Закарпатська міліція також "відхрестилася" від звинувачень у справі «Централь-Старту»

Услід за прокуратурою Закарпатської області, свою відповідь на відкритий лист спостережної ради та ініціативної групи вкладників кредитної спілки «Централь-Старт» оприлюднила і прес-служба УМВС України в Закарпатській області.

Закарпатська міліція також "відхрестилася" від звинувачень у справі «Централь-Старту»

Щодо інформації викладеної у відкритому листі спостережної ради та ініціативної групи вкладників кредитної спілки «Централь-Старт»

16 березня в деяких інтернет-виданнях, що висвітлюють новини Закарпатської області, був оприлюднений відкритий лист спостережної ради та ініціативної групи кредитної спілки «Централь-Старт», в якому вкладники звинувачуюють працівників обласного управління МВС України у неналежному реагуванні на звернення вкладників по факту зловживання службовими особами кредитної спілки та розкрадання ними коштів.

Повідомляємо, що до правоохоронних органів Закарпатської області звернулися 199 громадян з приводу незаконних дій службових осіб Закарпатської обласної кредитної спілки «Централь-старт» та заволодіння ними грошима вкладників.

За даними фактами СУ УМВС України в Закарпатській області розслідується кримінальна справа за фактом привласнення службовими особами вищезгаданої кредитної спілки грошових коштів вкладників у особливо великих розмірах за ознаками злочину, передбаченого ч.5 ст.191 КК України.

На даний час слідство у справі триває.
 

17 квітня 2012р.

Теги: кредитна спілка, Централь-Старт

Коментарі

Присутньому на суді 20.04.2012 / 00:12:55
За 300 потерпілих спілка відкупилася від ментів. Тепер торгуються за інших 199. Переговори ідуть важко. Менти ціну не спускають. І правильно!!! Опт не пройде!!!

Юра 18.04.2012 / 08:52:09
А у Русина все привикли "половинити", скоро буде лишеи 99 звернень, а моживо ніхто і не звертався.

присутній на суді 17.04.2012 / 22:13:39
А куди оділися ще 300 потерпілих?

НОВИНИ: Кримінал

14:05
В Іршаві затримали 23-річного наркоторговця Фото новина
12:06
Службові собаки Закарпатської митниці «впіймали» понад 720 кг наркотиків і психотропів Фото новина
17:20
/ 2
На Закарпатті викрили військовослужбовця, який організував канал незаконного переправлення через кордон Фото новина
15:53
/ 7
Закарпатські підприємці «відправляли» чоловіків за кордон під виглядом водіїв Фото новина
14:57
На Берегівщині поліція викрила трьох наркоторговців та вилучила наркотики й вибухівку Фото новина
18:13
/ 2
На Закарпатті п’яний водій без прав тікав від поліції Фото новина
17:56
На Закарпатті підприємець намагався контрабандою вивезти за кордон лісоматеріали Фото новина
14:33
У Виноградові засудили чоловіка, який систематично грабував людей
09:45
На Тячівщині водійка з підробленим посвідченням тікала від поліції Фото новина
12:55
/ 4
У Мукачеві судитимуть трьох нападників, зокрема сина депутата облради, які побили 20-річного хлопця в новорічну ніч
11:36
На Закарпатті затримали зловмисників, які на надувних човнах переправляли «ухилянтів» за кордон Фото новина
13:08
У Берегові затримали іноземця, який перебував у міжнародному розшуку Фото новина
15:11
В Ужгороді вилучили немовля, яке 22-річна мати із Запоріжжя продала сторонній людині Фото новина
15:25
На Закарпатті судитимуть групу переправників, які за гроші вивозили чоловіків за кордон Фото новина
14:00
/ 1
У пункті пропуску «Лужанка» затримали авто, розшукуване Інтерполом Фото новина
22:51
/ 1
Злочин завдовжки у 20 років: як родина Льовочкіна легалізувала землі, куплені за вкрадені в держави гроші
18:09
Правоохоронці затримали чоловіків, причетних до крадіжок та грабежів на Рахівщині та Хустщині Фото новина
17:13
На Хустщині затримали наркоторговця, який після виходу під заставу продовжив збут наркотиків Фото новина
15:26
На Закарпатті розслідують смерть 7-річного хлопчика у реабілітаційному центрі Фото новина
11:06
/ 2
У Мукачеві повідомили про підозру чоловікові, який ошукав подружжя пенсіонерів на понад 1,1 млн грн Фото новина
14:55
/ 2
Закарпатка намагалася перетнути кордон із фальшивою страховкою та запропонувала хабар Фото новина
11:09
Суд покарав мукачівку, яка систематично била і принижувала чоловіка, роком пробації та програмою для кривдників
08:53
У Мукачеві за "п'яне" водіння покарали водія "Мерседеса" Фото новина
16:55
/ 7
На Тячівщині директор дитсадка та спільники розікрали майже 1 млн грн під час ремонту Фото новина
15:42
На Берегівщині викрили спробу переправлення 23-річного киянина за кордон Фото новина
» Всі новини