Реклама B3

Працівник прокуратури, учасник ДТП, був тверезим - закарпатська прокуратура

Стали відомі результати аналізу крові помічника прокурора Виноградівського району, який у неділю вранці став учасником трагічного ДТП, в якому загинули двоє закарпатців.

Працівник прокуратури, учасник ДТП, був тверезим - закарпатська прокуратура

Як зазначено у його медичній картці, при поступленні у лікарню алкотестер «Алконт 01-СУ», за допомогою якого визначають  випари алкоголю у диханні водія, показав - 0,8 ‰, що відноситься до легкого ступіню сп’яніння (нормативний діапазон виміру приладу 0,0 ‰ - 2,0 ‰, похибка – 15%).

Однак, за результатами проведеної експертизи, призначеної слідчим прокуратури області, алкоголю у його крові не виявлено. Причому кров для об’єктивності слідства на аналіз відбирали двічі.

Наразі з’ясовуються причини розбіжностей у аналізах. Проводяться усі необхідні слідчі дії.

Про це Закарпаття онлайн повідомила прес-служба прокуратура Закарпатської області.

 

24 квітня 2012р.

Теги: прокурор, ДТП, аналіз, кров

Реклама B4

Коментарі

Наталія 11.05.2012 / 15:33:45
Наша Семья Просить Прокурора Машика Владимир Юрьевич довести справу до кинця за попитку знасилования за напад на оселю через викно групово за погрози за заказное убийство яке чудом не состоялось за вимаганя 2000 доларив Бауман О. Ф ранния судин по стати 117 має 5 попореджен Всі посадовцям дає хабари уходить і від відповідальності і знову робить злочин,обливає грязю посадовців прикривається своїм племінником у Міліції який носить хабарі відкупляючи свого дядю,терорізірує мою сїмью уже чотири роки,групове,брат сам Бауман,батько його і племінник робітник Міліції,займаються самоупрвством,забивають окна листовим желізом,и заливають дом через гараж,зіпсував всю мебель,і кричить пяний:я купив Мілції,Прокуратуру,Ісполком,вас повбиваю і нічого мені не зробите,я відкуплюсь але жити вам не дам ідіть до Президента і Литвин вам не допоможе.Мукачево

panpersuk 08.05.2012 / 23:11:26
а із Зузаком што???тверезий,чесний і ні в чому не винний???

panpersuk 08.05.2012 / 23:05:26
бикуй не бикуй,но так ись-ся не і назвав...

ЯЯЯ 28.04.2012 / 08:26:55
panpersuk ти небикуй!!! а читай і постарайся думати про що читаєш,не я го кличу а якщо так усе знає то най наводить факти конкретні а не лише догади і чутки!Бажаю нікому ніколи не потрапити у подібну ситуацію, ні як зі сторони винних, ні як потерпілих, і не втішатися з чужого горя, а задуматися над своїм життям і не грішити пишучи різні неправдиві дані. ГАРНІ СЛОВА NNN

NNN 28.04.2012 / 01:59:37

Тролінг. Коментар видалено. Адмін

panpersuk 27.04.2012 / 15:27:25
между прочим 777 вообще-то по ділу написав,а кідь го кличеш на улицю то сам для начала імя напиши бо не буде знати до кого іти...чи може ти ся уд нього боїш?гониш на других за анонім а самого ЯЯЯ звати,якось то не серйозно,не по взрослому.

ІВАН 27.04.2012 / 14:05:33
Хто вам дав право вирішувати чужі долі?NNN якщо ви все знаете чому нічого неробете а тільки тут під анонімом балаболите? І про Януковича є багато різних версій з нього почніть ! Напевно ви рідко в церкві буваєте!!! А САМА ВЕЛИКА НАША БІДА(УКРАЇНЦІВ) НІХТО НЕЗАЙМАЕТЬСЯ СВОЄЮ СПРАВОЮ.

