Головного лікаря онкодиспансеру визнали винним і одразу ж амністували

Головного лікаря Закарпатського онкодсипансеру Андрія Русина судом визнали винним у халатності щодо державних коштів. Йдеться про розкрадання 1,2 мільйона гривень. Проте А. Русин підпав під дію закону про амністію, тому звільнений від покарання.

Головного лікаря онкодиспансеру визнали винним і одразу ж амністували

Про це сьогодні, 20 квітня, на своїй прес-конференції повідомив прокурор Закарпатської області Анатолій Петруня.

"Його дії кваліфіковано як халатність. Судом застосовано акт амністії, тому кримінальну справу закрили за "нереабілітуючою обставиною", – сказав прокурор.

Стосовно 2 інших двох фігурантів справи триватиме суд.

Водночас А. Русин відшкодував збитки, завдані його незаконними діями – 400 тисяч гривень.


 

Ужгород.нет.уа

21 квітня 2012р.

Теги: онкодиспансер, амністія, розкрадання

Коментарі

до д.Менгеле 2012-04-23 / 10:15:44
Я своїй дитині можу сказати, що пенсію залишила в дікарні, і другої чекаю, щоб сходити знову до лікаря?

Знаток истории 2012-04-23 / 00:14:46
Как говорил Гиппократ: "Всякий, от императора до нищего, должен помогать лекарю не думать о хлебе насущном.

Доктор Менгеле 2012-04-23 / 00:09:40
Сильно сказав: "а мають це робити за чисте щире дякую"...
Ти розкажи це моїй дитині, яка чомусь хоче їсти кожен день. За квартиру я теж "щирим дякую" маю платити? А ще одягнутися у "щире дякую" і ним же заправити машину. От коли ти, розумник, мені поясниш, як прожити на 1500 гр на місяць, тоді і я стану жити на саме "щире дякую".

Міша 2012-04-22 / 23:39:31
Кому відшкодував? Петруні або Русину? Чи обом?

Штольц 2012-04-22 / 23:24:09
все тільки тема про хабарів то лікарі сразу.а Ви хіба в інших системах не платите нічого хіба?державний апарат і т.д.безкоштовно все робить громадянам?лікарі теж хочуть жити і мають сімї як і всі остальні,а належної зарплати ж нема?

Aня 2012-04-22 / 12:08:54
Ви, знаєте. не повірите. я дякую! А Ви знаєте чому я дякую, тому що Андрій Васильович сказав мені, що не дай Бог комусь давати грошей,правда томографію безплатно не можна зробити. там платити ОБОВ"ЯЗКОВО, і не малі гроші. Не думайте, що зовсім не плачу. але великих грошей не даю! І Ви не давайте!!! Нічого Вам не буде, лікувати повинні, а якщо ні, то зараз є можливість куди звертатися, а впершу чергу до головного лікаря. Не знаю, чому Ви так про А.В., але від хворих він грошей не бере і операцію не тільки безкоштовно робив мені, а і іншим хворим, хто лікувалися зі мною разом.Хворі між собою спілкуються і "такси" у кого які всі знають.... Думаю створити громадську організацію..., щоб хоч якось помогти таким як я...від лікарів"хабарників"

ще раз до Ані 2012-04-22 / 11:50:09
Аня не дай лікарю нічого, а просто щиро подякуй, і подивися йому в очі. Тобі навіть буде соромно дивитися- це якби ти йому зарплату не виплатила, а щире дякую вже означає "пішов Ти"...

до Ані 2012-04-22 / 11:43:23
поперше Аня ніхто не знає чи ти не його родичка, а якщо і ні то скажу так: працює в цій лікарні лікарями одне бидло. Лікувалася знайома царство їй Небесне (грошей не мала-бідна) випускала їй лікарка воду з живота і капнула собі на дорогі черевики (сама лікарка)...Обматюкала пациентку з ніг до голови бо як так... А вся суть в тому що бідна не мала грошей платити. Може ти Аня принесеш якиїсь магорич і з тобою вже поіншому говорять, а мають це робити за чисте щире дякую бо лікарь це не робота аба бізнес як вони думають - це "ПРИЗВАНИЕ"

Аня до Миколи 2012-04-21 / 21:26:44
Шановний Миколо! У мене таке враження, вибач мене, що ти недоумок. Просто ти не попадав у онкодиспансер і не консультував тебе Русин, і Слава Богу. А якщо б ти там був, то ти таке точне не писав би, а кланявся Андрію Васильовичу і дякував йому за кожну прожиту СЕКУНДУ, а не день. Вибач мене, Миколо.Боляче таке читати.

