Автономні націоналісти Закарпаття агітували молодь за здоровий спосіб життя (ФОТО)

В ужгородських ЗОШ № 12 та 15, Карпатському університеті імені Августина Волошина та в Ужгородській українській богословській академії імені святих Кирила та Мефодія активісти проекту Автономних Націоналістів Закарпаття – ЗСУВ (здоровий спорт українських вулиць) та ГО «Твереза Україна» провели лекції, на яких розповіли учням та студентам про шкідливість спиртного та тютюну.

Автономні націоналісти Закарпаття агітували молодь за здоровий спосіб життя (ФОТО)

Тема лекції  – «Культура здоров’я та формування здорового способу життя». Програма складалась з таких пунктів:

-  шкідливі звички;

-  тютюнова залежність;

-  алкогольна залежність;

-  гендерна рівність, політика та ідеологія;

-  запрограмованість дітей та молоді на самознищення;

-  бездітність та вимирання.

Урок здоров’я тривав майже годину, проте школярам та студентам ні на мить неставало нудно, адже їм показували пізнавальні відеоролики та фото про наслідки вживання спиртного та сигарет. Слухачів вразила статистика, адже по дитячому алкоголізму та тютюнопалінню Україна в світі – друга.

Після кожного уроку аудиторія аплодисментами дякувала лектору Юрію Оробцю (координатор по Черкаській області ГО «Твереза Україна») та ділилася враженнями від прочитаної лекції та переглянутих відео- та фотоматеріалів.

Учениця 10 класу Ангеліна в розмові з активістами сказала: «Добре проводити такі уроки, щоб застерігати дітей від алкоголю та куріння, я сама не курю та намагаюся не вживати алкоголь, бо добре мати здорове покоління, здорових дітей, і тому я думаю, що це ефективно проводити такі уроки».

Студент Карпатського університету Сергій сказав: «Особисто я веду здоровий спосіб життя, не курю та не вживаю отруту, тому вважаю, що більше потрібно проводити таких лекцій, щоб учні мали уявлення про здорове життя, бо по телевізору таке не розкажуть та не покажуть, а, навпаки, зомбують нас рекламою шкідливих звичок».

Вразили школярі восьмих класів 15-ї школи, які після закінчення 2-х лекцій задавали питання та цікавились здоровим способом життя ще протягом півгодини.

Директор 12-ї школи Ярина Харіна сказала: «Реакція дітей позитивна, реагували також позитивно і чим більше таких бесід та показових уроків, таких коментарів, то реакція дітей відкладається в пам’яті. Зрозуміло, що результат буде не  відразу, але з часом нагромаджується інформація і діти роблять висновки, узагальнення з усього сказанного».

Після лекцій декілька слухачів пообіцяли (передусім – самі собі), що з завтрішнього дня кидають курити та питии і будуть вести здоровий спосіб життя. Що краще почати доки молодий, і невбивати свій організм змалку отрутою.

Остання 2-годинна лекція відбулася в ПРОСВІТІ для молоді патріотичного та здорового спрямування. Велику увагу було приділено гендерній політиці Європи та Америки. Піднімались та обговорювались всі питання програми.

Після лекції представник ЗСУВу Антон сказав, що циклом «тверезих» уроків організатори прагнули коригувати жахливу статистику, не лише переконати молодь невживати алкоголь та тютюн, а й запропонувати альтернативу – активний відпочинок, туристичні походи та спортивні секції. Саме даним напрямком і займається проект Автономних Націоналістів – ЗСУВ – проводити лекції по школах та університетах, організовувати спортивні змагання з усіх видів спорту, здорові пробіжки містом, щоб поширити ідеї здорового способу життя з метою повернути дух командної боротьби, самоорганізації.

Контакти Автономних Націоналістів Закарпаттяbanderivets88@rambler.ru

24 квітня 2012р.

Теги: націоналіст, тютюн, алкоголь

Коментарі

Ужгородець 2012-04-28 / 18:42:59
1861, великий в інеті боєць?

