Працівник прокуратури, учасник ДТП, був тверезим - закарпатська прокуратура

Стали відомі результати аналізу крові помічника прокурора Виноградівського району, який у неділю вранці став учасником трагічного ДТП, в якому загинули двоє закарпатців.

Працівник прокуратури, учасник ДТП, був тверезим - закарпатська прокуратура

Як зазначено у його медичній картці, при поступленні у лікарню алкотестер «Алконт 01-СУ», за допомогою якого визначають  випари алкоголю у диханні водія, показав - 0,8 ‰, що відноситься до легкого ступіню сп’яніння (нормативний діапазон виміру приладу 0,0 ‰ - 2,0 ‰, похибка – 15%).

Однак, за результатами проведеної експертизи, призначеної слідчим прокуратури області, алкоголю у його крові не виявлено. Причому кров для об’єктивності слідства на аналіз відбирали двічі.

Наразі з’ясовуються причини розбіжностей у аналізах. Проводяться усі необхідні слідчі дії.

Про це Закарпаття онлайн повідомила прес-служба прокуратура Закарпатської області.

 

24 квітня 2012р.

Теги: прокурор, ДТП, аналіз, кров

Коментарі

Наталія 2012-05-11 / 15:33:45
Наша Семья Просить Прокурора Машика Владимир Юрьевич довести справу до кинця за попитку знасилования за напад на оселю через викно групово за погрози за заказное убийство яке чудом не состоялось за вимаганя 2000 доларив Бауман О. Ф ранния судин по стати 117 має 5 попореджен Всі посадовцям дає хабари уходить і від відповідальності і знову робить злочин,обливає грязю посадовців прикривається своїм племінником у Міліції який носить хабарі відкупляючи свого дядю,терорізірує мою сїмью уже чотири роки,групове,брат сам Бауман,батько його і племінник робітник Міліції,займаються самоупрвством,забивають окна листовим желізом,и заливають дом через гараж,зіпсував всю мебель,і кричить пяний:я купив Мілції,Прокуратуру,Ісполком,вас повбиваю і нічого мені не зробите,я відкуплюсь але жити вам не дам ідіть до Президента і Литвин вам не допоможе.Мукачево

panpersuk 2012-05-08 / 23:11:26
а із Зузаком што???тверезий,чесний і ні в чому не винний???

panpersuk 2012-05-08 / 23:05:26
бикуй не бикуй,но так ись-ся не і назвав...

ЯЯЯ 2012-04-28 / 08:26:55
panpersuk ти небикуй!!! а читай і постарайся думати про що читаєш,не я го кличу а якщо так усе знає то най наводить факти конкретні а не лише догади і чутки!Бажаю нікому ніколи не потрапити у подібну ситуацію, ні як зі сторони винних, ні як потерпілих, і не втішатися з чужого горя, а задуматися над своїм життям і не грішити пишучи різні неправдиві дані. ГАРНІ СЛОВА NNN

NNN 2012-04-28 / 01:59:37

Тролінг. Коментар видалено. Адмін

panpersuk 2012-04-27 / 15:27:25
между прочим 777 вообще-то по ділу написав,а кідь го кличеш на улицю то сам для начала імя напиши бо не буде знати до кого іти...чи може ти ся уд нього боїш?гониш на других за анонім а самого ЯЯЯ звати,якось то не серйозно,не по взрослому.

ІВАН 2012-04-27 / 14:05:33
Хто вам дав право вирішувати чужі долі?NNN якщо ви все знаете чому нічого неробете а тільки тут під анонімом балаболите? І про Януковича є багато різних версій з нього почніть ! Напевно ви рідко в церкві буваєте!!! А САМА ВЕЛИКА НАША БІДА(УКРАЇНЦІВ) НІХТО НЕЗАЙМАЕТЬСЯ СВОЄЮ СПРАВОЮ.

