / 22:49:41
Пів року правоохоронці не можуть зловити Копчу В. Головна причина їхніх невдач криється в тому, що Копчі дуже активно допомагає голова Великоберезнянської Рай. ради Канюк Василь Михайлович . В минулому Канюк В.М. очолював великоберезнянський криміналітет та носив прізвисько «Файта». Після того як Файта подався у владу , його місце зайняв товариш та спільник по криміналу –Копча В.

Данила 2012-05-14 / 15:57:39
Вот скажите мне "покровители копчи", в чём сила! Разве в деньгах? Вот и он думает, что в деньгах. У него много денег, и чего? Я вот думаю, что сила в правде: у кого правда, тот и сильней! Вот копча и его дружки, убили человека, и чего — они сильней стали? Нет, не стали, потому что правды за ними нету! А те,с кем он плохо поступил, за ним правда! Значит, они сильней!

Правда 2012-05-11 / 12:50:52
Ти "грамотей" почитай свої коментарії,там пошукай помилки! на твоєму фоні я не "грамотей", а філолог!(див.тлумачний словник)

лдпр 2012-05-10 / 22:52:10
Правда: гарно співаш, треба вчитися. Але маєш знати, шо шо неможливість пишеся разом. Грамотей

Правда 2012-05-09 / 20:35:34
Бросивший однажды-будет брошен.
Пусть не сразу,пусть гораздо позже.
Но поступок будет возвращен.
Не простивщий будет не прощен.
Обманувший будет сам обманут,
никуда деяния не канут.
Бумерангом будущее бьет-
все твое тебе же отдает.

Час все розставить на свої місця!

Не пишіть дурницю,бо як показує життя-хто найбільше кричить-той найбільш слабий!

P.S. Вчиться писати і взагалі вчіться,бо по ваших коментаріях можна зробити висновок,що ви ходили в школу 9 класів і то не розуміли,що ви там робите!не виставляйте Березнян недорозвиненими через свою малограмотність і не можливість сформулювати думку!

лдпр 2012-05-01 / 14:13:30
Кулак, треба,але не типирь. Видержка!!! То тим псам нижче перерахованим буде лем на руку. Най ходять спокойно (покишо)

Кулак 2012-05-01 / 14:04:29
повторяву список бо удалили
зайці, криси, кусточка, кеша,светельський,янковський,сема, і другі прихвости

не пишу шо робити бо удалять , самі розумієте

лдпр 2012-05-01 / 13:42:44
Кулак, треба канэшно, але не типирь ши. Видержка!!! То тим псам буде лем на руку. Не вздумайте дакого з перечислених ниже хоть пальцьом кинути. Най ходять (покишо)

Кулак 2012-05-01 / 13:40:33
адмін ту призиви " Якшо поступати по пацанячи то треба його найти і поламати або завалити "
може тоже треба удалити ? =) не лем мой

антімажор 2012-05-01 / 13:38:29
і того придурка в синюй курточці , мамкіного синка шо пуд крутого косить , Дурню ти хоть сам розумієш шо ти маміной гуно ? бо ходиш понтуєшься так кібо сам чогось добився

Кулак 2012-05-01 / 13:35:12

Хамство. Коментар видалено. Адмін

горянин 2012-05-01 / 08:56:05

Федя, давай ти ліпше засунешся в оту діру вуткі сь вуйшов, може там тя шок попустиь, або кіть читати непонятні тобі коменті, ліпше ********* ***

Федя 2012-05-01 / 03:15:42
Прочитав коменти. Я в шоці. Які ж ви там усі в Березному придурки забичені - вас взагалі не можна із вашої діри випускати.

авторитет 2012-04-30 / 23:54:47
Може Капчоний і чмо і секун але на його стороні є мало перевага. Він стріляв і убив,але в міліцію не пішов і не написав.Може і робив з ментами і може платив ментам і може стучав скритно, але то всьо догадки і нейе пітверженя тому.Його заяв в міліції немає а наоборот, написали на нього.Якшо поступати по пацанячи то треба його найти і поламати або завалити а не мусору підключати.На тьюрмі і на зонах то знают вже і за Капчоного є маза, в нього там уважуха.Вот так вот.

лдпр 2012-04-30 / 09:09:47
А теперь горбатый !!!

лдпр 2012-04-30 / 02:47:10
Юра майже дуже добре знаэ Копчу, бо стріли набивать на мочарі)) тай слова:чортувня, лохувня,мусорські, то повний запас, який вун дуже часто вживав. А в анус не помістетеся вшиткі копчові!??? Які всі по понятіях ха, із няньом безпредельщиком, і то му ся треба для храбрості напити жебо сотворити таку глупость яку нормальний мозг проварити не може. кончені. будете типирь ходити як мошкі, у форсаж річков.