бандерiвець88 2012-04-27 / 21:35:05
1861 2012-04-27 / 12:22:05
Википедия рулит) "рушій прогресу" мда

шо ти хочеш 161, вмієш лиш писати, вийди на вулицю і зроби якусь роботу, а потім ми оцінемо її(good night left side)

1861 2012-04-27 / 12:22:05
Википедия рулит) "рушій прогресу" мда)

бандерывець88 2012-04-27 / 10:54:17
1861 2012-04-26 / 12:07:57
бандерывець88
Извени братиш но Бандера, такое не говорил) то что тебе сказали или ты нашол в интернете не всегда есть правдой. Первоисточник правда. И зачем у вас символика германского города? Имею ввиду "Идея нации", тоже Степан Бандера придумал?))

Націона́льна іде́я — акумулятор прогресивних національних програм, політичних ідей, гасел, цінностей, рушій національного прогресу, основа національно-визвольних рухів, національної самосуверенізації. Н.І. становить платформу національної ідеології, визначає теоретичні засади національної свідомості. Поряд з Національною ідеєю розрізняють також термін Ідея Нації, що вбирає в себе яскравий образ перспективного майбутнього нації, що, як правило міститься поза межами одного покоління і силою своєї притягальності та емоційного забарвлення пориває його та наступні покоління до осягнення поставленої цілі.Ми говоримо про національну ідею, коли який-небудь народ помічає свою єдність, свій внутрішній зв’язок, свій історичний характер, свої традиції, своє становлення і розвиток, свою долю і призначення, робить їх предметом своєї свідомості, мотивуванням своєї волі

1861 2012-04-26 / 12:07:57
бандерывець88
Извени братиш но Бандера, такое не говорил) то что тебе сказали или ты нашол в интернете не всегда есть правдой. Первоисточник правда. И зачем у вас символика германского города? Имею ввиду "Идея нации", тоже Степан Бандера придумал?))

бандерывець88 2012-04-25 / 21:33:41
апрнр 2012-04-25 / 11:38:10
автономны нацыоналысти - сепаратисти чи що?

НІ,МИ НАЦІОНАЛІСТИ, ЯКІ НЕПРАЦЮЮТЬ З ПОЛІТИКАМИ, ТОМУ І АВТОНОМНІ, ТОБТО НЕЗАЛЕЖНІ ВІД КОГОСЬ.САМІ ПРИДУМОВУЄМ АКЦІЇ(СПОРТИВНІ, ЕКОЛОГІЧНІ, СОЦІАЛЬНІ) І САМІ ЇХ ВТІЛЮЄМ В РЕАЛЬНІСТЬ!!!
ЯК БАЧЕТЕ РОБОТА В НАС ЙДЕ, І ТУРНІРІВ ВЖЕ ОРГАНІЗУВАЛИ ДОСТАТНЬО, І ЕКО-АКЦІЙ В МІСТІ,І ЛЕКЦІЇ, ЯК ЗДОРОВЯ ТАК І ПАТРІОТИЧНІ.. ТИМ САМИМ ДАЛИ ЗА СЕБЕ ЗНАТИ УЖГОРОДУ, ЗАЛУЧИЛИ МОЛОДЬ ДО РОБОТИ В ТІЙ СФЕРІ ЯКІЙ ВОНА ЗАЦІКАВЛЕНА, ТАЙ ІНШІ ПАРТІЇ НА НАС ЗВЕРТАЮТЬ УВАГУ І ВЖЕ РАХУЮТЬСЯ З НАМИ, ЯК ЛЮДЬМИ, ЯКІ ДІЙСНО РОБЛЯТЬ СВОЮ РОБОТУ, НЕХАЙ НА ДУЖЕ ВИСОКОМУ РІВНІ, АЛЕ РОБОТА ЙДЕ І МИ РОЗВИВАЄМОСЬ

ОСЬ ВІДЕО РОБОТИ ЦЬОГО РОКУ
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=MNUSr1MgGd4
http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&NR=1&v=Ffqixugmu1M
http://www.youtube.com/watch?v=dYCTz94g8Cs&feature=relmfu
ВІДЕОЗВІТ ЗА РІК НАШОГО ІСНУВАННЯ
http://www.youtube.com/watch?v=z0ogx8UhxtU&feature=relmfu

бандерывець88 2012-04-25 / 21:23:41
1816 2012-04-25 / 16:09:39
Ужгородець, на сколько подсказал гугл то вы есть социал-националисты, а это уже левая идеология...потому и не пойму слово националсит в этом сочитании, а так спасибо за ответ

МИ Є НЕ ЛІВИМИ ТА НЕ ПРАВИМИ, МИ Є НАЦІОНАЛІСТИ!!! СЛОВА СТЕПАНА БАНДЕРИ

бандерывець88 2012-04-25 / 21:21:13
апрнр 2012-04-25 / 18:28:33
а чому тоді автономні?
Кого на виборах будете підтримувати?