ЯЯЯ 2012-04-27 / 13:53:36
777 КИМ ТИ СЕБЕ ВВАЖАЕШ ТИ ДУМАЕШ ЩО ПИШЕШ ПІД АНОНІМОМ ЗА ЦЕ НЕТРЕБА ВІДПОВІДАТИ??? А ЯКЩО ТАКИЙ ВСЕЗНАЙКО І СПРАВЕДЛИВИЙ ВИЙДИ НА ВУЛИЦЮ І ЗАЯВИ ПРО СЕБЕ!!!

для NNN - розвесилили :) 2012-04-27 / 09:41:52
1) "Всі коментарі стосовно різних "кришувань" і т. д. і т. п. є абсолютно непідтвердженими і безпідставними. " - а Ви хто довірена особа в усіх 3-х сім*ях? Чи може складова частина кожної із сімей? Чи уповноважений Петрунею "відбілювати" прокурорів (прес-секретар?)

2)"Всі коментарі стосовно різних "кришувань" і т. д. і т. п. є абсолютно непідтвердженими і безпідставними. " - звідки така впевненість? Ви сповідник Зузака, Кайла, Петруні, Конара разом узятих? Чи може провели неупереджене (або хоч якесь) розслідування?

3)"є високоморальною, яка кожного тижня відвідує церкву і не знаю жодної людини, до кого б вона поставилася не по-людськи" - саме високоморальні люди в день весілля кохаються з любовницею в хижі друга-прокурора (Конара), саме високоморальні люди відмовляються від своїх дітей і на утримання їх не дають ані копійки, саме високоморальні люди беруть хабарі та кришують підпільну діяльність( Зузак, Кайло - бензин, чорних, Конар - ігрові автомати в Сваляві (вул.Миру), та в Березному (Качалаба)), саме високоморальні люди гасають п*яними на машинах, саме високоморальні люди вбивають людей.

777 2012-04-27 / 01:13:26
і наведи хочь один приклад кому ПАДЛА прийшов на допомогу???даже тобі нигда...

777 2012-04-27 / 01:10:41
NNN ти віриш у то што пишеш???бо люди мають очі тай уха...чогось не написав як тя звати,кідь ти такий справедливий?не бери гріх на душу ... кідь ти тоже коженденьцерковноходящий...

NNN 2012-04-27 / 00:29:56
AAA непогоджуватися завжди найлегше (((

ааа 2012-04-26 / 22:07:45
абсолютна неправда.ще нікому!1!! вони не прийшли на допомогу.а ходіння до храму ще нічого не значить.

NNN 2012-04-26 / 21:58:56
Сім"ю Зузак знаю дуже давно. Про це подружжя можу сказати тільки хороше. Едуард Степанович та Богдана Миронівна завжди готові прийти будь-кому на допомогу і підтримати у важку хвилину.
Всі негативні коментарі сприймаю лише як заздрість людей, які не вірять в Бога і не мають своїх проблем.
Від трагедії, яка сталася в усіх трьох сім"ях, на жаль, ніхто з нас не застрахований. У кожного є діти, і не треба бути занадто самовпевненими говорячи такі страшні речі.
Всі коментарі стосовно різних "кришувань" і т. д. і т. п. є абсолютно непідтвердженими і безпідставними.
Людина, яку зараз обвинувачують у всіх гріхах світу є високоморальною, яка кожного тижня відвідує церкву і не знаю жодної людини, до кого б вона поставилася не по-людськи. Якщо є якісь конкретні факти, то пишіть, а не видумуєте тут якісь безпідставні плітки.
Всі неадекватні коменти сприймаю лише як заздрість невдах, які в своєму житті не досягли нічого такого, що заслуговує на увагу.
Бажаю нікому ніколи не потрапити у подібну ситуацію, ні як зі сторони винних, ні як потерпілих, і не втішатися з чужого горя, а задуматися над своїм життям і не грішити пишучи різні неправдиві дані.

Сторонній 2012-04-26 / 21:49:43
Точно, уже 5 днів, як не п"є.

anonim 2012-04-26 / 21:30:36
Вибачте,або ви дуже багато не знаєте,Зузак не пє алькогол уже давно.Ті, хто не знає особисто не пишіть дурнички...