Аня 2012-04-21 / 21:21:11
І Слава Богу, що все вирішилося:) Такого Фахівця , як Русин треба пошукати,і берегти таких лікарів, а не сажати!

Ухо 2012-04-21 / 21:19:18
Откуда у него 400 000 гривен при такой зарплате+откупной прокуратуре????

Микола 2012-04-21 / 19:20:31
Цими аферистами всюду повно, і завжди виходять сухими з води. Що старий, що синочки недоумки

Istvan 2012-04-21 / 08:42:10
Это также, как и Куцина.

НОВИНИ: Кримінал

09:21
6 тисяч пачок сигарет виявили поблизу кордону на Закарпатті. попередивши 2 спроби тютюнової контрабанди
03:32
/ 5
Сьогодні суд в Хусті розгляне корупційний протокол щодо ексрадника голови райради Величка
02:18
/ 1
Через 2 роки суд конфіскував затриманий в ПП "Ужгород" електромобіль "TESLA" і присудив буковинцю штраф у 1 млн грн
01:59
Вирок незмінний: вбивця 27-річного мукачівця отримав 15 років ув’язнення
01:54
ФОТОФАКТ. У Стеблівці на Хустщині мотоцикліст збив велосипедиста
18:11
/ 15
На Закарпатті затримали податківця при отриманні 2 тис дол хабара
09:35
На Закарпатті контрабандисти, викриті прикордонниками, втекли, покинувши 10 ящиків "молдовських" сигарет
23:03
/ 10
У справі розтрати бюджету Ужгорода майже на 1 млн прокуратура ввійшла в зговір з підозрюваним – правозахисник
21:38
/ 7
Під тиском ЗМІ і громадськості розслідування у резонансній справі зникнення чоловіка у Виноградові передано від місцевої поліції в область
17:49
/ 3
Погоджено підозру колишньому сільському голові з Виноградівщини, який, попри недовіру, й надалі нараховував собі зарплату і премію
16:57
/ 14
Розгляд клопотання про "запобіжку" головному "господарнику" Ужгорода та підряднику зірвався через неявку прокурора
14:36
ВІДЕОФАКТ. У Виноградові люди прийшли до будинку жінки-свідка вбивства Василя Гоблика і вимагають передати справу в область
09:16
У Сваляві затримали наркоторговця, котрий приніс на продаж клієнту метамфетамін
20:18
На Львівщині у зіткненні вантажівки та мікроавтобуса загинув закарпатець
16:53
П'яний мукачівець, втікаючи від патрульних, зніс дорожній знак
12:37
/ 3
На Великоберезнянщині затримали 4-х "екскурсантів" з Індії
02:50
/ 2
У ПП "Тиса" у трьох мікроавтобусах виявили 208 одиниць електронної техніки та парфумів
17:35
/ 4
У справі вбитого виноградівця Василя Гоблика "вималювалися" "мовчазна" жінка-свідок та ймовірний конфлікт інтересів
00:44
/ 1
Патрульні оприлюднили відео погоні за водієм Audi "під кайфом"
21:42
/ 12
У Франківську п'яні заробітчани з Закарпаття жорстоко побили ветерана АТО
16:28
На Ужгородщині погоджено підозру водію, який смертельно збив велосипедиста
16:11
/ 7
Суд обиратиме "запобіжку" головному "господарнику" Ужгорода Бабидоричу ще в одній справі про розтрату коштів
14:46
/ 2
Зброю та марихуану виявили в автівках подорожувальників на кордоні на Закарпатті
12:31
Одного з фігурантів лютневої стрілянини у Мукачеві звинувачено ще і в неправдивому замінуванні ресторану
10:23
/ 4
Водія, що у п'яному стані за кермом BMW смертельно збив велосипедиста на Ужгородщині й утік, затримано до ІТТ