ЯЯЯ 27.04.2012 / 13:53:36
777 КИМ ТИ СЕБЕ ВВАЖАЕШ ТИ ДУМАЕШ ЩО ПИШЕШ ПІД АНОНІМОМ ЗА ЦЕ НЕТРЕБА ВІДПОВІДАТИ??? А ЯКЩО ТАКИЙ ВСЕЗНАЙКО І СПРАВЕДЛИВИЙ ВИЙДИ НА ВУЛИЦЮ І ЗАЯВИ ПРО СЕБЕ!!!

для NNN - розвесилили :) 27.04.2012 / 09:41:52
1) "Всі коментарі стосовно різних "кришувань" і т. д. і т. п. є абсолютно непідтвердженими і безпідставними. " - а Ви хто довірена особа в усіх 3-х сім*ях? Чи може складова частина кожної із сімей? Чи уповноважений Петрунею "відбілювати" прокурорів (прес-секретар?)

2)"Всі коментарі стосовно різних "кришувань" і т. д. і т. п. є абсолютно непідтвердженими і безпідставними. " - звідки така впевненість? Ви сповідник Зузака, Кайла, Петруні, Конара разом узятих? Чи може провели неупереджене (або хоч якесь) розслідування?

3)"є високоморальною, яка кожного тижня відвідує церкву і не знаю жодної людини, до кого б вона поставилася не по-людськи" - саме високоморальні люди в день весілля кохаються з любовницею в хижі друга-прокурора (Конара), саме високоморальні люди відмовляються від своїх дітей і на утримання їх не дають ані копійки, саме високоморальні люди беруть хабарі та кришують підпільну діяльність( Зузак, Кайло - бензин, чорних, Конар - ігрові автомати в Сваляві (вул.Миру), та в Березному (Качалаба)), саме високоморальні люди гасають п*яними на машинах, саме високоморальні люди вбивають людей.

777 27.04.2012 / 01:13:26
і наведи хочь один приклад кому ПАДЛА прийшов на допомогу???даже тобі нигда...

777 27.04.2012 / 01:10:41
NNN ти віриш у то што пишеш???бо люди мають очі тай уха...чогось не написав як тя звати,кідь ти такий справедливий?не бери гріх на душу ... кідь ти тоже коженденьцерковноходящий...

NNN 27.04.2012 / 00:29:56
AAA непогоджуватися завжди найлегше (((

ааа 26.04.2012 / 22:07:45
абсолютна неправда.ще нікому!1!! вони не прийшли на допомогу.а ходіння до храму ще нічого не значить.

NNN 26.04.2012 / 21:58:56
Сім"ю Зузак знаю дуже давно. Про це подружжя можу сказати тільки хороше. Едуард Степанович та Богдана Миронівна завжди готові прийти будь-кому на допомогу і підтримати у важку хвилину.
Всі негативні коментарі сприймаю лише як заздрість людей, які не вірять в Бога і не мають своїх проблем.
Від трагедії, яка сталася в усіх трьох сім"ях, на жаль, ніхто з нас не застрахований. У кожного є діти, і не треба бути занадто самовпевненими говорячи такі страшні речі.
Всі коментарі стосовно різних "кришувань" і т. д. і т. п. є абсолютно непідтвердженими і безпідставними.
Людина, яку зараз обвинувачують у всіх гріхах світу є високоморальною, яка кожного тижня відвідує церкву і не знаю жодної людини, до кого б вона поставилася не по-людськи. Якщо є якісь конкретні факти, то пишіть, а не видумуєте тут якісь безпідставні плітки.
Всі неадекватні коменти сприймаю лише як заздрість невдах, які в своєму житті не досягли нічого такого, що заслуговує на увагу.
Бажаю нікому ніколи не потрапити у подібну ситуацію, ні як зі сторони винних, ні як потерпілих, і не втішатися з чужого горя, а задуматися над своїм життям і не грішити пишучи різні неправдиві дані.

Сторонній 26.04.2012 / 21:49:43
Точно, уже 5 днів, як не п"є.

anonim 26.04.2012 / 21:30:36
Вибачте,або ви дуже багато не знаєте,Зузак не пє алькогол уже давно.Ті, хто не знає особисто не пишіть дурнички...