А... 2012-04-26 / 13:07:20
ТРЕБА ЗВЕРХУ ПОЧИНАТИ А ВОНИ ЛИШЕ МАЛЕНЬКІ ЗВЕНА ВЕЛИКОГО ЛАНЦЮГА.

в..... 2012-04-26 / 12:40:30
такого дебільного козла не жалко булоб і прямо в лікарні розстріляти!!!...і половину лікарів вмісті з ним!!!

Йончі 2012-04-26 / 10:32:30
Петруню, Зузака. Конара, Кайла треба забити у гуно. Би од них смерділо і всі виділи ко то.

Петро 2012-04-26 / 09:11:43
В прокуратурі половина п"яндиг , які маскуються під строгі чорні костюми, то про що можна говорити.

НОВИНИ: Кримінал

19:01
/ 1
За сприяння поліції Закарпаття вилучено ввезеного з ЄС кокаїну на $250 тисяч
22:07
На Тячівщині затримали прикордонника за сприяння контрабанді сигарет
11:25
/ 2
"Схеми" детально розповіли про апартаменти родини очільника Антимонопольного комітету Кириленка в преміальному ЖК Residents Park в Ужгороді
22:31
Біля Мукачева "безправний" і п'яний водій тікав від патрульних та наїхав на поліцейське авто
18:11
У горах на Рахівщині виявили трьох виснажених втікачів до Румунії з Житомирщини
12:55
/ 1
У Міжгір'ї "на гарячому" затримали двох наркоторговців
12:47
/ 1
Свалявчанка на Lexus-і смертельно травмувала пенсіонера, що переходив вулицю
16:20
/ 2
У Виноградові посеред дня 33-річний раніше судимий чоловік поранив з "травмата" 28-річного містянина
10:46
/ 1
На Закарпатті по відео свідка водійку "Тесли" оштрафували за порушення на "зебрі"
21:54
/ 2
У Мукачеві 19-річна донька вбила ножем у шию свого 52-річного батька
21:13
На Закарпатті біля кордону з Румунією затримали двох псевдоволонтерів-"ухилянтів" та їх провідника
18:31
/ 2
Мукачівцеві, який готував до збуту 250 доз наркотиків, суд призначив домашній арешт
20:39
"Мерседес Спрінтер" неподалік села Карпати на Мукачівщині "перекинув" п'яний водій попутної "Шкоди Октавія"
20:19
/ 1
У Горонді на Мукачівщині 20-річний молодик сокирою вбив свого 24-річного односельця
18:19
/ 1
Підприємство з Дніпропетровщини через суд змусили відшкодувати 560 тис. грн завищеної ціни газу для опалення закладів освіти Мукачівщини
11:36
/ 3
Справу депутатів з Хуста і підрядника, які вкрали на ремонті опалення шкіл в Ужгороді 6,4 млн грн, передано до суду
10:55
В Ужгороді затримали організатора переправлення "ухилянтів" через кордон
17:20
У Мукачеві затримали жінку, яка намагалась вкрасти техніку в магазині
13:55
На Закарпатті судитимуть власника мережі магазинів за незаконний обіг електронних сигарет
22:49
/ 2
В Іршаві чоловіка затримали на продажі гранат
21:45
У Мукачеві рекордно п'яного "безправного" водія, що наїхав на клумбу, оштрафували на 50 тис. грн
19:42
/ 1
Закарпатець відмовився від мобілізації через рідню в росії та "неправильний висновок ВЛК"
14:57
/ 9
На кордоні затримали ексзакарпатця з угорщини, який продавав українок до країн Азії у сексуальне рабство
21:18
/ 2
$6500 за "квиток" на човен: на Закарпатті затримали двох військових, що "підробляли" переправленням "ухилянтів"
13:36
/ 3
У Міжгір'ї за пів години знайшли зловмисника, що вкрав авто Renault Kangoo