Наташа 2012-04-29 / 21:12:29
А чому нікому не прийде в голову з газети про колишнього кримінального авторитета Великого Березного, про Файту.
Канюк Василь Михайлович голова Великоберезнянської Районної Ради , друг Копчі з дитинства і по сьогодні , в минулому займався виготовленням та збутом фальшивих купонів , переправлював нелегалів, рекетом , різними аферами .Канюк ( кличка Файта ) та Копча завжди допомагали один одному в різних питаннях .Канюк В.М.- один із тих , хто знає про місце перебування злочинця та підтримує з ним контакт .Першим до кого звернувся по допомогу Копча - це був Канюк В.М.До речі, брехня що нібито "кримінальний авторитет убив кримінального авторитета належить саме Канюку. На протязі злочинної діяльності Копчі ,Канюк регулярно допомагав вирішувати йому різні проблеми ",забезпечував надійність корупційної вертикалі:від копчі на "верхи"......

Юра 2012-04-29 / 19:11:47
Чому не в 12 ночі і не дись на Мочарі а в парку,шо, райоддел близько,ни? чортувня ви мусорська.Про яких ти туй пацану говориш?Шо ви не допустите і як? Зає...те участкового заявами? Не є мені шо з вами говорити лохувня.

для Юри 2012-04-29 / 17:38:40
Ти і банда Капчоного то уже прошлоє, всьо! Такого вже не буде і пацани то не допустять.

НОВИНИ: Кримінал

10:02
В Ужгороді 23-річна нетвереза водійка врізалася в дерево, загинула 19-річна пасажирка
09:57
На Закарпатті прикордонники не дозволили вивезти дитину за підробленим документом
09:14
Завершено слідство стосовно затриманих у Хусті влітку "рекетирів"
21:04
/ 5
У Берегові суддя-хабарник посприяв виходу вбивці на волю
12:54
На Хустщині викрили групу раніше судимих крадіїв, що обкрадали односельців
11:24
/ 2
6 учасників масової бійки в Берегові, внаслідок якої помер один із чоловіків, постануть перед судом
11:17
/ 4
Іноземців-паломників, які спробували незаконно потрапити в Україну, затримали на Закарпатті
09:03
/ 4
Посадовця Великоберезнянського райвідділу земельних ресурсів підозрюють у службовому підробленні
16:16
За грабіж напідпитку мешканець Ужгорода проведе 4 роки у тюрмі
15:32
На Закарпатті з Перечинського лісгоспу вимагають стягнути близько 600 тис грн збитків за порушення лісового законодавства
13:34
В Ужгороді затримали крадія, котрий у квітні виніс із ювелірної крамниці вироби на 300 тис грн
12:59
/ 1
Екскерівника територіального відділу Антимонопольного комітету на Закарпатті судитимуть за отримання хабаря
03:54
/ 3
На Іршавщині лоб у лоб зіткнулися 2 автомобілі
03:47
На в'їзді в Мукачево вантажівка в'їхала в зад легковика
15:02
/ 2
На Закарпатті жінка намагалася завезти з Угорщини імпортні чоловічі бритви в обхід митного законодавства
13:34
/ 1
При обшуку будинку мешканця Тячівщини на горищі знайшли рушниці, пістолети та набої
09:26
/ 1
На Закарпатті на місці втечі сполоханих контрабандистів прикордонники знайшли 43 ящики сигарет
02:58
У Тячеві зіткнулися легковик, мікроавтобус та вантажівка
15:47
/ 2
В Ужгороді спіймали грабіжників, що відібрали вночі у жінки сумку та втекли
13:02
На Мукачівщині зупинений п'яний водій вистрибнув із автівки і намагався втекти від поліції
12:57
В Ужгороді затримали крадія, котрий виламав вікно у торговому павільйоні та викрав товар на 50 тис грн
09:54
На Закарпатті контрабандисти втекли від прикордонників, покинувши 8 пакунків сигарет
09:14
Неповнолітнього мешканця Хуста взято під варту за підозрою у вбивстві
02:57
Закарпатця, розшукуваного за зґвалтування, затримали на Львівщині за грабіж
01:17
/ 3
ФОТОФАКТ. На Іршавщині "п'яна" автівка вилетіла в кювет і зупинилася за кілька метрів від озера
» Всі новини