Закарпатська рибоохорона вилучила з водойми 2 км сіток

Під час проведення рибоохоронної роботи на водосховищі Горбок (Роман Потік), державними інспекторами рибоохорони Меденцій І.І., Бочкор І.І., Бауман О.О. за грубе порушення правил рибальства ( рибальство з використанням заборонених засобів лову) був затриманий житель м.Берегово гр. Сівоч М.М.(1992р.н.), котрий ловив рибу використовуючи "сітку-плутанку".

Закарпатська рибоохорона вилучила з водойми 2 км сіток

Порушник під час затримання намагався втекти в сторону с. Дунковиця Іршавського р-ну, але не вдало. Реакція на втечу була викликана, за словами порушника, тією обставиною, що його вже затримувала рибоохорона за продаж незаконно добутої риби в м.Іршава.

У порушника вилучено: "сітку- плутанку" та 2 кг. карася. За грубе порушення правил рибальства на гр.Сівоч М.М, складено проток про адміністративне правопорушення за ст..85ч.4 КУпАП для направлення в суд(санкція статті передбачає штраф від 340 грн. до 680 грн. з відшкодуванням збитків за незаконно добуту рибу).

В подальшому інспекторами була перевірена вся акваторія водосховища з використанням "багра". За результатами тралення з водойми було вилучено понад 10 сіток загальною довжиною близько 2 км, - повідомили Закарпаття онлайн в прес-службі Закарпатдержрибоохорони.

12 квітня 2012р.

Теги: сітка, рибоохорона, водойма

Коментарі

НОВИНИ: Кримінал

15:11
В Ужгороді вилучили немовля, яке 22-річна мати із Запоріжжя продала сторонній людині Фото новина
15:25
На Закарпатті судитимуть групу переправників, які за гроші вивозили чоловіків за кордон Фото новина
14:00
У пункті пропуску «Лужанка» затримали авто, розшукуване Інтерполом Фото новина
22:51
/ 1
Злочин завдовжки у 20 років: як родина Льовочкіна легалізувала землі, куплені за вкрадені в держави гроші
18:09
Правоохоронці затримали чоловіків, причетних до крадіжок та грабежів на Рахівщині та Хустщині Фото новина
17:13
На Хустщині затримали наркоторговця, який після виходу під заставу продовжив збут наркотиків Фото новина
15:26
На Закарпатті розслідують смерть 7-річного хлопчика у реабілітаційному центрі Фото новина
11:06
/ 2
У Мукачеві повідомили про підозру чоловікові, який ошукав подружжя пенсіонерів на понад 1,1 млн грн Фото новина
14:55
/ 2
Закарпатка намагалася перетнути кордон із фальшивою страховкою та запропонувала хабар Фото новина
11:09
Суд покарав мукачівку, яка систематично била і принижувала чоловіка, роком пробації та програмою для кривдників
08:53
У Мукачеві за "п'яне" водіння покарали водія "Мерседеса" Фото новина
16:55
/ 7
На Тячівщині директор дитсадка та спільники розікрали майже 1 млн грн під час ремонту Фото новина
15:42
На Берегівщині викрили спробу переправлення 23-річного киянина за кордон Фото новина
15:01
/ 6
На Закарпатті затримали чоловіка, який обіцяв «вирішити питання» служби за $4 тисячі Фото новина
13:06
/ 1
У Мукачеві двоє підлітків за вечір пограбували чотирьох людей Фото новина
16:03
/ 1
На Закарпатті судитимуть учасників наркомережі з прибутком до пів мільйона гривень на місяць Фото новина
12:45
/ 6
В Ужгороді на 7 років ув’язнили військового, який двічі втікав з полігону в Оріховиці
12:19
Поліція Мукачева затримала рецидивіста, який торгував метамфетаміном Фото новина
13:12
/ 2
Чотирьох закарпатців підозрюють у незаконному видобутку піщано-гравійної суміші з річки Тиса Фото новина
18:05
/ 5
Жінці з Рахівщини присудили 2 роки пробаційного нагляду за протест з перекриттям дороги проти проїзду важких лісовозів
10:12
/ 1
На Закарпатті до суду передали справу про розтрату майже 45 млн грн на ремонті дороги
11:16
/ 1
На Закарпатті реєстратор «втратив» 2,6 га земель Нацпарку «Синевир»
10:13
На Хустщині затримали підозрюваного у торгівлі бойовою зброєю Фото новина
15:41
На Тячівщині затримали чоловіка за підозрою у замаху на вбивство неповнолітнього Фото новина
11:02
/ 5
На Закарпатті затримали митника за хабар у $3 700
» Всі новини