А... 26.04.2012 / 13:07:20
ТРЕБА ЗВЕРХУ ПОЧИНАТИ А ВОНИ ЛИШЕ МАЛЕНЬКІ ЗВЕНА ВЕЛИКОГО ЛАНЦЮГА.

в..... 26.04.2012 / 12:40:30
такого дебільного козла не жалко булоб і прямо в лікарні розстріляти!!!...і половину лікарів вмісті з ним!!!

Йончі 26.04.2012 / 10:32:30
Петруню, Зузака. Конара, Кайла треба забити у гуно. Би од них смерділо і всі виділи ко то.

Петро 26.04.2012 / 09:11:43
В прокуратурі половина п"яндиг , які маскуються під строгі чорні костюми, то про що можна говорити.

Реклама B12

НОВИНИ: Кримінал

18:46
/ 9
Полонина Рівна і новий прокурор Закарпаття
20:08
У декларації ексначальниці Берегівської райМСЕК виявили порушення на 9 млн грн
18:05
/ 4
На Ужгородщині поліція розслідує провокативний підпал церкви
17:54
/ 3
На Закарпатті судитимуть колишню очільницю Держгеокадастру за незаконну передачу землі з водосховищем
17:47
На Закарпатті лісівнику оголосили підозру через незаконну вирубку дубів на 5,2 млн грн Фото новина
17:41
На Рахівщині затримали харків'ян, які під виглядом "швидкої" переправляли "ухилянтів" до Румунії Фото новина
17:18
/ 2
На Тячівщині викрили незаконну вирубку лісу на понад пів мільйона гривень Фото новина
14:47
/ 1
На Мукачівщині автомобіль на смерть переїхав чоловіка, який ліг на дорогу Фото новина
11:20
На Закарпатті на кордоні вилучили стародруки, які намагались незаконно ввезти в Україну Фото новина
11:15
/ 1
Мешканець Чопа за 12 тис. доларів переправляв військовозобов'язаних до Словаччини Фото новина
17:11
/ 1
Внаслідок потрійної ДТП на Хустщині травмувалося 5 людей, в тому числі – немовля
16:33
На Тячівщині затримали підозрюваного у замаху на вбивство Фото новина
15:14
/ 2
На Тячівщині затримали двох братів, що переправляли "ухилянтів" через кордон Фото новина
15:02
Внаслідок зіткнення легковика та мікроавтобуса на Рахівщині загинула водійка, ще 2 людей травмовані Фото новина
14:55
/ 1
На Закарпатті затримали агента фсб, завербованого для підпалів об'єктів залізниці та пошти Фото новина
18:58
/ 3
Водійку, що п'яною за кермом BMW X5 на блокпосту в Перечині смертельно травмувала прикордонника, взяли під варту
18:46
/ 4
На Закарпатті підрядник вкрав 8,4 млн грн під час ремонту дороги державного значення
22:15
/ 1
Біля Ужгорода "п'яний" УАЗ в'їхав у припаркований Peugeot Фото новина
19:09
/ 3
Суд в Тячеві залишив в силі арешт на землю та техніку для будівництва МГЕС в Калинах (ДОКУМЕНТ)
17:38
/ 4
За привласнення 6 млн грн виплат полеглого на війні похресника суд ув'язнив мукачівця на 5 років Відео новина
15:30
/ 2
На виїзді з Мукачева п'яна водійка Renault в'їхала в бетонний стовп Фото новина
14:34
/ 3
Закарпатця, що жорстоко знущався над конем у Буковелі, суд "покарав" штрафом в 3400 грн Відео новина
12:57
/ 5
Ще один ужгородець заплатить за водіння без прав і "під кайфом" понад 75 тис. грн штрафів Фото новина
12:41
/ 7
У Перечині п’яна водійка BMW X5 влетіла в блокпост, загинув прикордонник Фото новинаВідео новина
21:00
Повторне керування автомобілем без прав і "під кайфом" обійшлося ужгородцеві в ще 70 тис. грн Фото новина
» Всі новини