ми непрацюємо ні з одною політичною партією, і на виборах непідтримуємо нікого, бо покишо немає тої людини, яка б могла вивести Україну на високе місце, щоб з нами рахувались та поважали!!!
нашою роботою є пропаганда серед молоді здорового способу життя, влаштовувати лекції, забіги містом, турніри з різних видів спорту, також ми незабуваємо героїв України, які воювали за незалежність, і в їх память організовуєм або марші або якісь соціальні акції!!!
У роботі нам ні один політик недопомагає, ми самі все організовуєм, і я думаю, що покишо в нас виходить на належному рівні, бо з кожним разом на нас дивляться як на спортивну патріотичну молодь, яка працює на відміну від інших політиків, які лише вміють казкувати....
ще один плюс це те, що в нас більше молоді, а ніж в любої партії, які платять гроші своїм. ми від нікого грошей неотримуєм і небудем брати, тим самим показуєм, що за нами майбутнє!!!
МИ І НАДАЛІ БУДЕМ ПРАЦЮВАТИ ЩЕ БІЛЬШЕ, ВЛАШТОВУВАТИ ПОДІБНІ ЛЕКЦІЇ, ЗДОРОВІ ЗАБІГИ, ТУРНІРИ, ЕКО-АКЦІЇ(БО НАШЕ МІСТО ЗАБРУДНЕНЕ), ТА МАРШІ!!! РЕЗУЛЬТАТ В НАС ВЖЕ Є, ГОЛОВНЕ НЕЗУПИНЯТИСЬ.. ТАЙ ДИРЕКТОРА З НАМИ ВЖЕ НАЛАГОДИЛИ КОНТАКТИ, ТОМУ В ШКОЛАХ МОЖЕМО ВЖЕ ПРАЦЮВАТИ З УЧНЯМИ, ЯКНА ТЕМИ ЗДОРОВЯ ТАК І НА ТЕМИ ІСТОРІЇ БАТЬКІВЩИНИ

бандерывець88 2012-04-25 / 21:07:03
Цікавинка 2012-04-25 / 11:57:32
Шановний пане бандерівець88, а 88 у Вашому ніку це відсилка до Heil Hitler?

це номер мого кумира аліэва , який грав під ним в динамо2...а то шо ви пишете це взагалі абсурд!!! адже скліки гітлер і сталін нашого народу перебили?

Ужгородець 2012-04-25 / 19:53:40
1816? Що для вас означає ліві?
апрнр, ми не маємо нічого спільного з русинськими сепаратистами. Тут рубрика про нас http://opir.info/pro-nas/ А хіба в Україні справжні вибори?
1933, я так зрозумів на відео еко-акція, подібна і в нас http://opir.info/2012/04/01/vseukrajinska-vesnyana-toloka-3/.

1933 2012-04-25 / 18:33:20
Тут подивіться що вони собою представляють

http://www.youtube.com/watch?v=aA3DsR6dZrk&feature=player_embedded

апрнр 2012-04-25 / 18:28:33
Ужгородець 2012-04-25 / 15:15:43
апрнр, ми не сепаратисти ми націоналісти тому ми за єдність України.
1816, наша ідеологія не відноситься ні до лівих ні до правих.

А чому тоді автономні?
Кого на виборах будете підтримувати?

1816 2012-04-25 / 16:09:39

вікі 2012-04-25 / 14:19:03
Подивіться тут - r e a c t o r.o r g.u a

Цікавинка 2012-04-25 / 11:57:32
Шановний пане бандерівець88, а 88 у Вашому ніку це відсилка до Heil Hitler?

апрнр 2012-04-25 / 11:38:10
автономны нацыоналысти - сепаратисти чи що?

1816 2012-04-25 / 08:22:35
Уже левые и тут движуют...чесно говоря не ожидано